Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is "fut" a barátja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is "fut" a barátja, férje miközben együtt sétálnak? Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Nem sokkal magasabb mint én, kb 3 centivel. És nem vagyok túlsúlyos sem, vagy extrém lusta, csupán normál tempóban szeretek sétálni. Hiába mondom el neki rengetegszer, egyszerűen előreszalad, a kezemet sem akarja megfogni, vagy ha igen akkor húz maga után. Úgy nézhetünk ki kívülről mint két hülye aki azt se tudja honnan késett el, de azért fut. Nem veszi észre magát, csak ha szólok neki, akkor lelassít de nem tart sokáig. Legszivesebben kiabálnék vele hogy mi a k. isten retkes f. - ért kell futni?

De azért ezt nem teszem :D


Mit tanácsoltok? Úgy érzem már sehova nem lehet menni vele emiatt, nem érzem jól magam ha kimozdulunk.


2023. jan. 8. 13:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak simán eltérő a sétatempónk, ezért már nem szeretek menni vele sehová.

Sajnos ezekről az "apróságokról" nem szólnak a romantikus filmek vagy könyvek vagy nincs a közbeszédben amiből mintát merítenek a párok.

2023. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%

De nem komótosról van szó, mint mikor karácsonyi vásárban sétálgatsz, hanem normálisról. Nekem van egy barátnőm, akivel utálok egy utcahosszt is sétálni, mert megindul, mint egy bulldozer, és konkrétan loholni kell mellette. "Kilengek" jobbra-balra, úgy sietek, hogy halljam, amit mond. Az életben nem ütök meg senkit a táskámmal, csak ha együtt megyünk valahova.


Volt nálunk a suliban egy tanárnő, magas volt és nagydarab, mint egy vízilabdázó medve, és mikor magassarkúban trappolt a folyosón, alig lehetett kitérni előle, mert dobálta minden testrészét. És hiába nincs magassarkúm, ugyanilyen "darabosan" loholok, ha sietek.


Az nem tudom, mekkora támpont, hogy tudom, hogy innen az utca vége 1.1 km és azt 8 perc alatt lesétálom, nekem ez a "normális".

2023. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Szerintem nem megyek lassan, sok ismerősöm lassabban megy nálam, pont emiatt meg is értem, hisz tudom milyen az amikor te haladnál, de melletted topognak.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

2023. jan. 8. 14:33
 14/20 anonim ***** válasza:
96%

Férfiként én mindig lassabb vagyok a barátaimnál is. Nekem ez a kényelmes tempó, néha megpróbálok utánuk "kocogni", de legtöbbször csak simán megyek aztán előbb-utóbb észreveszi magát a rohanós társaság.

Barátnőmmel szerencsés vagyok, mert ő nem rohan és a kezem is fogja :)

2023. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
4%
Csoszogi, az öreg suszter.
2023. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is gyorsabban sétálok az átlagnál, de a párom még nálam is gyorsabban menne. Általában igyekszik figyelni, de volt már olyan, hogy kétszer kértem, hogy lassítson, de mindig visszagyorsított. Én meg fogtam magam, és nem mentem gyorsabban :D. Valahogy amikor már nem voltam mellette, hanem mögötte, észbekapott.
2023. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
94%

A férjem séta tempója nekem rohanás. Mindig megjegyzem, hogy úgy közlekedünk, mint valami roma család. Elöl az ember, mögötte meg lohol a purgyé. Neki nem fájna lassabban sétálni, de én kiköpöm a tüdőmet a tempójában.

Eleinte sokat jártunk közösen túrázni, meg kirándulni, aztán ezek emiatt megszűntek. Engem frusztrált, hogy ezek nem is közös programok, mert csak a hátát látom, vagy azt sem. A fáradtsággal tetézve mindig csak veszekedés lett a vége.

Azóta tanult meg kicsit lassabban közlekedni, amióta a kislányunk is jár. Őt szerencsére nem hagyja el úton útfélen, mint engem. :D

2023. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
17, bár én szoktam látni szülőket, akik a pici gyereket nem a saját tempójukban húzzák, csórik bukdácsolva-csámpázva próbálnak talpon maradni.
2023. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Figyelmetlen fsz.
2023. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
srácként válaszolok, néha sajnos én is gyorsabb vagyok a kelleténél, ugyan ha szükséges, ő is tud jönni, de ha nem rohanunk, szól hogy nem kell sietni, lelassítunk, és nem araszolva, de lassabban megyünk tovább
2023. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!