Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom eltűnt egy napja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom eltűnt egy napja?

Figyelt kérdés

szóval a barátom eltűnt tegnap dél óta, nincs fent messengeren, eddig kiírta hogy pl 23 órája elérhető,pát órája pedig semmit sem ír a státusznál.

Ha hívom, ki van kapcsolva a telója.

Nem ismerem még a szüleit és a barátait sem személyesen,mert 1 hónapja vagyunk csak együtt.

Elvileg holnap ázjön és együtt töltjük a hétvégét.

Tudom,hogy a telefonja rossz, most akar majd újat venni,mert sokszor random kikapcsol és be van törve a képernyője. Erre is gondoltam,hogy ez lehet a gond.

Irodában dolgozik és a telója kell a munkájához, és ugye ma is dolgozik..szóval nem értem.

És nem tudom mit tegyek. Várjak holnapi,hiszen akkor úgyis jelentkeznie kell ha átjön? Nem akarok ragadósnak tűnni,hogy elkezdem hívogatni percenként és ismerőseit felkutatni.

Mit tegyek hogy megnyugodjak?

21L



2023. jan. 20. 15:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
4%
Félrekefél.
2023. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
Másban van 😜
2023. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Hat tudod h a teloja szar,lehrt most ment tonkre teljesen. Bar munkabol ha irodista tuna irni messengeren mert max 1percbe kerulne neki.

paranoidabb eshetoseg h csal, de mivel nem ismerjuk se semmi barmi lehet

Majd kiderul ugy is holnap, tsnne ugy se tehetsz egyik ellen se szoval ne kattogj rajta

2023. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%

"Várjak holnapi,hiszen akkor úgyis jelentkeznie kell ha átjön?"


Várj, ha nem megy, akkor tiltsd le mindenhonnan, mert akkor még annyit sem értél neki, hogy azt írja, mint pl. "Bocsi, mással jöttem össze!" vagy hasonlók.

Ha ő nem tisztel meg te se tedd! :)

2023. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Üdv a klubban... csak az én barátnőm már egy hete nem jelentkezik.
2023. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván tönkrement neki, hagyjuk már a szeretős baromságokat, senki nem kapcsolja ki a telefonját több, mint 24 órára semmilyen indokból szó nélkül.

Bár azt én sem értem, miért nem tud más módon jelentkezni.

2023. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
#5 szerintem neked már nincs baratnod 😬
2023. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

nagyon elfoglalt sokszor,mert az iroda mellett az apja cégében is dolgozik és rohangál egész nap,engem is mindig a kocsiból vagy irodából hív fel este. Napközben is mindig írja hogy már megint ez meg az van,elege van.

Nem hinném,hogy megcsalna. Ha meg is csalna minek kapcsolná kina telóját 1 napra? logikátlan ez a gondolat.

2023. jan. 20. 15:46
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Ha irodában dolgozik, akkor tényleg lenne lehetősége üzenni neked. Nem akarok paranojás lenni, remélem nem történt valami rossz dolog vele. Ha nem jelentkezik holnap, szerintem érdeklődj.
2023. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%

Alapból azt mondanám, hogy éppen valaki mást dug.

De mivel mondtad hogy szar a telefonja én inkább azt tartanám valószínűbbnek ebben az esetben.

2023. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!