Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Utálom a jelenlegi munkahelyem, de a párom nem engedi hogy egy másik munkahelyre menjek mert férfiakkal kell dolgozni.

De én nem fogom itt leélni az életem ezen a munkahelyen. Ideig óráig még türelmes vagyok.


Azért lenne jó az a másik hely mert jobban fizet és a főnök is normális.. illetve abban a városban van ahol lakom , itt nem is sok a munka

Ha más városba megyek ott kezdődik hogy -50-60.000 üzemanyagra elmegy..

Ezt sem akarom!


Mit tennétek a helyemben?


2023. jan. 8. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Mi az, hogy a párod nem engedi, hogy munkahelyet válts??? Az enyém konkrétan könyörgött, hogy menjek másik helyre, mert már annyira stresszes voltam.


Kidobnám a palit, keresnek egy jó munkát aztán összejönnek egy olyannal, aki támogat és nem visszahúz.

2023. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Valtanek. Nekem nem parancsol senki foleg nem egy himnemu ilyen fos indokkal meg foleg.
2023. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Amikor a másik energiavámpir lehúzo hátráltato erő, az minden, csak nem egy szerető kapcsolat.
2023. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Váltanék. Nehogy már azért szenvedj a mostani munkahelyeddel, mert ő nem akarja, hogy legyenek férfi kollégáid. Egyrészt kontrolláló, másrészt meg ez már beteges féltékenység. Nekem is van férfi kollégám, jóval több is, mint nő, de ettől még soha nem csalnám meg a páromat és neki nincs is ezzel baja. Neki meg több a női kollágája, de én sem problémázom miatta.

Mi lesz a következő? Nélküle utcára se mehetsz ki, mert még valaki leszólítana?

2023. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyet váltani és utána kész tények elé állítani, hogy te szóltál előre, hogy váltani szeretnél.
2023. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olyan palika vagyok aki mindenben támogatja a nőcijét, mondjuk már vagy 3 éve csak otthon fetreng.
2023. jan. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!