Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik pillanatban azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik pillanatban azt mondja nem kell neki pasi, másikban meg h milyen nagyon vigyázzak magamra, meg rakosgatja a sziveket! Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Van egy csaj,nagyon tetszik,mindennap beszélünk msnen és suliban,jókat szoktunk dumálni.mindig mosolyog,szemezünk,és tényleg jól érzi magát.Egyik nap megkérdeztem,hogy mennyi esélyem lenne nála.Elkezdi neki nem kell pasi. (gondolom így akart kikosarazni) A másik pillanatban mikor msnen elköszöntünk,mondtam h vigyázzon magára,azt írja hogy: te is,nagyon,tele szivecskékkel,meg ez meg az.Mi van ezzel:S
2010. okt. 2. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőt kerüld el messziről, csak játszik veled. Tetszik neki, hogy körbe rajongod. Tapasztalatból mondom messziről kerüld el, még lehet!
2010. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rosszul csináltad. Ne azt kérdezd meg,hogy mennyi esélyed lenne nála,hanem egyszerűen hívd el randira.Azzal,hogy erre rákérdeztél azt vártad,hogy kiteregesse a lapjait,ez pedig nem jó érzés,amíg a másik nem tudja,hogy hogy viszonyulnának hozzá.Ne akard átugrani az urvarlás részét,az a legjobb. :) Szerintem be jössz neki,hajrá,hívd el valahova.
2010. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is messziről kerüld el.
2010. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom szal inkább kerüld el de ha nagyon bele zúgtál úgysem hallgatsz ránk :S

17/L

2010. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy játszik veled mint én az enyéimmel.
2010. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkitől,elkerülöm.
2010. okt. 2. 18:42
 7/8 Moszuke ***** válasza:

@Ugyanúgy játszik veled mint én az enyéimmel.


hehe.. száraz és őszinte.

+1:)

2010. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor egyhangúan azt mondjátok felejtsem el és kerüljem?:)
2010. okt. 2. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!