Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az,hogy el vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az,hogy el vagyok kényelmesedve?

Figyelt kérdés

Tegnap veszekedett velem a barátnőm,és a fejemhez vágta,hogy míg ő megszakad a munkától én el vagyok kényelmesedve.


Különböző helyen dolgozunk ő egy német multinál kb 420.000 nettót keres

Én pedig a szüleim családi vállalkozásában dolgozom vezetői pozícióban.

(kb 500.000 nettóért)


Ő van úgy hogy havi 220-240 órát is dolgozik.

Rendszeresen túlórazik,havi 3 hétvégén (szombat-vasárnap) is dolgozik.


Nekem viszont eléggé kötetlen a munkaidőm.H-CS napi 6-7 órát vagyok bennt.

Pénteken elméletileg Home office-ban dolgozok,de igazán akkor csak pár telefonhívást és emailt küldök el.

Szombat-vasárnap szabad.



2023. jan. 9. 08:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
A segítés és a segge alá rakás között hatalmas különbség van.
2023. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%
Egyébként nem irigylem, hanem lenézem azt, aki csak a szülei miatt képes bárhogyan is érvényesülni.
2023. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

#12

Hidd el, a lőtéri kutyát nem érdekli, hogy neked kiről mi a véleményed. Én meg azokat a szülőket nézem le, akik úgy vállalnak gyereket, hogy nem segítik semmivel sem. Mikor a mai világban kegyetlen nehéz a nulláról elindulni. Ez önzőség és felelőtlenség.


A gyerek pedig nem feltétlen várja el ezeket a dolgokat a szülőktől, hanem lehet hálás érte és a szülő is szívből adja. Csak sajnos kevés olyan család van, ahol ez ilyen szépen működik, de ismerek több ilyet is. A legtöbb esetben viszont vagy a szülő fukar, önző, vagy a gyerek követelőző és hálátlan.

2023. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

12*

Nincs olyan opció,hogy senkit se,nézzünk le,és

esetleg mindenkivel bánjunk úgy,ahogy szeretnénk hogy velünk is bánjanak?

2023. jan. 9. 16:40
 15/18 anonim ***** válasza:
44%
#14 akiket nem támogatnak a szülei, azok mindig lenézik azokat, akiket igen. Mint írtam, ez szimpla irigység.
2023. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok irigy, de nem fogok magyarázkodni. Nyilván, ha valakinek más véleménye van a tiédhez képest, az csak irigy meg bunkó meg mittomen mi lehet. Ez a magyar vita kultúra.
2023. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1. Lehet nem veszed észre, de nem végzel annyi házimunkát, mint ő.


2. Zavarja, hogy "apuci vállalkozásában" dolgozol, és nem eszközként használod arra, hogy építsd magad (nem ásod bele magad a szakmába, nem tanulsz, nem képzed magad).


3. Frusztált és irigy és rád projektál.

2023. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
4. Lehet érzéketlen vagy az ő munkájával.
2023. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!