Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem második legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem második legjobb barátnője kikezdett velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Soha nem léptem félre, esélyt sem adok hogy bármi lehessen. Nem flörtölök, nem udvarolok senkinek. Engem ilyen 100% megbízható embernek ismernek, az is vagyok.

Van a feleségemnek egy munkahelyi barátnője aki előlépett második legjobbnak, mivel a legjobb Angliában él, így a mindennapokban vele lóg. Soha nem volt egy megbízható csaj, a férje Hollandiában dolgozik, havonta egy, max két hétvégére jön haza. A jelenlétemben is mondott olyat a feleségemnek, hogy ez meg az a pasi milyen helyes. A céges bulijukon régebben simán minden pasival táncolt. Engem fikáz kezdetek óta! Minek van ilyen ronda pasival a feleségem, talált volna jobbat is. Ezt mondja neki. Meg ennek a variációit. Az igaz hogy nem vagyok egy Chris Pratt, de voltak csajaim és mások nem mondanak rondának. Sokat adok magamra, pl kockahasam van, versenysportoló voltam juniorban. Nemrég volt nálunk egy kis buli, a csaj gallyra itta magát. Mondtuk hogy aludjon nálunk. Miközben hoztam cuccokat neki, szexuális ajánlatokat tett és azt mondta, hogy régóta tetszem neki és ha elaludt a feleségem, jöjjek ki és meghálál mindent, bocsánatot kér. Szerencsére bealudt rögtön. Másnap mintha mi sem lett volna, szerintem nem is emlékezett.

Most ezt hogyan kezeljem? Mondjam el? Vagy elöbb a csajjal beszéljek? Mert elég durva, hogy lefeküdt volna velem a feleségemmel a másik szobában. Soha nem hinné el a feleségem mert én nem az a típus vagyok akivel kikezdenek a csajok meg amúgy is gyűlöl ez a barátnő. Viszont nekem kínos lenne, hogy idejár hozzánk, engem fikáz, közben meg dugna velem. Azt se akarom hogy egy ilyennel legyen barátságban a feleségem.


2021. dec. 20. 10:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Legyél vele őszinte. Mondd meg, hogy piásan kikezdett veled, és eddig se volt szimpatikus, de innentől egyáltalán nem szeretnél vele találkozni, és annak se örülsz, hogy ők barátkoznak.

Ennyi. Ő meg azt kezd az infóval, amit akar.

2021. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
De mondd el a feleségednek, ezt meg kerüld, küld el a p***ba
2021. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%

"A jelenlétemben is mondott olyat a feleségemnek, hogy ez meg az a pasi milyen helyes. A céges bulijukon régebben simán minden pasival táncolt."


Én (férfiként) ebben semmi kivetnivalót nem látok.


A nő nálatok részegen túl őszinte volt. Ezt később, ha kijózanodott nagyon nem illik szóba hozni! El kell felejteni!

2021. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
nagyon jó bnők lehetnek.
2021. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyennel érdemes tartani a 1.5m távolságot. Minden esetben! Eszedbe ne jusson semmi. Ne is kérdezz. Csak kerüld ki mint a trágyadombot.
2021. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon értékelném, ha a férjem közölné, hogy egy barátnőm ekkora álszent kígyó. A részegség nem mentség.
2021. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek?"


Én az ilyen riherongyoknak eleve megtiltanám, hogy belépjenek a házamba. Főleg, hogy folyamatosan aláz téged. Részegen meg gondolom tönkre akarta tenni a házasságodat, azt is leszarva, hogy a barátnőjének ezzel fájdalmat okoz.


A feleségemet tájékoztatnám, hogy milyen "ember" valójában a barátnője, a ribizlit pedig kerülném, mint a tüzes halált.

Ha a feleséged nem hisz neked ilyen kényes témákban, az nem túl jó jel mondjuk.

2021. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%

Senkinek ne szólj semmit és kerüld el ezt a "barátnőt". Mert egyébként mit is mondanál?A csaj részeg volt, lehet,hogy nem is emlékszik semmire, ha felhoznád letagadná, visszafordítaná, és keverné a helyzetet. A feleséged megorrolna Rá, aztán nem tudná,hogy Neked higgyen-e, vagy Neki, aki biztos tagadna.


Tegyél úgy mintha nem történt volna semmi.

2021. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Az is lehetséges, hogy a valóságban nem akart volna tőled semmit, csak így akart volna összeveszíteni a feleségeddel.

Ha elfogadod az ajánlatot, akkor azt mondta volna, hogy te másztál rá.

Ha nem mondod el neki, akkor meg azzal, hogy nem vagy vele őszinte.

Ha komolyan gondolta esetleg, akkor végképp kéne szólni a felesegednek.

Egy a lényeg, te szólj a feleségednek mi történt, mert ez a nő nagyon gázul viselkedik.

2021. dec. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Hát azért jobb esetben az ember a férjének/feleségének hisz és nem egy barátnőcskének. Szép is lenne, ha a férjemnek elmesélnék egy ilyen sztorit, hogy az egyik jó haverja kikezdett velem, ő meg el kezdene agyalni azon, hogy na vajon kinek higgyen.. Miért találna ki bárki ilyet?

A részegség semmire sem mentség, igen is elmondanám a helyedben a feleségemnek, hogy mekkora ribizli a kedves "barátnője".

2021. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!