Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, amit a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, amit a párom csinál a nőkkel?

Figyelt kérdés

Nem fiatal már, 60 éves múlt.A viselkedése nekem furcsa. Szerintem egy átlagos férfi nem így viselkedik. Például, a múltkor vonattal utazott valahova. Ezután mesélte, hogy útközben sokat beszélgetett egy egyetemista lánnyal. Ahogy ismerem, általában ő szokott beszélni... Majd útközben át kellett szállni egy másik vonatra, mert az előzőt kivonták a forgalomból. Az utasok átszálltak és, elmondása szerint már nem látta sehol azt a lányt, akivel beszélgetett. Állítólag egy jó ideig mindenhol kereste, de nem találta. Nem értem, miért kereste?

Kérdeztem, de csak annyit mondott: "Hát, mert előtte beszélgettünk".


Egy másik példa: ügyintézni ment egy hivatalba, egy címre, de ott ki volt írva, hogy az ügyfélszolgálat másik címre költözött. Ott volt egy idegen nő is, ő is elolvasta, hogy elköltöztek. Erre a párom felajánlotta, hogy elviszi a nőt a másik helyre. A nő beült az autójába és elvitte. Ennél többet nem tudok, de ahogy ismerem biztos, hogy sokat beszélt.


Harmadik példa: jól tud és szeret masszírozni, gyakran masszíroz. Viszont minden olyan nőnek, aki bárhol, bármikor megemlíti, hogy pl. fáj a háta felajánlja, hogy megmasszírozza. A kolléganőknek a munkahelyen is. A kolléganők gyakran elfogadják. Állítólag ruhán keresztül nyomkodja a hátukat vagy masszírozza a kezüket.

Negyedik példa: felhívta a volt barátnője és kérte, hogy ajánljon neki egy mestert valamilyen munkára, lakás felújításról volt szó. Ott voltam mellette, amikor beszélgettek, ezért tudom. A párom erről beszélgetett vele, majd azt mondta, hogy: "Ezt én is meg tudnám csinálni", de utána járok, kit tudok ajánlani.


Szerinte mindez természetes, hogy ilyeneket csinál én viszont már nem bízom benne, nekem ez furcsa. Az édesapám soha nem viselkedett így, eszébe sem jutott soha, hogy beszélgessen idegen nőkkel vagy, hogy valamelyiket beültesse az autójába és elvigye valahova.

Nektek mi a véleményetek erről?



2023. jan. 20. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
A vén kecske is megnyalna a sót.
2023. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem normális.
2023. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem normális
2023. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Hmm. Jó kérdés. Én több ilyen "közlékeny" vénemberrel találkoztam már.

Én alapvetően nem tartanám normálisnak a páromtól, engem zavarna.


De tudom, hogy tele van a világ olyan emberekkel akik ennyire.. nem is tudom. Maradok a közlékeny szónál.

Anyám is hasonló, bárkivel leáll beszélgetni, de hátsó szándéka neki tutira nincs.

2023. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Van egy olyan érzésem, hogy nem egy korosztály vagytok.

Ő még abba a korosztályba tartozik, ahol ez valahol elfogadható, én ugyan 10-zel kevesebb vagyok, de még korombeli férfiak között is van extrovertált tipus aki hasonló. Mivel egyet közelebbről is ismerek, igy tudom, hogy ő egyszerűen ilyen volt, de az égadta világon nem volt semmi több mögötte, nem közeledett senkihez szexuálisan, egyszerűen ő ilyen volt. Tudom, hogy ma már ez nem igazán elfogadott, valószinű én is furcsállnám, ha a párom ilyen lenne. De ha vonaton utazom, ott is van egy-két férfi, aki imád beszélni :-)

2023. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Kicsit azért már néha átfolyik a zaklatás kategóriába, meg veled szemben sem oké, ha ennyire ismerkedni akar fiatalabb nőkkel. Gondolom zavar, azért is kérdezted? Megmondtad neki, hogy zavar a viselkedése?
2023. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem is tudom, de ez szerintem nem feltetlenül jelenti azt hogy akarna is valamit azoktól a nőktől. Egyszerűen csak imád beszélni, túl közvetlen. Még idősebbek közt elég gyakori, ferfiaknal is, nőknél is, es ott fixen nincs hatsó szándék
2023. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem őszintén nem tűnik olyan nagy égbe kiáltó problémának. Ahogy elmondtad, ő sokat szeret beszélni, valószínű vágyik a társaságra. Lehet férfiaknak is segít szívesen, csak te a nőkre fókuszálsz. A masszírozás valóban kicsit sok és ő is beláthatná, hogy az nem ugyanaz, mint pl felajánlja valakinek hogy elviszi szívesen A-ból B-be, szóval úgymond intimebb dolog.
2023. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Hat ez azert attol is fugg hofy azok a nok csinosak-e. A volt ferjemnek is voltak noi baratai, de kizarolag olyanok akik amugy fiatalabbak es vagy szepek voltak. Kover ronda oreg baratnoje egy sem volt, pedig akadt a kozelebe olyan.
2023. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Sztm ez sok. A csaj meg lehet inkább megvàrta a másik vonatot 😅
2023. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!