Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is "fut" a barátja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is "fut" a barátja, férje miközben együtt sétálnak? Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Nem sokkal magasabb mint én, kb 3 centivel. És nem vagyok túlsúlyos sem, vagy extrém lusta, csupán normál tempóban szeretek sétálni. Hiába mondom el neki rengetegszer, egyszerűen előreszalad, a kezemet sem akarja megfogni, vagy ha igen akkor húz maga után. Úgy nézhetünk ki kívülről mint két hülye aki azt se tudja honnan késett el, de azért fut. Nem veszi észre magát, csak ha szólok neki, akkor lelassít de nem tart sokáig. Legszivesebben kiabálnék vele hogy mi a k. isten retkes f. - ért kell futni?

De azért ezt nem teszem :D


Mit tanácsoltok? Úgy érzem már sehova nem lehet menni vele emiatt, nem érzem jól magam ha kimozdulunk.


2023. jan. 8. 13:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem fut, gyorsan sétál. Én is olyan vagyok. A számomra lassú sétától nagyon elfáradok.
2023. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem, pedig 15 cm-vel magasabb nálam, így alapvetően nagyobbakat lép és gyorsabban haladna, de ha együtt sétálunk és sehova nem sietünk, akkor igazodik az én tempómhoz. Első 1-2 alkalommal megkértem, azóta nem kell.

Csak annyit tudok tanácsolni, hogy egyszer részletesebben beszéljetek erről. Mondd meg neki, hogy téged ez zavar és nem szeretsz vele úgy sétálni, hogy te csak rohansz utána és rosszul esik, hogy hiába kérted már sokszor, nem figyel erre és újra és újra ez van. Így pedig legszívesebben már nem is mennél vele sehova. Talán így jobban megmarad neki.

2023. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Én is jártam már így, hogy szaladtama párom után egy idő után már mérgesen, aztán egyszer akkorát estem, mint a ház, megsérült az arcom is. Na akkor nagyon megijedt, azóta nem roham :)
2023. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%
Lehet, hogy te csak araszolsz. Az ő üteme a normális. Ezt látni kellene. Csoszogi...
2023. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%

Két lehetőség van.


1.Ő túl gyors


2.Te van túl lassú, csak nem érzékeled, neked az a normális.



Mindkét helyzetben voltam már, a túl lassú engem is rohanósnak tekintett, a gyors pedig lassúnak, araszolónak. Találj olyat, akivel azonosan haladtok. Vagy menjetek kocsival, motorral, bicajjal (hipszter lúzerek esetében rollerrel)

2023. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
De akármennyire lassú, lassítani egyszerűbb, mint gyorsítani, nem? Ki akarja azt, hogy akivel sétál, az mellette lihegjen? Beszélgetni sem lehet.
2023. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%

6.


Öregasszonymódra topogni sem könnyebb, egy tempósabb gyalogláshoz szokott embernek.

2023. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Nálunk én vagyok a gyors, utálok lassan sétálni, unalmas, elalszom közben.
2023. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12%
6-os. A gyorsabb tempót is meglehet szokni. Mint írtam az 1-es válaszomban, számomra az lassú sétától megfájdul a lábam. Nem tudom, hogy miért. A lányom is ilyen. Voltam vele is és a feleségemmel is 30 kilóméteres túrán. Az asszonykám lassú tempójától a végére nagyon elfáradtam, a térdem fájt a legjobban. A lányom az nálam is gyorsabban halad egy kicsivel. Ő szokott 50 kilóméteres túrákra is járni. Vele kutya bajom volt a végére. Ő is azt mondja, hogy saját megszokott ritmusában érzi magát a legjobban. A számára araszolásnak számított tempóban ő is elfárad. A feleségemmel pont ezért nem is indultak soha egy túrán. A vejem az pont olyan mint a lányom. A fiam az már komótos mint a feleségem.
2023. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Az ő normál tempoja nekem lihegéses gyalogfutás de igyekszem titkolni.

De leginkább mellettem lassan megy ami nekem égő. De ezt is titkolom. (Nekem ez olyan mikor en a nagyimmal sétálok szoliraxitásbol tempot csökkentve)

2023. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!