Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul viselem a csenddel verést. Már 5. Napja nem beszél, ha irok,semmit se reagál. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Kicsit besokalltam és a hét közepén razuditottam a problémáimat. O ezt hisztinek vette. Rengeteget írtam neki,mikor láttam,olvassa. Tudom, hibáztam. Már kertem bocsánatot, de ugyanúgy csenddel ver. Többször előfordult már ilyen 2 év alatt
2023. jan. 22. 09:59
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
82%
Legtöbben a valós tenyek és a tartalom ismeretenek teljes hianyában, félinformációk és utalások alapján mondanak itt neked okoskodó véleményeket. Abból, amiket leírtál, mindketten lehettek fejletlen szemelyiségek. Fura kapcsolat lehet ez. Nem is vagytok együtt. Ha nem megy közöttetek az érdemi szóbeli kommunikáció, nincs mit tenni.
2023. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Nem. A 2 év alatt volt már ilyen . Kétszer egy- egy hónapra szó nélkül le is zárta. Majdnem belepusztultam..majd mindkétszer visszajött..azt mondta, túl sok voltam.

Azért vagyok most ilyen,mert nem akarom,hogy harmadjára is ghostingoljon. Már tegnap este írtam neki azt is többször is, hogyha el akar tűnni, inkább mondja meg,.mert ezt a csendesen sunyi módon kiszivárgást már nem bírnam elviselni ujra

2023. jan. 22. 10:51
 23/39 anonim ***** válasza:
95%

22.


Innentől azt tesz veled amit akar, sajnos bizonyítottad, hogy nem bírod nélküle. A markában tart, gyakorlatilag.


https://www.youtube.com/watch?v=jZRn98MTQmg&t=59s

2023. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
79%

"Már tegnap este írtam neki azt is többször is, hogyha el akar tűnni, inkább mondja meg,.mert ezt a csendesen sunyi módon kiszivárgást már nem bírnam elviselni ujra"


Ez marhára nem tudja meghatni. Már rájött hogy ez milyen mókás, és nem tud ellenállni, mint a drogfüggés olyan.

Úgyhogy bármit csak ezt ne, egy drogosnak nem tudsz a logikájára hatni.

2023. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

"...majd mindkétszer visszajött..azt mondta, túl sok voltam."


Még ha tényleg "sok" is vagy számára, akkor sem felnőtt ember nem viselkedik így, akinek elvei vannak és szereti, tiszteli a párját.

Egyébként 1 hónap alatt nyugodtan felszedhetett csaj(oka)t, majd mivel egyik sem vette komolyan, vagy fél az elkötelezettség = hűséges, felelősségteljes így téged elővesz, hiszen kéznél vagy, bombázod folyamatosan, ráadásul tudja, hogy ha lelép, mert "besokkal" te simán visszafogadod.


Helyedben írnék neki, hogy végeztél vele, vagy ha netalán tán elő tolja a képét akkor is szakítanék.

Egy ilyen fajta férfira nem számíthatsz kb. soha, kár a gőzért...

2023. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
20%
A jóisten irgalmazzon az ilyen nőktől, mint amilyenek itt, a gyakorin vannak, minden férfit😂
2023. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
88%
Melyik hozzászólástól kezdtél rettegni konkrétan? 🤣
2023. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy én látom nőként :te sem kezelted jól a helyzetet!

Írhattad volna azt is :,, Drágám, fáradt vagyok, lefekszem, nagyon vártam a hívásodat, de kérlek, amint alkalmas neked, jelentkezz! Egyébként sok dolog gyűlt fel bennem, amit szeretnék megbeszélni, mert úgy érzem, mintha hanyagolnál mostanában. "

Ettől függetlenül teljesen jogosak az érzéseid, és okkal nem érzed jól magad. Ez sajnos nem egyenrangú és szeretetteljes kapcsolat valószínűleg, innen jobb is menekülni. Nem morzsákba kapaszkodni, hanem jobbat keresni, a saját, jól felfogott érdekedben.

2023. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
87%

"Csenddel verés". Milyen költői kifejezés.

Én inkább azt mondanám, hogy az empátia hiánya, és az érett kommunikációra való képtelenség.

Márpedig szerintem egy kapcsolat alapjai közé tartozna az empátia, és a kommunikáció.

Az meg úgy gondolom, alapvető lenne, hogy nem csak akkor vagyunk ott egymásnak, amikor minden szép, és jó. Sőt, itt mutatkozik meg, hogy egy kapcsolat valódi párkapcsolat-e, vagy csak amolyan felszínes, éretlen kapcsolatocska.


Neked egyetlen hibád van: az, hogy ... bocsánat ... eléggé szolgalelkű vagy. Hol van benned a tartás? Ő úgy kezel, mint egy rongyot, és nem úgy, mint egy társat. Gyakorlatilag már beléditatta azt, hogy ő a tökéletes, te pedig a rossz.


Tudod, még ha tényleg hisztis is lettél volna, vagy olyasmi miatt problémázol, ami nem is akkora probléma, ez akkor sem helyes viselkedés tőle. Akkor a helyes viselkedés az, hogy megnyugtat, hogy nincs semmi probléma, jól van, nem felejtett el, csak rohadt sok dolga van.

Ráadásul az, hogy valakinek valami problémája van, valami miatt aggódik, vagy nem esik jól neki, az nem hiszti. A kapcsolatotok abnormalitását mutatja, hogy már azt is belédsulykolta, hogy ha valami problémád van, az már hiszti.

Az a legfőbb baj, hogy ő nem társként tekint rád, hanem kb. a kutyájaként. Sőt, még a kutyájával is elnézőbb az ember...


"Rengeteget dolgozik"

Akkor ne akarjon párkapcsolatot, ha a munka mellett arra már "nincs ideje".

Egyébként is: bizonyos határokon belül persze, de az embernek arra van ideje, amire szeretne időt szakítani. Mondjuk ciki, hogy ezt egy ember felnőtt korára nem tanulta meg, de a stabil és boldog élet egyik kulcsa, hogy az ember képes legyen beosztani az idejét és erőforrásait.


"Ettől O gondolom megrémült.."

Bocs, de hány éves ő? Három??


"sokat írtam"

Hát bocsánat... de ha neki ennyire limitált a befogadóképessége, akkor legfeljebb egy erősen aszociális, durván introvertált személyt, lehetőleg olyat, aki csak felszínes kapcsolatot keres. Mert ha ennyitől ledobja az agya a láncot, akkor bizony neki legfeljebb ez való.


"5.napja próbálok vele kommunikálni."

E a durcáskodás már egy óvodásnál is ciki. Nem elég, hogy egy manipulatív kis hülye, még akkor az érzelmi fejlettsége is megrekedt egy nagyon kezdetleges szinten.

Most nem azért, de hogy a fenébe "sikerült" ezt a gyökeret összeszedned? Ne mondd, hogy 100 km-es körzetben nem volt egyetlen ép, értelmes pasas...


"nem tudok tisztán latni"

Na, ez nagyon nagy baj. Ezen kellene fejlesztened sokat.


#16 pedig jól összefoglalta a lényeget.

Egy ilyen "kapcsolatnak" tényleg semmi értelme, sőt, csak lehúz, és lelkileg kikészít. Hiszen már elérte azt, hogy ne tudj tisztán látni. Elérte, hogy őt magad fölé helyezd. Elérte, hogy lenézd magad. Komolyan egy chatbottal ezerszer jobban járnál. Dobd ki a francba ezt a balfék manipulatív szemétládát, és keress egy érett, értelmes férfit! Vagy szerezz be egy háziállatot, az mindig szeretni fog, és akkor is hozzád bújik, ha rossz napja van.

2023. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
71%

"Azt mondta, 10 után hív, miután végzett. Fel 11 volt és azt gondoltam,már elfelejtette, nem vagyok fontos. Ezt meg is írtam neki. Már alszok,és szerintem úgysem fontos neked."


Ha ez normális kapcsolat lenne, erre azt írta volna hogy túlterhelt vagyok, rossz passzban vagyok, holnap hívlak mert fárasztó napom volt, ne haragudj hogy nem értem rá veled foglalkozni, jóéjszakát aludj jól.


Csak az a baj ezzel hogy ha tényleg fáradt, ezt nehéz megtenni, és van hogy kidől és ennyi.

Viszont azt megérthetné hogy te nem azért vagy a rossz kedvét majd áthelyezze rád és ő élvezze a figyelmedet.


"Erre nem reagált. És írtam sokat. reggel azt válaszolta rá, azt írtam, már alszom. És egyébként is rossz passzban van, most ő nem tud még az enyemmel is foglalkozni. Utána még mindig írtam. Később rájöttem, hogy ennyit nem kellett volna írnom,bocsánatot kértem. De már 5. napja hallgat"


Az a baj hogy nem látja az ok-okozatot.

2023. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!