Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit nem érdekel a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit nem érdekel a pénz akkor miért jegyzi meg hogy hányszor hívta meg a párját valamire és hányszor nem?

Figyelt kérdés

Mikor össze vesztem a párommal, azt vágta a fejemhez hogy nem is mindig fizettem a saját részemet ha el mentünk, valahova, mert volt hogy ő hívott meg cimmel.


De ha azt állítja magáról, hogy őt, nem érdekli a pénz, az nem irracionális hogy ezt számon tartja avagy meg jegyzi?


Mert ha engem valami nem érdekel, sose jegyzem meg, csak a számomra fontos dolgokat jegyzem meg. És ha nem érdekelnének ezek akkor minek jegyzi meg az ember? És miért állítja úgy hogy többnyire a másik nem állta a közös programoknál a saját részét? Holott rengetegszer álltam, csak néha volt hogy nem álltam, mert nem úgy voltam anyagilag.



2023. jan. 20. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Mert ilyen ember, hazug és pénzcentrikus, hamarosan repülsz.

Először pár hibát hánytorgat fel a múltból, aztán a jelen nem lesz oké és mehetsz ahová akarsz.

2023. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Komoly osszeveszes lehetett
2023. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

"mert volt hogy ő hívott meg cimmel."


Nagyon is anyagias a párod.

2023. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Mert egy nárcisztikus, hazug személy. Ilyet veszekedés során nem vágunk a másikhoz. Pénzügyi kérdéseket mindig higgadtan kell a másikkal megbeszélni
2023. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De akkor minek mondja azt hogy neki a pénz nem számít?

Ha mégis számít mert számon tartja mikor hivott meg és hányszor?

2023. jan. 20. 21:00
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted, hogy hazudik neked és magának is?


Amúgy lehetséges simán, hogy kihasználva érzi magát valamiért, valami bibi van veletek és a régi "sérelmet" tőled (vagy mástól, mert így járt) hozta fel.

El kell vele beszélgetni nyugisan, hogy mi a gondja, problémája.

2023. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Cink kapcsolat.
2023. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6-os Kihasználva? Amikor én folyton oda figyelek arra hogy tudjam fizetni a saját részemet, és amikor nem tudom, és ő fizet akkor próbálom valamivel kompenzálni hogy akkor meg hívott?


Pont én nem vagyok az a fajta aki bárkit is akit szeret, vagy oda vagyok bárkiért akkor soha se akarom őt kihasználni,mert valahányszor szerelmes voltam mindig hülye tudtam lenni.


De ez akkor is iracionális, mert én rosszul tudom, vagy nem tudom rosszul, hogy ami nem fontos, azt nem tartsuk számon,hogy kit hányszor hívtunk meg, mert ténylegesen lényegtelennek gondoljuk. És nem pedig ugy teszünk veszekedés közben hogy ó persze mert te mindig fizeted a saját részedet azt ugy állította be mintha nem párszor, hanem sokszor fordult volna ez elő, és ezzel nagyon-nagyon meg bántott.

2023. jan. 20. 21:36
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
Attól még érezheti úgy magát, hiába nem értesz egyet.
2023. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy exem pont ilyen volt. Ő is mondta, hogy nem fontos a pénz, közben meg mindent fillérre kiszámolt. Ja, ő felvidéki volt ráadásul, ne tudd milyen pengén váltotta fejben az eurót és a forintot, persze nyilván az árfolyam is csak körülbelüli volt, érdekes módon mindig saját magának kedvezett. Minden ki volt számolva, minden veszekedésnél a fejemhez vágta, és nekem is rosszul esett. Szóval tapasztalatból írtam előbb is. De most már tényleg látom, hogy pont olyan, mint exem, aki elképesztően pénzéhes volt
2023. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!