Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiderül a pasiról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül a pasiról hogy nagyon zsugori, mi legyen? Mondok példákat!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Összejöttem nemrég egy pasival, az elején nagyjából minden rendben ment. Kicsit furcsa volt, hogy nem akar beülni sehová, csak sétálna meg padokon gubbasztana, de jót beszélgettünk. Harmadik találkozón mondtam, hogy igyunk meg egy kávét, mert már nagyon fájt a fejem. Azt mondta nincs nála pénz, én fizettem, nem volt nagy tétel két kávé és két üdítő. Összejöttünk és nálam ébredtünk, reggelire kb. mindent megevett és még csinált magának 3 szendvicset, azt mondta azt viszi munkába, így egyszerűbb. Ez így ment kb. 1,5 hónapig. Én fizettem a pizzázást, Kismarosra a vonatjegyet, az állatkertet. Mindig azt mondta, hogy majd felezünk, de valahogy mindig elmaradt. Van munkája és nem szegény, mert akkor megérteném ezt a viselkedést. Voltatok ilyen helyzetben? Mi a megoldás? Nem akarom anyagilag lehúzni, de nekem nagyon kényelmetlen ez a helyzet és soha nem kerültem ilyen szituációba, hogy szólni kelljen vagy erősködni... Köszönöm a válaszokat! 29, nő

2021. júl. 27. 15:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha szakítasz, mert csak lehúzásra megy. Nem is értem hogy eddig mire vártál.
2021. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad spórol
2021. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
O nem zsugori, hanem konkreta teged huz le penzzel, lsd. kaja reggelire. Egy udvariatlan fillerbaszo. En szegyellnem magam a helyeben, ha a csaj fizetne a kavemat.
2021. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj Vele erről,bár már korábban kellett volna megtenned. Ha nem hajlandó változtatni szakíts,akár azonnal. Én biztos nem tartottam volna el egy percig sem. Pofátlanság amit csinál.
2021. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Nőként, hogyan értékelheted magadat annyira alul, hogy összeállsz egy ilyen suttyóval? Vonatjegy? Még autója sincs? Komolyan te fizettél az allatkertben? Szánalmas..!
2021. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%
Ezt tűrted másfél hónapig?
2021. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, férfiként mondom, hogy ezt egy percig se tűrtem volna, nemhogy másfél hónapig.
2021. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

5, nincs autója, de nekem sincs. A fővárosban élünk, itt szerintem annyira nem kell, jó a tömegközlekedés.


6, igen, mert egyébként kedves és okos és vártam, hogy majd helyrebillennek a dolgok.

2021. júl. 27. 15:55
 9/28 anonim ***** válasza:
98%
Ritka naiv ember vagy.
2021. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy zsugori, egy dolog de még sunnyog is ráadásul. Ez már a pofátlanság netovábbja. Lehúz anyagilag. Ne várj tovább, lépj mert csak rosszabb lesz.
2021. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!