Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagy mitől olyan fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy mitől olyan fontos az, hogy az embernek legyen párja? F26

Figyelt kérdés
Felötlött bennem a kérdés miután sokadjára is azt mondták nekem hogy azért kell pár mert kell és kész meg hogy ne legyél egyedül és társai de nekem ez csak a szokásos erőltetett szövegnek tűnik azzal az apropóval hogy azért kell párt szerezni mert alap vagy csak szimplán egyáltalán nem értem a dolgokat így 26 évesen úgy hogy még soha nem volt párom és még semleges is nekem a dolog meg nem is értem hogy mi akkora dolog van benne amiért az emberek már képesek szabályosan meghülyülni a szerelemtől, szextől meg mindentől amit egy lány nyújthat.

2023. jan. 19. 06:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy mindenáron gyereket kell csinálni, az a nők sajátja. Ők erőltetik ki a férfiakból a házasságot. Látom, voltak rossz családi tapasztalataid. Ez lehet az oka. - Jobban teszed, hogy távol tartod magad egyelőre a nőktől, csak a szex miatt nem kell szexelni, ha nincs benned érzelem. De lehet, hogy majd találsz egy olyan nőt, aki mindent előhoz belőled. Remélem, így lesz, és azt is remélem, nem olyan lesz, aki behúz a csőbe.
2023. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Senior Séf ***** válasza:
78%

"az emberek már képesek szabályosan meghülyülni a szerelemtől, szextől meg mindentől amit egy lány nyújthat."

Pontosan! De tudod, mit? Enélkül az élet szart sem ér. Mondom ezt tollahullott öreg csókaként, sok-sok felejthető "szerelmecske után, huszonéve boldog házasságban élve.

2023. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem csak azért szar ezek nélkül az élet mert a társadalomban ez az elfogadott felfogás?Ugye aki ezeknek ellent mond lásd engem azokat valahogy leszólják csak mert megpróbálnak egy másfajta életmódot ami ellent mond a szokásosnak.
2023. jan. 23. 15:46
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

13: Nincs azzal semmi baj, ha valaki olyasvalamire mond nemet, amit ismer és nem kér belőle. Neked viszont soha nem volt párkapcsolatod.


20, 30 évesen még kevésbé zavaró párkapcsolat nélkül, 50, 60 évesen viszont legtöbb embernek hiányzik, hogy nincs társa, családja, ilyenkor már késő belevágni.


Öregen az emberek szívesebben emlékeznek vissza más emberekre, mint arra hány szörnyet öltek meg egy játékban, hányszor voltak részegek avagy mennyi pénzt kerestek. Helyedben nem vonnám meg magamtól a párkapcsolatot, ugyanakkor megválogatnám kit engedek közel.

2023. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek hiányoznak ezek a dolgok, szemelyfuggo teljesen.
2023. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15: Valóban, de ha sose próbálod ki, mi alapján döntesz?


Nem csak toxikus, rossz minőségű emberek, kapcsolatok léteznek, hanem olyan is ami jó, hozzátesz az életedhez és boldoggá tesz. Nem egyszerű megtalálni és sokat sérülhetsz a keresés közben, de járni sem egy nap alatt tanultál. Sokszor elestél, fájt, de most milyen jó, hogy akár szaladni is tudsz?


Nincs azzal semmi baj, ha lesz párkapcsolatod majd időközben úgy döntesz, nem neked való. De ha sose próbálod ki milyen, nagy valószínűséggel bánni fogod. Nem most, hanem 50, 60 évesen.

2023. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nem magamról írtam, nekem volt párkapcsolatom meg valószínűleg lesz is, nekem van rá igenyem. Én a kerdezore írtam, hogy ha neki nincs akkor az ő dolga, hogy érzi jól magát és valószínű nem is fogja bánni, pl én soha nem akarom kipróbálni a boungee jumping-ot úgyhogy 50-60 évesen sem fogom bánni mert nem tartottam rá igényt
2023. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!