Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul viselem a csenddel verést. Már 5. Napja nem beszél, ha irok,semmit se reagál. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Kicsit besokalltam és a hét közepén razuditottam a problémáimat. O ezt hisztinek vette. Rengeteget írtam neki,mikor láttam,olvassa. Tudom, hibáztam. Már kertem bocsánatot, de ugyanúgy csenddel ver. Többször előfordult már ilyen 2 év alatt
2023. jan. 22. 09:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
99%
Milyen problémákat zúdítottál rá?
2023. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%
Szakíts. Oké, az sem a megfelelő kommunikációs módszer, hogy rázúdítod a problémáidat ahelyett, hogy higgadtan elmondanád neki, de ez a csenddel verés az érzelmi bántalmazás egy formája. Semmiképp sem maradnék olyan emberrel, aki képes ilyet tenni, ráadásul többször is.
2023. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kerdezo, a legjobb akaratbol mondom de ennek a kapcsolatnak nincs ertelme, sot, menekulj. Ez olyan szinten elidegenito, gyerekes, agressziv lepes ellened ami semmi jot nem sejtet a jovodre nezve es feled 0 tiszteletet mutat
2023. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
O nagyon elkerülő kötődő ember. Rengeteget dolgozik, és a héten ezt nem tudtam kezelni. Csak azt éreztem,H reggel elmegyek otthonról,este haza és vár a csend. Nem élünk együtt. A hét közepén mondtam, hívjon fel. Mondta, este hív mindenképpen. De kicsit beragtam,és este mondtam,hogy inkább alszok már,ne hívjon. Erre ő nem válaszolt semmit, ami nekem rosszul esett és elkezdtem neki mondani írásban a sok szaromat. Ettől O gondolom megrémült..már átgondoltan, tudom, gáz voltam,sokat írtam.5.napja próbálok vele kommunikálni. Hol komolyabban. Hol viccesen..a vicces vonalra reagált, mondta, de tegnap óta megint semmit
2023. jan. 22. 10:08
 5/39 anonim ***** válasza:
96%

Aki szerint a te problémád csak hiszti, és büntetést kapsz, mert el merted mondani, azt el kell hagyni. Minek kérsz bocsánatot? Szerinted az a megoldás, ha te csak nyelsz, és csendben tűrsz, ha valami rossz? Mert szerinte nyilván ez a megoldás, hiszen ő tökéletes, a te hibád, ha valami nem esik jól vagy rossz neked. Változtatni eszêben sincs. De ha kitartóan könyörögsz, és sokszor megígéred, hogy innentől szóba se hozod, ha probléma van, akkor kegyesen megbocsájt.


Amúgy te miért is akarsz kibékülni?

2023. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
5%
Nekem pont olyan a párom hogy akkor ír sokat ha előtte mindent rázúdítok. Mind elolvassa és elkezd tanácsot adni, amúgy csak 1-2 szót ír. Csak ne írj rá negatívat, ha értelmes a téma és ő szeret olvasni akkor örülnie kellene. Ha nem szeret olvasni akkor meg kiakadt az agya, lefagyott a rendszer, ne írj neki 1 hétig.
2023. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
31%
Szóval azt mondtad neki, ne hívjon, ő nem tette, erre te kiakadtál?
2023. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
76%
7 Erre azt szokták mondani: oké, jóéjszakát kicsim(vagy hasonló) holnap hívlak.
2023. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Azt mondta, 10 után hív, miután végzett. Fel 11 volt és azt gondoltam,már elfelejtette, nem vagyok fontos. Ezt meg is írtam neki. Már alszok,és szerintem úgysem fontos neked.

Erre nem reagált. És írtam sokat. reggel azt válaszolta rá, azt írtam, már alszom. És egyébként is rossz passzban van, most ő nem tud még az enyemmel is foglalkozni. Utána még mindig írtam. Később rájöttem, hogy ennyit nem kellett volna írnom,bocsánatot kértem. De már 5. napja hallgat


A többieknek igaza van valószínűleg,de nem tudok tisztán latni

2023. jan. 22. 10:15
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.
2023. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!