Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul viselem a csenddel verést. Már 5. Napja nem beszél, ha irok,semmit se reagál. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Kicsit besokalltam és a hét közepén razuditottam a problémáimat. O ezt hisztinek vette. Rengeteget írtam neki,mikor láttam,olvassa. Tudom, hibáztam. Már kertem bocsánatot, de ugyanúgy csenddel ver. Többször előfordult már ilyen 2 év alatt
2023. jan. 22. 09:59
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
27%

"És egyébként is rossz passzban van"

Hé! Ez fontos. Ezt írta ezt vedd komolyan.

2023. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
66%
Ez kőkemény passziv agresszív hiszti. Érzelmi zsarolás fél óra csúszás miatt. Írásban. Undi. Hány éves vagy?
2023. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
95%
Most 5. napja hallgat, vagy a tegnapi vicceskedés óta semmi?
2023. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
75%

"O nagyon elkerülő kötődő ember."


Es? Ez hol mentesiti attol hogy tiszteletteljes, tamogato, emberi modon kommunikaljon? En is elkerulo vagyok de ez nem okoz oroblemat

2023. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Nem annak szántam. Csak úgy éreztem. Mert ismerem milyen. És fájt. És az amit ő csinál 5.naoja hogy hozzám se szól,az mi? Pedig már sokszor bocsánatot kértem
2023. jan. 22. 10:22
 16/39 anonim ***** válasza:
92%

Újabb csodálatos kapcsolat, ami kimerül abban, hogy írogattok egymásnak! Tölts le valami chatbotot, és teljes mértékben kiválthatod vele. Ráadásul mindig visszaír.

Azt nem kitalálni kell, hogy neki a távolban épp rossz napja van. Normális esetben ő ír rád, hogy "szia, olyan rossz napom van, képzeld, hogy....". Nem kell gondolatot olvasni.

Benned meg valószínűleg nem kevés gyűlt fel, ha ennyit írtál.


De most komolyan: ennek a kapcsolatnak mi értelme?

2023. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

13: az 5 nap alatt írt egy- két reakciót ,amin mosolygott

Én nem írásban szeretném..kértem ,beszéljünk szoban..semmi reakció.

Mondjam neki, hogy jöjjön el este és beszéljük at ?. Sztem nem fog arra sem reagálni

2023. jan. 22. 10:27
 18/39 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem te hibáztál.
2023. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez még messze van az általam ismert rekordtól, aki több éven keresztül csinálta ezt egy emberrel, csak mert az "megsértette" valamivel. Az őrületbe is kergette, aztán bement hozzá a szanatóriumba, odakérette és még akkor se beszélt, vagy reagált rá, csak röhögött rajta.


Ez az 5 nap semmi, hacsak nem olyan pszicho, mint aki ezt évekig csinálta, a szerepből kiesés nélkül, akkor nem is fog sokáig tartani, normális ember ezt nem tudja örökké csinálni.

2023. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező ez az első ilyen eset, hogy nem írt pedig szóltál neki, vagy hogy csenddel ver?
2023. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!