Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire durva és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire durva és megalázó egy több mint 10 éves házasságban, ha a férj kijelenti, hogy ha ő nem lenne, a feleség hajléktalan lenne és a híd alatt élne? Van itt még szeretet a férjben, ha ilyet gondol és ezt ki is mondja?

Figyelt kérdés
A feleség tanult, dolgozó nő. A férjnek volt háza a házasságkötés előtt, abban laknak most.

2023. jan. 6. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem a kijelentés megalázó, az szimplán bunkó. Az a megalázó, ha tanult, dolgozó nő létére tényleg igaz, amit a férj állít.
2023. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Attól függ, hogy igaz-e.
2023. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég megalázó.

Vagy csak tény, ha mondjuk a nő szerencsejáték függő, drog, vagy alkohol függő, vagy csak minden döntése egyértelműen rossz volt anyagi szempontból.

2023. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Két részre kellene osztani ezt a megjegyzést.

Ha anyagilag értette, akkor meg kell vizsgálni pénzügyi szempontból hogy igaza van e. Azt a résztvevők tudják, hogy kinek mi járna vagyonmegosztáskor (van aki csak egy bőrönddel jön a kapcsolatba) vagy ki mennyire segítette a másikat anyagilag hogy addig eljusson ameddig eljutott (ez jogi kategória ha pontosak akarunk lenni). Ezt innen mi nem tudjuk megítélni.

A másik nézőpont viszont ennek az egésznek a lelki, érzelmi megközelítése. A nők sokkal inkább érzelmileg közelítenek a párkapcsolaton belül minden megjegyzéshez. Egy férfi érzelmi szempontból sokszor észre sem veszi ha megsérti a párját (ezzel nem akarom felmenteni), bele sem gondol hogy milyen lelki sebeket okoz egy-egy ilyen kijelentéssel. Máshonnan közelíti meg a témát egy férfi és máshonnan egy nő. Persze sértegetni senkit sem szabad.

Az lenne a legcélravezetőbb ha leülnétek egy komoly beszélgetésre és mindenki elmondaná hogy ő hogy vélekedik erről a kérdésről (hogy értette pontosan amit mondott).

Ha meg nagyon nem tudtok ezek után közös nevezőre kerülni, akkor nem sok értelme van együtt élni.

2023. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es!

Igazad van, ha pl a nő bármilyen ok miatt tényleg lecsúszott volna egyedül, de a férjével együtt ez nem történt meg, akkor is megalázó egy ilyen kijelentés. Hiszen a házasság nem anyagi megfontolásból jött létre, olyannak szeretik egymást, amilyenek, utólag felhozni bármilyen hibát, elég bunkóság.

#3

2023. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon durva. Szeretet itt már nincs. Biztos benne, hogy a nő nem tud elválni, nincs hova mennie, ezért nem fogja visszw magát és becsmérli. Persze ez egy célzás is arra, hogy úgy gondolja, a nő csak a lakhatásért van vele. Ez így is vam sokszor, ha az elején nem is ez volt az elsődleges ok. Ez a pasi el akar válni, csak nem meri kimondani, ehelyett bántalmazza a nőt, hátha magától lelép. Mi is ezért vagyunk együtt, az én férjem hozzám cuccolt be, önerőből max.egy szobát tudna bérelni, szóval mondhatnám én is, hogy nélkülem hol lenne, de ennyire le még nem süllyedtem. Ettől perszemég gondolok ezt-azt, de az is biztos, hogy ha nem minden pénzünk a házam fenntartására ment volna el, hitelből ha más nem, egy kis saját garzont már összehozott volna magának. Hogy én egyedül fenn tudtam volna tartani a házat, az is kérdéses, szóval inkább nem sértegetem, pedig tudom, hogy wgyetlen okból nem váltunk el, mert nem tud hova menni.
2023. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretet? Vicces, ennek a hàzassàgnak vége....
2023. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy bunkó. Sem szeretet, sem tisztelet, sem megbecsülés nincs benne. Nem tudom, hogy mindig is egy suttyó volt-e, de hogy itt azért erőteljesen elgondolkodnék, hogy van-e értelme folytatni, az 100%.
2023. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Durva... Az ilyen férfi kuka...
2023. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!