Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam kevesebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam kevesebbnek a barátomnál?

Figyelt kérdés

A barátom elhord mindennek, mondja hogy k....san nézek ki, meg hogy én se kellenék senkinek se, meg hogy egy béna b...f....sz vagyok.

De mikor azt mondtam, hogy én nem akarok vele lenni, mert mindig megbánt, ilyenkor azzal jön, hogy én is bántom őt, pedig ez nem igaz, mert mindig ő szól be nekem. Meg hogy ő olyankor ideges, mikor ott akarom hagyni, meg hogy ilyenkor még a szíve is nyilallik, ne csináljam ezt vele, meg folyamatosan ír meg hívogat.


2023. jan. 19. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"én nem akarok vele lenni, mert mindig megbánt"

Miért vagy vele?

2023. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Veled így beszéltek a szüleid gyerekkorodban? Csak mert számomra elfogadhatatlan lenne, hogy ilyen alpári módon beszéljen velem valaki.
2023. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha több lennél, nem ilyennel lennél.
2023. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert éreztetni akarja veled , hogy ő jobb nőket is megkaphat de neki olyan fekszik akit alá tud rendelni ezért tart téged aki nem nagyon több mint átlagos.
2023. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincsen semmi önbecsülésed. Ha lenne, a gyakorin való folyamatos hiszti helyett már rég otthagytad volna a pcsába ezt a fazont. Ehelyett még mindig hallgatod a hülyeségeit, és itt rinyálsz miatta, mert ettől majd biztosan változik valami. Hogyne, persze. Ja, nem.
2023. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
És megint bemásolta 😂😂😂
2023. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menekülj!!! Az elsőbilyen beszólásánál ki kellett volna dobnod!!! Doha nem lesz normális életed így,meg kell értened, hogy senki nem beszélhet így Veled!
2023. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!