Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorodom a páromtól más is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a páromtól más is volt na így ? Mi lett végül a kapcsolattal ?

Figyelt kérdés
10 év élünk párkapcsolatban 2 gyermekünk van. De mostanában undorodom páromtól nem tudok vele csókolózni a szex az mindig is rossz volt! Tőlem elvárt mindent meg is kapott de vissza fele nem működött. Érzelmileg nem kapok tőle semmit ahogy szexben sem. Anyagi dolgokkal nincs problémánk. Viszont minden amink van csak az ő nevén van. Szerinte nincs probléma a kapcsolatunkkal. 2 éve mondom neki mi a problémám és találjunk rá megoldást de nem érdekli. Azt érzem hogy csak létezek de nem élek.

2023. jan. 22. 16:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
36%
Ugyan ilyen cipőben voltam, mint te. Vállaltam még 1 gyereket és felvettük a CSOK-ot.
2023. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
87%
Csak nem sikerült megértetni vele mi a problémád. Lehet szépen, lehet csúnyán, tányérokat is lehet kapni szerintem másikat.
2023. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
28%
Összejöttél vele az anyagi biztonság miatt, szegény csak pénzt tudott adni a kapcsolatba jó külsőt nem, mert nem született jóképűnek. Most már anyagi biztonságban érzed magad, úgyhogy egyszerűen csak a jó szexre vágynál egy szép férfival.
2023. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

#3

Pontosan úgy jöttünk össze hogy semmink sem volt mindent együtt értünk el közös vállalkozásban ! De könyebb valamit kitalálni mint a problémára megoldást.

2023. jan. 22. 16:21
 5/42 anonim ***** válasza:
91%
B@sszameg, hogy lehet össze jönni valakivel, ráadásul 2 gyereket szülni neki úgy, hogy a szex sose volt jó? Persze, hogy 10 év után az undor fog el tőle így. Mégis mit változtathatna magán, ha sosem volt jó? Nem tud Brad Pitté változni. Nem akarom elhinni, hogy ennyien élnek így, egyszerűen kiábrábdító amiket néha itt olvasok, felfoghatatlan.
2023. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
30%

Értem, akkor csak egy része nem stimmel a dolognak, amit írtam. Átfogalmazom, amit az előbb írtam, de a nagy része még most is igaz:


A párod nem jóképű, magas/izmos. Most már anyagilag biztonságban érzed magad, úgyhogy egyszerűen csak a jó szexre vágynál egy szép férfival.

2023. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
70%

Mit kell Brad Pittezni? Megcsalta a feleségét.


Egyébként nem csoda, hogy undorodsz, de az csoda, hogy 2 gyermeket vállaltatok.

A vége több opció:

-megcsalás

-válás

-nyitott kapcsolat

-tűrsz életed végéig

2023. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

# 6

Nem , nagyon tévedsz a külsejével semmi probléma mindig is adott magára ! És egy idősek vagyunk ! Itt a nem törődés a probléma hogy semmi nem érdekli ami a kapcsolatunkat helyre hozná.

2023. jan. 22. 16:38
 9/42 anonim ***** válasza:
92%
Sosem volt jó a szex de együtt van vele, az ilyen nőket az életben nem fogom megérteni de az biztos, hogy maguknak intézték a helyzetet.
2023. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
91%

Ez számomra is felfoghatatlan. Mennek az évek. Már 10 év el is repült. Mikorra tervezed, hogy becsukod ezt az ajtót és nyitsz egy másikat? Mikor már esélytelen lesz?

Miért vagytok még együtt?

2023. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!