Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változott a véleményed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott a véleményed a gyerekvállalásról a kapcsolatod alatt?

Figyelt kérdés

Tudom ezt meg kell beszélni még a kezdetekkor. De sokszor sokminden változhat még akkor is ha egyeznek az elképzelések.


Mennyire normális ez?


2023. jan. 14. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem változott. Amikor osszejottunk is mindketten tudtuk, hogy akarunk majd. Lett is.
2023. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
az emberek változnak, miért ne lenne normális?
2023. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
4 gyereket szerettem volna. Aztán 1 után rájöttem mekkora meló ez, ezért 2-nél leálltam. Férjem sokszor emlegeti, hogy lehetne több. Egyedül nem bírnám.
2023. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
#3 De nem ketten vagytok rájuk? Vagy úgy érted, ő is kiveszi a részét, mégis sok a két gyerek kettőtöknek is?
2023. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor is normális ha már régebb óta vagytok együtt?
2023. jan. 14. 23:04
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Én soha nem szerettem volna, a nagy szerelem érzése viszont magával hozta a családalapítás vágyát is. Ugyan már elváltunk, de a lehető legnagyobb öröm ez, mégha nehéz is sokszor a kisfiammal.


Mostanában kezdett el mocorogni bennem az, hogy talán valamikor a jövőben ismét babáznék. Nyilván, ez abban az esetben lenne opció, ha találkoznék a megfelelő személlyel.

2023. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Abban nem, hogy vállaljunk-e, de a tervezett gyerekek száma háromról kettőre csökkent. Igazából nem okozott semmilyen problémát a változás. Második gyerek után mindketten úgy éreztük, hogy teljes a család, megállunk a próbálkozással. Egyöntetűen hozzátettük, hogy ha mégis érkezne a harmadik, akkor három lesz mégis. Szóval elég egyszerűen zajlott.

Szerintem egyébként ilyesmi formában ez gyakori. Amíg az ember nem tudja, milyen gyerekkel, fogalma sincs, mit tervezget. Volt itt egy nőci múltkor, aki leírta, hogy 4-5 gyereket akar, megadott életévében, de még egy sincs. Na, így ez nem működik.

2023. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#4 segít a férjem is. Reggel 2 gyerekkel bőven elég elindulni. 4 mellett nem tudnék munkahelyen dolgozni, nekem pedig kell saját munka. Mosás, főzés, takarítás nem elégít ki, nekem kell az a munka, amiért éveket tanultam.
2023. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes ember nem csinál gyereket ha tudja hogy nem tudná anyagilag megalapozni .. és szulokent se tudja elkepzwlni magat mert ismeri azokat a rossz tulajdonsagokat onmagarol amik lehetetenne tennek az egeszseges nevelest. Ezt hivjak intelligencianak amikor felismered azt mire nem vagy alkalmas.
2023. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem változott. Szellemileg rendben voltam, mikor megismertem.
2023. jan. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!