Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az,hogy el vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az,hogy el vagyok kényelmesedve?

Figyelt kérdés

Tegnap veszekedett velem a barátnőm,és a fejemhez vágta,hogy míg ő megszakad a munkától én el vagyok kényelmesedve.


Különböző helyen dolgozunk ő egy német multinál kb 420.000 nettót keres

Én pedig a szüleim családi vállalkozásában dolgozom vezetői pozícióban.

(kb 500.000 nettóért)


Ő van úgy hogy havi 220-240 órát is dolgozik.

Rendszeresen túlórazik,havi 3 hétvégén (szombat-vasárnap) is dolgozik.


Nekem viszont eléggé kötetlen a munkaidőm.H-CS napi 6-7 órát vagyok bennt.

Pénteken elméletileg Home office-ban dolgozok,de igazán akkor csak pár telefonhívást és emailt küldök el.

Szombat-vasárnap szabad.



2023. jan. 9. 08:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg arra gondolt, hogy sokkal többet dolgozik, mint te.
2023. jan. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
FElmerül bennem, hogy muszáj ennyit dolgoznia?
2023. jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Es mennyi hazimunkat vegzel, ha szabadna kerdezni?
2023. jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Takarítók,mosogatok,bevásárolni járok,postára én megyek,az ügyeket én intézem, néha főzök.
2023. jan. 9. 08:47
 5/18 A kérdező kommentje:

2#

Egyetértek veled

Én mindig mondom neki,hogy dolgozzon kevesebbet.

Csak hát mikor még nem ismertük egymást,fiatalon huszonévesen felvett 2007-ben devizahitelt.

Lakást vett majd annyira megemelkedett a törleaztője,hogy nem tudta fizetni.Szóval a lakása "elment".

És még mindig sok adóssága van.

2023. jan. 9. 08:54
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Ez egy toxikus nőszemély. Ha neki szarul megy és sokat kell dolgoznia, akkor neked se legyen már jó dolgod. Hogy képzeled, hogy nem gürcölsz te is éjjel-nappal. Ez nem egészséges kapcsolat, nem örül annak, hogy neked könnyebb az életed, hanem irigykedik rá és “dögöljön meg a szomszéd tehene is”. Kéne a francnak ilyen emberrel párkapcsolat.
2023. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem azért dolgozik ennyit, mert nem akar veled lenni. Nekem pl nem lenne szimpatikus, hogy a párom lfszt nem dolgozik, csak a szülei tartják ki valami himi-humi munkával. Így baromi könnyű.
2023. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%

#7

Ezt hívják irigységnek. Ha a te szüleidnek lenne cége, abban a pillanatban te is otthagynád a jelenlegi munkádat és áldanád az eget, hogy könnyen kereshetnél sok pénzt. Ezért nem jó a szinted alatt választani párt, kérdező, mert az irigység és a kisebbségi komplexusa megeszi a kapcsolatot. Keress olyan nőt, aki jobb körülmények között él és sokkal harmonikusabb kapcsolatod lehet.

2023. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Miért lenne irigység? Jól elek, nincs bajom ezzel. Ha gyerekem lesz, ő sem fogja tovább vinni a vállalkozást, azért meg pláne nem adok neki pénzt, hogy semmit ne dolgozzon, csak írjon néhány e-mailt meg telefonál jön :D
2023. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

#9

Igen, olyan szülők is vannak, akik a kenyér csücskét sajnálják a gyerektől, de nem hiszem, hogy ez lenne a mintaszülőség. Szerintem egy szülő ott segítse a gyerekét, ahol tudja, ha már a világra tojta és elméletileg szereti.

2023. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!