Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem tartom magam egy féltékeny típusnak, de van egy dolog, ami nem hagy nyugodni és az utóbbi időben kicsit eluralkodott rajtam ez az érzés.

Barátnőmmel lassan 7 éve vagyunk együtt. Ő már jó ideje otthonról dolgozik. Elég sokat szoktunk/szokott rendelni, amivel még nem is lenne gond, de kb 1-1,5 éve új albérletbe költöztünk és úgy érzem a kelleténél jobban “összemelegedett” az egyik futárral. Ez az ő kézbesítési területe, tehát mindig ő jön ide, ha ezzel a futárszolgálattal rendelünk.

Pár hónap után említette, hogy összehaverkodtak meg milyen jó fej a srác, rugalmas (volt hogy bnőm pont nem volt itthon, amikor jött volna, így felhívta és megkérdezte mikor lesz jó neki és akkora visszahozta a cuccot, amikorra kérte), szokott érdeklődni, hogy hogy van, mit csinált a hétvégén vagy mit fog pl aznap csinálni meló után, ilyesmik. Ezeket mind ő mesélte el. Elsőre még nem feltételeztem semmi rosszat, ráadásul mondta hogy a srác is említette, hogy van barátnője és barátnőm is mondta, hogy velem él együtt. Aztán jött az, hogy a srác kiszúrta, hogy barátnőmnek is van tetoválása, egy közös pont, mert hát neki is van és blabla, a srác ajánlotta is neki az ő tetoválóját, mert hogy nagyon szépen dolgozik. Majd be is jelölte bnőmet FB-n és néha (ritkán) beszélgetni is szoktak. Megmutatta, hogy semmi “olyanról” nincs szó, egyszerűen csak egy hullámhosszon vannak, ő abszolút haverként/barátként tekint rá. De olyan is szokott lenni, hogyha épp van pár perce a srácnak 2 csomag között, hogy elszívnak egy cigit a tömb előtt, közben beszélgetnek, ilyesmi. Tudom gáz, de kíváncsiságból megnéztem pár képét barátnőmnek facen és láttam, hogy mindegyiket lájkolj a, amióta ismerősök lettek. Az egyiket ráadásul beszívecskézte. Sőt, egyik alkalommal kitett egy képet magáról sztoriba és mellettem ült, amikor rá kattintott arra, hogy megnézze kik reagáltak eddig rá és a srác 2 db szívecskét is nyomott rá. Egyszer hallottam, ahogy telefonáltak csomag ügyben és elköszönéskor úgy köszönt el barátnőmtől, hogy puszi. Meg úgy szólította, hogy Kittike. Nem így hívják amúgy, csak próbáltam szemléltetni, hogy “becézgeti”. Mondtam barátnőmnek, hogy nekem ez így már kicsit sok, szerintem többet akar a srác, de ő azt mondta, hogy nem gondolná, mert semmi olyan jelet nem küld felé, nem flörtöl vele, semmi ilyesmi, csak szimpatikusak egymásnak. Hát mondom az, hogy már becézget is meg néha szíveket küldözget a képeidre nekem kicsit fura, mire azt válaszolta, hogy első perctől, ahogy összeismerkedtek így hívja, nincs ebben semmi, egyszerűen csak ilyen a személyisége, közvetlen, barátságos és más fiú ismerőse is szokott szívet nyomni a képeire.


Szerintetek..? Nektek ez beleférne? Elkerülni se tudja, hisz mint említettem sokat rendelünk és mindig ő jön. Én túlzom el, tényleg csak jó fej akar lenni a srác vagy van mögötte hátsó szándék? Nem tudom mit tudnék csinálni, mert nem akarok ezen vitatkozni barátnőmmel, se féltékenykedni, de volt már olyan, hogy le se esett neki igazán, hogy flörtölnek vele és konkrétan próbálkozik a másik, mert ő betudta kedvességnek.

Ti mit tennétek?



2023. jan. 18. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nincs okod.
2023. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Mindig így kezdődik bro… Mindig.
2023. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Azért ezt én is túlzásnak tartanám.
2023. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg mindig így kezdődik. Aztán jön hogy csak barátok vagyunk. Aztán....

Itt már nem nyerhetsz tesó.

2023. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na igen, én is ezt érzem, de egyszerűen nem tudom mitévő legyek. Nyilván nem “tilthatom” meg, hogy rendeljen, de attól még nem hagy nyugodni. Bízok benne, jól megvagyunk, szeretjük egymást és ő is erre hivatkozott, hogy tudom jól, hogy csak engem szeret, bármikor megnézhetem nyugodtan a telefonját, a beszélgetéseit, ha nekem így jobb, de maga a tudat zavar, hogy kb heti szinten találkozik ezzel a sráccal és hiába van neki is barátnője… sose lehet tudni, nem mindenkit tart ez vissza.
2023. jan. 18. 16:26
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Kittike, engem ez a dolog a futár sráccal már kezd zavarni. Mostantól rendeljünk csomagpontra, jó?
2023. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Igen, ebből nem tudsz jól kijönni. A 6-os jót írt, viszont ezesetben te leszel a féltékeny korlátozó fasz. Ha hagyod folyni az eseményeket és félrenézel, akkor pedig te vagy a tutyimutyi balek srác.

Velem hasonló történt. A lépcsőházukban lakott egy fiatal srác, aki tök aranyos, milyen jó lenne a húgának, gondolta a csajom. Aztán inkább úgy lett vele, hogy inkább ő lesz az, aki 0-24-ben chatelget vele, akkor is, mikor ott vagyok. Hisz csak barát, nem igaz? Majd dobott nyilván egy bullshit indokkal.


Természetesen nem állítom, hogy a te baratnőd is megcsal, vagy meg fog, esetleg elhagy. De ezek kib*szottul rossz jelek, hallgass a megérzéseidre.

2023. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Jaj az egyik legfontosabbat most látom, hogy kifelejtettem. Tavaly nyáron voltunk olyan buliban, ahol a srác is ott volt a haverjaival és ráírt barátnőmre, hogy látja a sztorijából, hogy ő is ott van, nem isznak-e meg valamit. Ebből végül nem lett semmi, de nem ez volt az egyetlen, hogy ugyanott buliztunk. Másik alkalommal a mosdóknál futottak össze, ahol én is ott voltam. Csak annyit láttam, hogy a srác nagy mosollyal köszönti a barátnőmet. Bemutatott minket egymásnak, váltottak még pár szót, aztán ment mindenki a dolgára.

Illetve azt sem írtam, hogy csomagtól független is van, hogy összefutnak akár a lépcsőházban, akár a tömb előtt, mert mindennap lejár cigizni barátnőm. (lakásban nincs cigizés)


#6 Én is gondoltam már rá amúgy, de a közelünkben nem igazán van csomagautomata, plusz nemrégiben, amikor épp rendelt valamit felháborodva közölte, hogy beszarás, hogy kb ugyanannyit kérnek el a csomag automatába történő kézbesítésért is, mint a házhozszállításért vagy ha nem is, akkor alig van pár száz Ft különbség, annyit meg nem ér az egész, sokkal kényelmesebb ha házhoz hozza a futár. Na szóval tuti megmagyarázná, hogy ennek nincs értelme, minek fizessünk azért, hogy utána még nekünk kelljen hajkurászni a csomagokat. Meg magán azon lenne megsértődve, hogy nem bízom benne és ilyen módszerekkel próbálom őt elszeparálni a sráctól.

2023. jan. 18. 16:46
 9/17 A kérdező kommentje:

Sajnálom 7-es, ami veled történt. Bennem is ott van a “Mi van, ha..?” érzés. Mi van, ha mégis elcsavarja a fejét? Mi van, ha én reagálom túl és tényleg csak haverok?

Szar az egész, mert mint írtad tuti én lennék a féltékeny szemét, ha arra kérném rendeljen automataba, illetve akkor sem nyugodnék meg 100%-ig, mert attól még cigizés közben összefuthatnak, na meg messengeren is néha-néha beszélnek. Azt meg nem kérhetem, hogy tiltsa le vagy többé ne válaszoljon, ha ír neki meg ne járjon le reggel cigizni, nehogy összefussanak.

2023. jan. 18. 16:57
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
van..
2023. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!