Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak új munkahelye van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak új munkahelye van, és azóta alig foglalkozik velem. Este jár haza, és szabadidejében is a főnökével lóg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Új állást kapott, a főnöke vele egykorú fiatal férfi. Elvesztek a közös időink. Hétvégente velem volt,most a főnökének segít be akkor is. Amióta itt dolgozik kb csak aludni jár haza és napközben is alig beszélünk. Amikor elmondom neki azt mondja nem szeretne mindennap ezen veszekedni, mert mindennap erre jön haza, már inkább nem is szólok, csak észre veszi rajtam. Azt mondja, házra gyűjt,és most ez a férfi adja a pénzt a zsebébe, ez most a cél,a lakás vásárlás. A szüleimnél lakunk egyébként, de én így nem tudom mi lesz, túl reagálom vagy tényleg baj van?
2018. ápr. 11. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én tennék félre majd apasági tesztre.
2018. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, ő a férfi. :D
2018. ápr. 11. 20:08
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Legalább jól érzi magát és jóban van a főnökével és a közös jövőre gyűjt. Lehet, hogy kevesebbet látod, mint előtte, de ezek pozitív dolgok. Ne reagáld túl. Te se ülj otthon, barátnőzz, már szép az idő, menj ki a szabad vagy akármi amit szeretsz, foglald le magad te is. Ha már nem lesz ilyen új a munka, meg a főnök haverság lehet, hogy csitulni fog ez az állapot.
2018. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Kell a pénz a házra. Ő gyüjt. Nem tartom kizártnak hogy nyalizik a főnöknek ami tiszteletre mert azért csinálja hogy legyen házatok. De mindegy. Ha te neked ez így nem jó...
2018. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.
2018. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg semmit sem ér a ház, ha nincs kivel beköltözni! Egy kapcsolat nem fog évekig csak azért működni, mert az egyik fél a közös házra gyűjt és csak a főnökével foglalkozik (egyébként szerintem a kérdező is tesz félre pénzt, tehát nem csak a pasi gyűjt). Egy kapcsolatot ápolni, építeni kell, időt szánni a másikra. Ha ez nincs meg, semmilyen közös ház/jövő nem lesz a pár számára.


Kérdező!

Én a helyedben békén hagynám egy ideig, pár hétig, és ha nincs változás, akkor leülnék vele megbeszélni higgadtan. Ha nem képes erre, akkor pedig megmondanám, hogy oké, akkor végeztünk egymással, költözzön el, mert az nem állapot, hogy nem foglalkozik velem még hétvégén sem, vagy heti 1-2-3 estét sem tud rám szánni, nem hogy egy fél napot.

2018. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nézd meg A cég c. filmet
2018. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért veled is foglalkozhatna. Jó persze nem könnyű neki sem mert nyilván kell nyaliznia a főnöknek hogy plussz fizut kapjon ez idáig rendbe van.De igy hogy ennyire elfoglalt akkor sztem semmi értelme kapcsolatnak hisz rád ideje nincs mégha házra is gyűjt.
2018. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak az ő zsebét nézi,ne lepődj meg ha x idő múlva lelép tőled.
2018. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyerek van?
2018. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!