Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap lesz szilveszter es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz szilveszter es mivel kesik az utalas emiatt nincs holnapra penzem, a baratom meg ilyeneket irogat , ez normalis?

Figyelt kérdés

3 eve egyutt vagyunk, regen csomo mindenre meghivtam es vettem neki dolgokat amikor nem volt penze, sose hanytam fel,es nem 100 ezret keres a suli mellett, felre teve is van tobb 800+ ezre , nyilvan azt gyujti valamire, sose visz moziba, sose visz el enni, ha nincs penzem egyszer ketszer nehezere esik vennie nekem valami aprosagot, ha elmondom neki hogy nincs penzem es ha latni akar akkor ki kell fizetnie a vonatjegyem visszafele (500 ft) , akkor hisztizik, hogy o nem penzes zsak , vagy hogy o gyujt valamire , nem ruhakat kerek hogy vegyen vagy cipot, csak neha jol esne ha elvinne moziba , vagy amikor nincs penzem akkor elvinne enni vagy ilyesmi, igazsagtalan vagyok vagy lany letemre tul nagyok az elvarasaim? nagyon rosszul esik de azt mondja hogy o nem penzes zsak es h a penze kell stb stb pedig alig latok belole valamit, olyan nehez lenne a baratnojere kolteni havi 5-10 ezret? vagy egy honapban egyszer elvinni moziba? nem tudom mit irjak neki hogy atlassa hogy rosszul esik, mindig van valami kifogas es en jovok ki rosszul

19/L 21/F


[link]



2022. dec. 30. 22:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy fsz. Ha jot akarsz, fogd es most tiltsd le es soha tobbet ne oldd fel. Hagyd a francba.
2022. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Remek alkalom ez a kis szösszenet arra, hogy a január 1-ét már szingliként kezd. Nem is értem, miért nem teljesen egyértelmű ezek után.
2022. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
18%

Párkapcsolatban illik mindkét félnek beleadni a talalkákba.


Képernyőkép alapján viszont ennél mélyebb problémád is van a kapcsolatban, ami valószínűleg magyarázatot ad miért nem akar meghívni.

2022. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
uh, ezt most tedd lapátra.
2022. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

De kemény a gyerek 😂😂

Mennyi??

Mennyi???

Mennyi te krva???!!! :DDDDD

2022. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
6%
Ha te is keresel, akkor szerintem nem kell rádköltenie a kapcsolatotok jelenlegi szakaszában ilyen fiatalon havi 10 ezret. Ha nincs sok pénzetek, akkor minek kint kajálni és moziba menni. Minek az apróság, egy újabb kacat? Mondjuk a vonatjegyes sztori viszont már elég béna.
2022. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
epp ezt mondom hogy nem keres keveset, es nem varok el nagy dolgokat
2022. dec. 30. 23:06
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális amit csinál. Mi simán megcsináljuk a párommal, hogy havi szinten 2-2 napot kiveszünk egy szállást valahol vidéken. Olyankor kirándulunk is, eszünk is, programok is vannak. Egyszer ő fizet, egyszer én. Tudod mit? Az én párom olyan, ha fizettem mondjuk 50 ezret egy ilyen alkalommal, akkor ő legközelebb megduplázza és NEM ADHATOM VISSZA. Azért mert ő nem érzi igazságosnak, ha ugyanannyit kifizetnék én is. ( persze ezzel vitába szállok vele, de akkor kompenzálom mással) Viszont ha azt mondanám neki, hogy levagyok égve, szó nélkül kisegítene. Ahogy én is őt. Ez kölcsönös. Nem is értem miért ilyen veled. Úgy látszik a pénz fontosabb neki, mint te.
2022. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

Elég gáz a gyerek.

Nem a pénz a lényeg, hanem az,hogy egy paraszt.

Nem a te korosztályod vagyok de ha nem lenne pénzed átjönni akkor áthoználak kocsival vagy kifizetném a jegyedet.

A havi 5-10 ezer meg egyáltalán nem olyan összeg ami bármi okozna egy kapcsolatban.

Te vagy a nő, könnyen találnál olyat aki örülne, hogy vele vagy.

2022. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%

Ez most komoly?

Keress egy olyan palit aki megbecsül.

24F

2022. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!