Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változott a véleményed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott a véleményed a gyerekvállalásról a kapcsolatod alatt?

Figyelt kérdés

Tudom ezt meg kell beszélni még a kezdetekkor. De sokszor sokminden változhat még akkor is ha egyeznek az elképzelések.


Mennyire normális ez?


2023. jan. 14. 22:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

azt mindig is tudtam, hogy a határozatlan jövőben valamikor majd szeretnék, de a kapcsolatunk előtt borzasztóan távol éreztem magamtól.

de aztán találtam egy enyémhez hasonló világnézeti/nevelési elveket valló párt, aki ráadásul eléggé egy hullámhosszon van a gyerkőcökkel és sok olyan örömforrásra fel tudta hívni a figyelmemet, amit magamtól nem igazán vettem volna észre, az nagyot dobott rajta, hogy hamarabb megjöjjön a kedvem a gyerekvállalás témához

2023. jan. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, első perctől tisztáztuk, hogy egyikünk se akar és ez a mai napig (12 éve már) változatlanul így van.
2023. jan. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekvállalásról nem, csak a páromról. Éreztem pár hónap együttélés után, hogy vele biztosan nem. Így szakítás is lett a vége. Akkor és ott komoly tragédiának éltem volna meg, ha teherbe esek. Nyilván tettem érte, hogy ez ne fordulhasson elő.

A szakítást is ez mozdította előre, hogy gyereket azért szerettem volna (majd egyszer). Ha vele semmiképpen, akkor meg nyilván mással. Tanultam a hibákból, okosabban választottam párt. Azóta már két gyerekünk is van, és boldog a házasságunk is.

2023. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Egyikünk sem akart, egy percig sem gondoltuk másképp. Nekünk így volt jó.
2023. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem. Amióta az eszemet tudom utálom a gyerekeket és nem akarok gyereket.
2023. jan. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Soha nem akartam gyereket és nincs olyan ember, élethelyzet vagy kapcsolat ami ezen változtatna.
2023. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A volt páromé változott, elején tisztáztuk h senki nem akar semmilyen körülmények között.


Aztán teltek az évek és ahogy minden szépen alakult még is megváltozott benne...

2023. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!