Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy alakul ki egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakul ki egy kapcsolat (fiú és lány között)? Mit engednek meg a csajok a pasiknak első nap? Milyen témák jöhetnek szoba első találkozáskor?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 23:12
1 2
 11/18 mus musculus ***** válasza:
Mai lányok, mai lányok... mintha a taperoláshoz, smároláshoz, dugáshoz nem két ember kéne...
2011. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Annyira utálom amikor általánosítanak-.-Nem minden lány engedi,a nevükben is kikérem magunkat-.-

Egyéntől függ ki mit enged és mit nem.Meg az sem mindegy hogy milyen találkozó.

Nézzük most az első randit az én szemszögemből.Ha már ismerem a srácot egy ideje(pár hónap) akkor még csókot nem engednék max kézenfogva sétálnánk.Második randin jöhet csók.Ha viszont még nem ismerem eléggé vagy akkor találkozok először vele akkor természetesen csak mint 2 ember akik ismerkednek.

2011. okt. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 mus musculus ***** válasza:
Egyetértek utolsó, mindazonáltal számomra nem maga az általánosítás a fájó, hanem hogy csak a fél társadalomra vonatkoztatják, a fiúkról érdekes módon senki sem szól egy rossz szót sem soha. Pedig ha ők szárnyas kisangyalok lennének, nem csápolnának a diszkóban kiégőfélben lévő ribancokkal, nem smacizgatnának velük 10 perc ismeretség után és nem is szopatnák meg őket még aznap este a helyi sloziban.
2011. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

igy van , telhsesen egyetértek az utolsó komentelökkel :)

köszönöm mindenkinek a válaszát

2015. ápr. 18. 23:56
 15/18 A kérdező kommentje:
akarom irni teljesen :D
2015. ápr. 18. 23:56
 16/18 anonim ***** válasza:

Na? És így 5 évvel később? Mizu?? :D:D

Reméljük nem engedtél meg túl sokat!!

2015. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem nem :-D
2015. ápr. 19. 11:16
 18/18 A kérdező kommentje:

5 év alatt volt egy barátom a 17 évesen jöttem össze vele azt egy kicsit megbantam azt a kapcsolatot,szakítás után vártam 1ev 1honapot és újra lett19eves vagyok) és boldog vagyok vele :-P :-)

Kb ennyi történt velem az 5 év alatt szerelem terén ;-)

2015. ápr. 19. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!