Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul viselem a csenddel verést. Már 5. Napja nem beszél, ha irok,semmit se reagál. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Kicsit besokalltam és a hét közepén razuditottam a problémáimat. O ezt hisztinek vette. Rengeteget írtam neki,mikor láttam,olvassa. Tudom, hibáztam. Már kertem bocsánatot, de ugyanúgy csenddel ver. Többször előfordult már ilyen 2 év alatt
2023. jan. 22. 09:59
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
36%

Valószínűleg le leszek pontozva, de ha tényleg fáradt és miután hazaért gondolom eszik, ha valami dolga van megcsinálja és ha kifujta magát akkor ír.

Te egy félórát nem bírsz ki miközben rossz passzban van még te is rá akaszkodsz,aztán te önszántadból írtad neki, hogy ne írjon, mert aludni mész!!!


Ő vagy tekintettel volt rád, hogy aludni kívánsz és magából indult ki, hogy ő is le van strappálva így nem válaszolt.

Te meg erre kiakadtál azt el kezdtél ki tudja mennyi üzenet írni és csodálkozol, hogy csak 1, 2-re reagál???

Én azon csodálkozom, hogy egyáltalán ír.

Én már vissza se írtam volna, vagy annyit, hogy ez így nem jó és gondolkodom a szakításon. Sőt lehet azt írnám, hogy bocs, de elég volt belőled, végeztünk örökre.

Normális ember nem bírja, amit te művelsz, lehet tényleg azon agyal, hogy dobjon-e és csak magadnak köszönheted.

2023. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

31: nem azért írtam neki,amit..hanem mert ismerem, tudom,hogy vmikor fél napba vagy többe telik,mire válaszol. Tehát fel óra nekem semmi. Vagy megbeszelt időpontról másfél órát késik. 9 helyett mondjuk fel 11.

Tehát hidd el, fel óra ezekhez képest már semmi

2023. jan. 22. 13:41
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért vagy még vele?
2023. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem csak tojik rád magasról. Tök mindegy mennyit dolgozik az ember, ha valaki fontos, akkor szakít rá időt, hogy felhívja. De te egyáltalán nem èrdekled. Nem hív, alig keres a hètköznapokon, ha kifakadsz sem èrdekli, èli tovább az èletèt.

Engedd el ezt a kapcsolatot, semmi èrtelme erőltetni.

Bocsánatot kèrni meg nem kellett volna, csak mert le merted írni, hogy mi bánt.


Szedd össze magad, ne keresd többet, keress magadnak elfoglaltságot. Ès egyet mèg jól jegyezz meg, minèl jobban nyomulsz rá, annál jobban le fog szrni,úgyhogy magad ellen teszel, hogy állandóan írogatsz neki.

2023. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
22%
Remélem ott hagy a francba téged😂 és keres magának egy kevésbé problémás nőt.
2023. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez nagyon komoly probléma.

Azt mondtad, volt már olyan, hogy 1-1 hónapra eltűnt, majd visszajött, s te majd belepusztultál.

Nem veszi figyelembe az érzéseidet, konkrétan olyan ez, mintha ő megengedné hogy te szeresd őt, és ha neki már ez terhes, akkor mégse szeretheted.

Nem lehet vele komolyan tervezni, ő nem szeret téged úgy, mint ahogy te őt, sőt kimerem mondani hogy egyáltalán nem szeret téged.

Csendel verés? Nem kötődő?

Ez nem kapcsolat. Nyilván így reagalsz 30-perc késésre is, ha amúgy képes hónapokra eltűnni, vagy órákra.

Ha ez egy normális kapcsolat lenne, nem zavarna az hogy 30-percet késik.

Te függsz ő tőle, és ez nem normális, mert érzelmileg teljesen kifog csinálni.

Illetve, undorítónak is találom azt, hogy ő pontosan jól tudja hogy ennyire szereted, és annyira fáj neked az, ha eltűnik, mégis megteszi...

Olyan, mintha azt gondolná, itt egy kis hülye pcsa, most jól kihasználom, úgyis imad engem mikor meg probléma van a kapcsolatba, lelépek, majd ha kell valaki visszamegyek úgyis megbocsát, mert én vagyok neki a minden.

Undorító. Kérlek, tartsd többre magad ennél.

Tudom, nehéz szakítani ha szeretsz valakit, de nem lenne jobb neked egy olyan ember, aki ugyanúgy eleped érted?

2023. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
19%
Kis csoportos vagy nagy csoportos vagy?
2023. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
72%

Passzív-agresszív és MINDIG ilyen lesz.


Apám 15 éve él együtt ilyen nővel - álom az élete... ja, nem, folyamat eszi az ideg, hogy épp hozzá szól-e a nője, vagy aktuálisan valamin megsértődik.

2023. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
47%
Mi van akkor, ha a szakításokra nem reagál, majd csak felbukkan néhány nap után, mintha mi sem történt volna, vagy úgy reagál, hogy nem köszön el, hanem nyitva hagyja az egészet, nehogy megszakadjon a kapcsolat. Nagy önuralom kell ehhez az egészhez.:(
2023. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!