Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv. Elég fura kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Elég fura kérdésem /kérésem lenne. Röviden volt az életemben egy lány, úgymondd szórakozgattunk 2 hónapig, én többet is szerettem volna mert nagyon szimpatikus, de az igényeinek nem feleltem meg, anyagilag..többi lent.?..

Figyelt kérdés

Na ehez szeretnék egy ütős idézetet keresni..nyilván kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is..mennyire gáz világban élünk, csak azért mert valaki nem milliomos, hanem átlag életet él akkor az már nem is jó..hol vannak azok a lányok akik a szerelmet, boldogságot keresik?😏

Egyébként saját házam van és tisztességes munkám jó keresettel, nem is mondanám magam csúnyának, de már kitudja🤣🤐

Azért az ilyen nőknek csak aut kívánom,hogy találjon egy olyat aki üti-veri és nem becsüli meg.

Tisztelet a kivételnek, bár kevesen vagytok.

Köszönöm.



2023. jan. 5. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj neki, hogy nemfeleltél meg neki !

Az ilyentől jobb minél előbb megszababadulni ! Ha tenyleg ezért nem voltál jó neki , tul jó lettel volna hozzá ! Nem érdemelt meg ! Állj hozzá így !

Nőként válaszoltam.

2023. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Énis ezzel nyugtatom magam, csak kicsit szar érzés..

Köszönöm a válaszod😊

2023. jan. 5. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fáj, meg rossz érzés, de ilyen lényre egy percet sem szabad pazarolni. ;)
2023. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosan😊
2023. jan. 5. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rosszul esik. De vigasztaljon az, hogy jobb, hogy most derült ki, mert később is simán lecserélt volna egy penzesebbre. Akkor még rosszabb lenne.

Szerintem ha dolgos, szorgos vagy, jól is nézel ki, előbb utóbb összejön az a rendes lány. Ne keseredj el.

2023. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Azért az ilyen nőknek csak aut kívánom,hogy találjon egy olyat aki üti-veri és nem becsüli meg." lehet, hogy érezte benned az agressziót.

Szerintem nem az anyagiak miatt nem akart veled 2 hónapnál tovább szórakozgatni.

Van, hogy a két fél nem ugyanazt akarja, ez benne van a pakliban.

2023. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem jutott eszedbe,h van valakije es sok lett a munkaja egyeb problemai es mar nem er ra bonyadalmakra?
2023. jan. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!