Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsö és második feleségek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö és második feleségek ki hogy látja?

Figyelt kérdés
Mindig azzal ijetgetik a második feleseséget hogy egy idegen nő gyerekére megy a pénz, a tiedre nem marad, de ha második feleségnek is lesz gyereke, ez igaz lesz az előre is, ki hogy látja a megoldást? Gondolok itt az apa időmegosztására, nyaralás,az első gyerek oda koltozhet-e az apjához, stb?

2023. jan. 4. 11:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Öreg tyúk vagyok én már bármilyen kandúr kegyeiért versenyezni:)
2023. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Mostohaanyuci elég hülye, mivel az előzményeket tekintve ő is bedől az idióta kannak. Sőt, le is fial neki, aztán meg csodálkozik, hogy az ő kölyke is az előző sorsára jut. Akkor ki is a hülye? A hím kihasználja a nőstényeket, ezek meg boldogan alá is fekszenek. Nem nézik meg rendesen, hogy kivel állnak össze, csak a hormonok vezérlik őket. Aztán jön a pofára esés. De az nem jut eszébe egyiknek sem, hogy talán jobban kellett volna figyelni a kívánt kan màr bemutatott viszonyulására mások felé. Kutyából nem szokott szalonna lenni.

2023. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11

Szintén öreg tyúkként nyilatkoztam. 😉

2023. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!