Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem tartom magam egy féltékeny típusnak, de van egy dolog, ami nem hagy nyugodni és az utóbbi időben kicsit eluralkodott rajtam ez az érzés.

Barátnőmmel lassan 7 éve vagyunk együtt. Ő már jó ideje otthonról dolgozik. Elég sokat szoktunk/szokott rendelni, amivel még nem is lenne gond, de kb 1-1,5 éve új albérletbe költöztünk és úgy érzem a kelleténél jobban “összemelegedett” az egyik futárral. Ez az ő kézbesítési területe, tehát mindig ő jön ide, ha ezzel a futárszolgálattal rendelünk.

Pár hónap után említette, hogy összehaverkodtak meg milyen jó fej a srác, rugalmas (volt hogy bnőm pont nem volt itthon, amikor jött volna, így felhívta és megkérdezte mikor lesz jó neki és akkora visszahozta a cuccot, amikorra kérte), szokott érdeklődni, hogy hogy van, mit csinált a hétvégén vagy mit fog pl aznap csinálni meló után, ilyesmik. Ezeket mind ő mesélte el. Elsőre még nem feltételeztem semmi rosszat, ráadásul mondta hogy a srác is említette, hogy van barátnője és barátnőm is mondta, hogy velem él együtt. Aztán jött az, hogy a srác kiszúrta, hogy barátnőmnek is van tetoválása, egy közös pont, mert hát neki is van és blabla, a srác ajánlotta is neki az ő tetoválóját, mert hogy nagyon szépen dolgozik. Majd be is jelölte bnőmet FB-n és néha (ritkán) beszélgetni is szoktak. Megmutatta, hogy semmi “olyanról” nincs szó, egyszerűen csak egy hullámhosszon vannak, ő abszolút haverként/barátként tekint rá. De olyan is szokott lenni, hogyha épp van pár perce a srácnak 2 csomag között, hogy elszívnak egy cigit a tömb előtt, közben beszélgetnek, ilyesmi. Tudom gáz, de kíváncsiságból megnéztem pár képét barátnőmnek facen és láttam, hogy mindegyiket lájkolj a, amióta ismerősök lettek. Az egyiket ráadásul beszívecskézte. Sőt, egyik alkalommal kitett egy képet magáról sztoriba és mellettem ült, amikor rá kattintott arra, hogy megnézze kik reagáltak eddig rá és a srác 2 db szívecskét is nyomott rá. Egyszer hallottam, ahogy telefonáltak csomag ügyben és elköszönéskor úgy köszönt el barátnőmtől, hogy puszi. Meg úgy szólította, hogy Kittike. Nem így hívják amúgy, csak próbáltam szemléltetni, hogy “becézgeti”. Mondtam barátnőmnek, hogy nekem ez így már kicsit sok, szerintem többet akar a srác, de ő azt mondta, hogy nem gondolná, mert semmi olyan jelet nem küld felé, nem flörtöl vele, semmi ilyesmi, csak szimpatikusak egymásnak. Hát mondom az, hogy már becézget is meg néha szíveket küldözget a képeidre nekem kicsit fura, mire azt válaszolta, hogy első perctől, ahogy összeismerkedtek így hívja, nincs ebben semmi, egyszerűen csak ilyen a személyisége, közvetlen, barátságos és más fiú ismerőse is szokott szívet nyomni a képeire.


Szerintetek..? Nektek ez beleférne? Elkerülni se tudja, hisz mint említettem sokat rendelünk és mindig ő jön. Én túlzom el, tényleg csak jó fej akar lenni a srác vagy van mögötte hátsó szándék? Nem tudom mit tudnék csinálni, mert nem akarok ezen vitatkozni barátnőmmel, se féltékenykedni, de volt már olyan, hogy le se esett neki igazán, hogy flörtölnek vele és konkrétan próbálkozik a másik, mert ő betudta kedvességnek.

Ti mit tennétek?



2023. jan. 18. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%
Simán lehet hogy már dugtak is. De ha mégse, akkor is rohadtul félnék a helyedben
2023. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon is van okod az aggodalomra. Álltam én már a barátnőd oldalán is, és igen, igaza van azoknak, akik azt írják, hogy így kezdődik az egész. Persze csak barát, meg barátnője is van, meg csak csetelgetünk, mi van abban, de hidd el, ha még nem csalt meg, a barátnőd fejében már akkor is intenzíven ott van az a futár. Igen, akkor is, amikor éppen veled szexel.
2023. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%
Dobd fel egy kicsit a hétköznapokat. Csináljatok több közös programot, ahol mind a ketten jól érzitek magatokat, és élvezitek egymás társaságát. Egy kis esti séta is nagyon kellemes lehet, kiszellőztetitek a fejeteket és beszélgettek, még közelebb kerültök egymáshoz.
2023. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldalról tudok nyilatkozni, kísértetiesen hasonló történt velem is nem régiben. Szintén futárról van szó. (sok a nőcsábász köztük, ahogy elnéztem)

Én is sokat szoktam rendelni, szintén HO-ban dolgozom. Azon mondjuk meglepődtem, hogy mindig ugyanaz a futár jön, mert korábbi albérletünknél kb mindig más jött. Na mindegy, idővel mi is szóba elegyedtünk, mindig kedves volt, mosolygott, érdeklődött, kérdezgetett stb. Rá pár hónapra be is jelölt facen, aztán rám írt ilyen tök átlag témával kapcsolatban. Én nem feltételeztem semmi rosszat, mindketten kapcsolatban voltunk (vagyunk), gondoltam biztos ilyen típus, nincs ebben semmi. Néha-néha azonban tett kétértelmű megjegyzéseket, amiket nem tudtam, hogy minek szánt, hogy csak poénkodik (mert teljesen úgy adta elő) vagy esetleg van emögött más szándék.

Én is elmeséltem barátomnak az elején, hogy összeismerkedtem a futárral, szoktunk néha beszélni, viccelődni, sok a közös téma, ilyesmi. Ő látszólag egyáltalán nem volt féltékeny, nem zavarta.

Aztán egyszer úgy alakult, hogy elmentem bulizni barátnőimmel és mit ad isten ő is ott volt. Meghívott egy italra, beszélgettünk kicsit, táncoltunk, majd rám nézett és közölte, hogy annyira megcsókolna, szabad-e? Hát én totál lefagytam. Akkor állt össze, hogy jó volt a megérzésem a félreérthető megjegyzéseit illetően, csak túl naiv voltam, gondoltam ugyan már, barátnője van, nekem is barátom, plusz önbizalomhiányos vagyok, el se hittem, hogy másnak is megtetszhetek. Nos nyilván visszautasítottam és mondtam, hogy én csak barátként vagy is kvázi haverként tekintek rá, hisz annyira azért nem ismerjük egymást, úgyhogy valószínűleg félreértette a dolgot. Akkor ott azt elpoénkodta, de pár hónappal ezután rám írt az éjszaka közepén, hogy hol vagyok, mit csinálok. Írtam, hogy most úton vagyok hazafele, majd erre jött a válasz, hogy ő itt van a közelben és nem tudja tovább titkolni, hogy mennyire kíván és iszonyat szexelne velem egyet…. Természetesen újra visszautasítottam és megkértem, hogy tartsuk inkább a 3 méter távolságot, mert láthatóan nem érti, hogy köztünk soha nem lesz semmi. Szóval nem mondom, hogy teljesen alaptalan a félelmed, simán lehet hogy a srác olyan szándékkal próbálkozik, az viszont egyáltalán nem biztos, hogy a barátnőd belemenne egy ilyen viszonyba. Ha tényleg szeret, akkor le fogja szerelni a srácot, amint azt érzi túlment egy határon. Legalábbis én így tettem és most is ugyanígy tennék. Ráadásul mint kiderült ez a futár kb minden neki tetsző csajjal ezt csinálja, szarrá csalta/csalja a barátnőjét, láttam én már őt azóta buliban más csajjal smárolni, úgyhogy ennyit erről. Valószínűleg engem is csak meg akart volna fektetni, aztán eldobni, mint vmi rongyot.

2023. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben, mint a barátnőd. A párom azt csinálta, hogy megbízott bennem, hitt bennünk. Az egy dolog, hogy a másik pasi mit akar. A döntés a barátnőd kezében van. Neki kell észnél lenni a döntő pillanatban.

Igaza van annak, aki azt tanácsolja, hogy töltsetek együtt több minőségi időt. Valószínűleg kicsit eltávolodtatok egymástól, ezért tud beférkőzni a harmadik fél.

2023. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%
Van, de a túlzott féltékenykedéssel nem mész semmire. Valaki írta, és nagyon le lett pontozva, de szerintem a legtöbb, amit tehetsz, hogy szemmel tartod őket, ÉS erősíted a kapcsolatodat, az egymás közötti köteléket, hogy ne érezhesse úgy a barátnőd, hogy valamiben hiányt szenved és ezt másnál kéne keresnie. Gerincet nem tudsz adni senkinek, beavatkozni pedig csak a barátnőd kérésére érdemes, másképp az is nagyon gázul veszi ki magát.
2023. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%

"Én túlzom el, tényleg csak jó fej akar lenni a srác vagy van mögötte hátsó szándék?"


Természetesen lehet.


"Megmutatta, hogy semmi “olyanról” nincs szó, egyszerűen csak egy hullámhosszon vannak, ő abszolút haverként/barátként tekint rá."


Ha nem haverkent könyvelte volna el nem mutatott volna meg semmit.


Az, hogy a barátnőd nem tudja, hogy valaki flörtöl vele az szerintem tök jó amúgy. :)))

Így hiába próbálkozna a fiú ő nem venné figyelembe (különben sem szerintem), mert nem is tudna róla. :DDD


Inkább arra kell figyelni, hogy a srác ne nyomuljon nagyon, a beszélgetés, cigizes még nem gond, mert barátokat nem tilthatsz meg neki.

Az lenne az egyedüli probléma ha a barátnőd belészeretne, vagy szexuálisan vonzónak találná.

Viszont a jelek nem hazudnak sosem, mint pl:

titkolózás, elhidegules, minimum szex (vagy zéró), sok vita stb.

Ugy gondolom míg ilyen dolgok nem lépnek színre addig nincs okod aggódni.

2023. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!