Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderül a pasiról hogy horkol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderül a pasiról hogy horkol?

Figyelt kérdés

Megoldások?

Kipróbáltam:füldugó nem jött be. Másik szoba,két ajtó:ott is hallom.

Konkrétan zeng tőle az egész utca.

Mi a megoldás?



2023. jan. 21. 07:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Lézeres műtét. Pár százezer csak. Fájdalommentes.
2023. jan. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Nincs elhízva? A testesebb emberek gyakrabban horkolnak.
2023. jan. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Megszokod.
2023. jan. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Megkéred hogy próbálja megszüntetni. Tudom, ez nagyon gáz, de ha nem tudsz a másik miatt még egy lakásban sem aludni, akkor más opció nincs. Vagy szakítok, és keresel egy olyan pasit aki nem horkol, ő meg egy olyan nőt, akit nem zavarnak a zajok és bombával se lehet felébreszteni.

Egyébként nekem a zárt ajtók + füldugó működik, amikor pl családot látogatok és valaki horkol, de az állandó füldugóval alvás nem egészséges egyáltalán, szóval más megoldás után érdemes nézni ha ez hosszútávon áll fenn.

2023. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Ma már a 20 éves generáció fel is horkol. Rémálom! Igazából egy megoldás van rá, a szakítás. Le lehet pontozni, de erre térjünk vissza 10 év múlva hogy kinek lett igaza. A horkolás a másik félnél folyamatos fáradságot, idegességet okoz, ebből meg kialakul minden más. Ga nem akarsz éveket elbszni az életedből, szakíts.
2023. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

#5 ja egyből dobjuk ki.. meg se próbáljuk megoldani a dolgokat.


horkolási probléma orvosolható. Kivizsgálással kell kezdeni.

2023. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ennyire erős horkolás tudtommal nem normális, es nem is egeszséges. Vizsgáltassa ki mi lehet a baj.
2023. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
6. Sok sikert hozzá! Nekem csak 14 évem ment rá feleslegesen. Már rettegtem az éjszakáktól, élő halott lettem a kipihentség hiányától. Aztán jöttek a problémák, szó szerint meggyűlöltem a férjem ezeken keresztül. Nem orvosolható, nálunk semmi sem segített, kb. minden szóba jöhető dolgot kipróbáltunk, az orvosi beavatkozásig. Egyszerűen fizikálisan, mentálisan tönkretett, ráadásul idővel már csak arra a hangra tudtam koncentrálni. Elváltunk, vissza jött az energiám, újra élek. Ez nekem már bármit megért!
2023. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Ne halgatózz, aludj!

Viccet félretéve, én már tényleg, akkor nem tudok aludni, ha nem horkol mellettem.

Amikor meg valamiért tényleg zavar, megrázom picit, átfordul, és újra jobb.

Párnák magassága sem mindegy. Van, akinek párna nélkül, van, akinek magasabb párna a megoldás.

Férjem régebben valami illóolajat csepegtetett a párnára, az is enyhítette, de már nem emlékszem mi volt az. Azt hiszem kifejezetten horkolás elleni volt.

Apám egy kollégája a ház 2 végében alszik a feleségével. Nekik így bejött a külön alvás.

Ha meg végképp semmi megoldás nem jön be, akkor talán jobb mást keresni, mielőtt rámegy az egészséged.

2023. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Orvosi kivizsgálást ajánlom én is - párom elég csúnyán horkolt (azaz inkább hörgött), és kiderült, hogy durva orrsövény-ferdülése van, ami miatt éjjelente fulladozik.


Lehet kapni ilyen orra ragasztható tapaszt, meg egy olyan pántot, amit fejre kell tenni - megakadályozza, hogy kinyíljon a száj. Ezek segítettek, de persze nem oldották meg a problémát.

2023. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!