Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik de nemtudom mit gondoljak? !

Figyelt kérdés
és végülis bátyám legjobb haverja régebbóta ismerem és nagyon kedves velem, volt egy két éves kapcsolata de a barátnöje szakitott vele mert többet foglakozott velem mint vele, mondjuk a fiu nem is szerette a lányt már jo ideje csak sajnálatbol volt vele. tegnap a fiuval csokoloztam elég hosszasan az autoban. és most nem tudom eldönteni hogy mit akar? aztmondja szeret velem lenni satöbbi és tényleg olyan igazán kedves... mindig az érdekli nekem mi a jó.. csak szeretkezni akar vagy talán kapcsolatot?
2008. dec. 26. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
csak vársz a csodára, vagy meg is kérdezed tőle?
2008. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem csak szexelni akar, utána pedig egy jót röhögni a bátyáddal!

(Bocsi én ezt gondolom...Te kérdeztél, én meg leírtam!)

2008. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem csak szex lenne. Már régebb óta csak veled foglalkozik...

Nekem úgy tűnik kapcsolatot akar.

És miattad szakítottak, hát ott van a válasz a kérdésedben :)

2008. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szandykah ***** válasza:
69%
Ezt nem lehet tudni. De ha te szereted akkor mond meg neki, h szeretlek. Velem is volt ilyen, h csókolóztam egy sráccal de nem is voltunk együtt. A végén meg kérdeztem, h most mi lesz. És azt mondta, h szeretlek. Próbálj tapintatosabb lenni. Legyél vele te is kedves. Próbáld teljesíteni a ,,kívánságait"
2008. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok

Bátyád huga vagy:)

ha igazi barátja a bátyádnak akkor nem csak szex lenne

2008. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A leirtak alapján szerintem nem igy tett volna,ha csak dugni akar,azt elintézhette volna már.a másik epdig ha a bátyád legjobb haverja,nem tenne jót a kapcsolatuknak ha a kishugát kurogatná,szerintem ezt sem kockáztatná,ha nem akarna tőled komolyabban valamit:) a legcélravezetőbb tényleg az ha megbeszéled vele mit szeretne
2008. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) amugy énis vaalmi ilyenben reménykedtem.. de nemtudom kellett más véleménye :) mondjuk aki aztirta csak kurogatni akar hát érdekelne mért véli igy.. mert mindenki érvelt amellett hogy miért kapcsolatot akar... :)
2008. dec. 26. 20:55
 8/8 anonim ***** válasza:
hát amikor csak ketten vagytok akkor mond meg neki hogy szereted nem fogja leharapni a fejed.csak nyugisan.ha ez nem sikerül akkor beszéljétek meg máshol pl találkozzatok
2008. dec. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!