Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nekem nő létemre könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem nő létemre könnyű csajoznom(jó értelemben), akkor a barátomnak rengeteg talonja lehet?

Figyelt kérdés

Az egész azzal kezdődött hogy a barátom néha nőket bámul.

Vagy beszélget velük, beül közéjük. És gyakorta mond olyanokat nekem, azt hiszed nem lenne senkim ha te nem lennél? El vagy tévedve nagyon.


Elkezdtem kipróbálni azt hogy minden jöttmenttel szoba állok. Barátkozom, főleg azokkal akik egy ritmusban vannak velem pl mindig ugyanakkor van a boltban mint én, gyakorta làtom, ggyakorta összefutunk.

Eleinte egy két szó, majd állandó köstöngetések egymásnak, kb csak 4-5 ilyen alkalom után már megvan a neve száma, és megbeszélve hogy együtt megyunk majd bulizni.

Másik csajhoz elég volt 2 ilyen alkalom is és már jön is velem mindenhova.


Ha nekem nő létemre maximum 5 alkalmas kétmondatos beszélgetésből megvan a csajok száma, találkozók lebeszélve, akkor a barátomnak ennyi erővel már van ezer talonja is?

(Ráadásul jól is néz ki, neten nincs fent, én sem)



#talon #d.pajti
2023. jan. 12. 08:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%

Ez milyen kapcsolat lehet lol

Sok önbecsülésed van

2023. jan. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Én gyanítom hogy olyam kapcsolat, hogy a barátomnak csak csettintenie kéne ha meg akarna csalni. És külön örülnöm kéne vagy megköszönni neki hogy van benne annyi, hogy hű.

És ez nem alap, nem természetes, hanem csak a saját becsületén múlik, hogy az van e vagy nincs:(

2023. jan. 12. 08:37
 3/39 anonim ***** válasza:
96%

Szomorú, hogy így gondolkodsz. Nyilván bárki meg tudna csalni bárkit. Mindig akadna jelentkező. A hűség azt jelenti, hogy nem azért nem csaljuk meg a másikat, mert nem tudjuk, hanem mert nem akarjuk, sőt jó esetben eszünkbe sem jut.

Nagyon csúnyán bánik veled ez a fiú. Meddig tűröd?

2023. jan. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
13%
Attól a függ a barátod mennyire jóképű, menő, jó dumájú, magabiztos. Bár nyilván viszonylag az, ha vele vagy és vele is akarsz maradni.
2023. jan. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
70%

A barátod egy önelégült állat, Te pedig ha nem magadtól lettél ilyen, hanem mellette, akkor egy játszmázó 3,14csa.

Megérdemlitek egymást, mert hidd el, ilyen beteges és önértékelésiben gáz ember legalább egymásra talált.

2023. jan. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%

Én a második bekezdésért kivágnam mint macskát ... Ez ha így is van, nem vágjuk a másik fejéhez. Ez ugy hangzik hogy "örülj te kis nyomorult, hogy egy ilyen jó pasi egyáltalan szóba áll veled". Nagyon egy beképzelt farok lehet, te pedig egy önbizalomhiányos, lelki sérült. Nem azért kell hűségesnek lenni, mert nem akad más, hanem mert nem akarunk mást.

Nőként pedig persze hogy könnyebben teremtesz kapcsolatot nőkkel, hisz nincs benne félreértés, ha csak nem vagy bi.

2023. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem tart téged talonban, te vagy a szexpartnere és lehet, hogy már joparszor "megcsalt" és meg is fog.
2023. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

De ezt csak arra mondta, amit mondtam.(a 2.bekezdést)kicsit csúnyán kérdeztem tőle(nem is egyszer), amiért veszekedtünk, nem hagy békén, megfolyt", és amiért kritizál is, gyakorta kicsúszik az a számon hogy akkor minek van velem, keressen mást, nem kell velem lenni, vagy nem talál senkit azért van velem? Miert nem húz el és nem lenne akkor veszekedés. Ilyenekre reagálja azokat, amikor türelmes, hogy de neki senki más nem kell csak én, amikor dühből reagál, akkor kapom ezeket hogy jaj találna mást simán(amugyis lenézi a nőket egy könnyű sz.rnak, akik tényleg ugranak egyből)


(Nem szexkapcsolatban vagyunk, párkapcsolatban.)

2023. jan. 12. 10:08
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

*megfojt


Én is kivágnám, ha azt mondaná, nehogy azt gondoljam, nem lenne más, ha én nem lennék. Akkor szabad a pálya. Keressen mást. Hülye paraszt.


Ja hogy hülyíteni vicces, amúgy lenézi ezeket a nőket. Aha. Egy nagyképű szr a hapsid.

2023. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%

#8

Akkor meg miért hisztizel? Miért kell ilyeneket hozzávagni? A végén tényleg el fog húzni valaki mással. Vagy valójaban ezt szeretnéd? Sose értettem az ilyet. Nagyon komplexusos lehetsz, fogadd el hogy téged szeret, es ne vitatkozz ezen.

2023. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!