Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorodom a páromtól más is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a páromtól más is volt na így ? Mi lett végül a kapcsolattal ?

Figyelt kérdés
10 év élünk párkapcsolatban 2 gyermekünk van. De mostanában undorodom páromtól nem tudok vele csókolózni a szex az mindig is rossz volt! Tőlem elvárt mindent meg is kapott de vissza fele nem működött. Érzelmileg nem kapok tőle semmit ahogy szexben sem. Anyagi dolgokkal nincs problémánk. Viszont minden amink van csak az ő nevén van. Szerinte nincs probléma a kapcsolatunkkal. 2 éve mondom neki mi a problémám és találjunk rá megoldást de nem érdekli. Azt érzem hogy csak létezek de nem élek.

2023. jan. 22. 16:08
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
80%

20.

Nem hiszem mivel akikkel kefélnek azok nem pont nála fognak megállni,amikor meg már nem lesz nekik jó választanak egy olyat akiről a kérdés szól

2023. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, egy házasság fej vagy írás. Sokan gondolták azt hogy megtalálták a nagy "Ő"-t, aztán valahogy mégsem.
2023. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
74%
Hát elég szomorú ha valóban ez a magyar kapcsolatok valósága ahol a női fél utálja a szexet. Kíváncsi lennék akkor a kapcsolatok hány százalékában működik ez normálisan valójában.
2023. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

akár házasság akár nem, kapcsolat egy "út" amin mindkét félnek dolgozni kell a másik fél irányába.

Nőként megkell követelnie hogy mi járható, és férfiként teljesítenie kell különben nincs.

Azok akik nincs mellé adnak, mégis milyen változást remélnek?

2023. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
31%

23. Szerintem 10-ből kettőnél. Mi a munkahelyünkön aránylag bizalmas viszonyban vagyunk, szoktunk beszélni róla hogy van-e. Igazából senkinél nincs, pedig negyvenes diplomás közegről beszélek. Ami meg néha van, az amolyan házastársi kötelező kényszerszex. Egyikőnk sem rossz vagy hibás, annyi van hogy a feleségek átálltak anya üzemmódra, és a hátuk közepére sem kívánják a szexet. Mi még ráadásul olyan házasságokban élünk, ahol nincs konfliktus, és nincsenek személyes ellentétek. Egyszerűen megszűnt a szex, és azt vesszük észre, hogy a feleségeink részéről semmi igény sincs rá. Én is beszéltem erről a feleségemmel, és azt mondta, jééé tényleg nem szexeltünk m,ár fél éve, ő észre sem vette. Majd szexeltünk, ő feküdt mint egy darab fa, látszott rajta hogy nincs is ott fejben. Nekem az elején még volt kedvem, de látva azt hogy csak van, el is ment az egésztől a kedvem. Azt is látom, hogy abból az anya szerepkörből sem fog kitörni, őt maximálisan kielégíti a gyereknevelés, a munkahely, meg a saját hobbija. Nem, nem vágyik arra hogy ennél több legyen, ezt is megbeszéltük, szóval a sablon megoldások mint a randizás, wellness, színház kizárva. Már előre bejelentette, hogy az egész csak a szexről szólna, amihez meg nincs kedve, se libidója.


Fura vagy nem, de kb. az összes 40-es kollégám ugyanezt mondja, van 3 női kollegina is, ők meg egyöntetűen azt, hogy isten ments hogy a férjük rajtuk izzadjon. Ezt ők mondták. Mintha 40 felett egy új korszak lépne az emberek életébe, a férfiak be akarják hozni az elmúlt 10-15 év kimaradt szexualitását, a nők meg mintha ki akarnának heverni az elmúlt 10-15 év kényszer szexben eltöltött éveiket. Szinte az összes 40-es női ismerősöm hobbikat kezdett, belemerülnek a saját életükbe ha van idejük. Az én feleségem nyelveket tanul, szóval este 7-től 9-ig nyelvóra, utána fáradt és alvás. Előtte gyerek és háztartás, de abban én is részt veszek.


Akik válnak és normális emberek, azoknak a 99%-a a szex miatt. Az agresszív, verekedős bunkók más kategória, bár az is egy jelentős halmaz.


Sajnos az intelligens házasságok nagyrészében a szexmentes élet jelen van. Akinek nincs, az meg örüljön hogy annyira mázlista, hogy megmaradt nekik.

2023. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
40es elvált nők jelentős részben vagy kapcsolatot keresnek vagy élnek a lehetőséggel szex terén (házas nővel nem voltam, vagy aki foglalt lett volna), akiket én ismertem. Anyák és gyermektelenek egyaránt. Van az a szint és korszak is amikor nem vágynak szexre és férfira se különösebben, hiszen mindent megtudnak csinálni maguk is.
2023. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva kérdező, szerintem, ne tedd meg szexnél, amihez nincs kedved.


Ha nincs kedved szexelni, akkor ne tedd, akkor majd a párodnak is feltűnik, hogy baj van a kapcsolattal és akkor menjetek el szexuálpszichológushoz vagy párkapcsolati terapeutához.


Ha ezt a kört már nem akarod lefutni, akkor keress egy ügyvédet, aki megmondja, hogy mit kapsz válás esetén.

2023. jan. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
26%
Már pont kérdést akartam volna kiírni, amikor megtaláltam ezt. Egész sok értelmes és őszinte válasz jött rá. Mintha teljesen magamat írtam volna le. Csak mi 20 éve vagyunk együtt. Azt nem mondanám, hogy kifejezetten undorodom a páromtól testileg, inkább lelkileg vagyok tőle rosszul (bár testileg se egy adonisz és el is hanyagolja magát), de semmi kedvem már a szexhez. Számára a szex amúgy is csak annyit jelent, hogy amikor úgy érzi, jön és leüríti magát, kb. 2 perc alatt. Soha nem lehetett neki megmagyarázni, hogy egy férfi és egy nő között ennél többnek kell lennie, mert nem érti. Csókoljam meg szex közben, de az is csak azért kell neki, hogy Ő jobban felizguljon. Egy nagyra nőtt önző csecsemő. Sose tudtam rá férfiként felnézni, ahogy Csernus mondaná, csak eltűröm, ahogy szöszöl a lábam között a kisfiú. Jól keres, és kb. ennyi, egyébként az élet minden terén egy hisztis nagyranőtt hülyegyerek. Néhány akciója után komolyan mondom, odamennék és felpofoznám az anyját, hogy egy ilyen neveletlen majmot képes volt kitermelni. Inkább magamtól undorodom, hogy nem tudtam magamnak más életet teremteni. De akkor meg hogy lennének gyerekek. Legalábbis azt gondoltam, hogy nekem mindenképpen szükségem van gyerekekre. Azóta rájöttem, hogy ez is tévedés volt. 38 éves vagyok. Már elmondtam neki mindent őszintén, de csak röhög rajtam, hogy úgysincs pénzem elköltözni. Ez végülis nem igaz már, tudnék találni egy jó állást, persze a gyerekek akkor mennének egész napra bölcsibe, oviba. Én most szeretném már, ha ennek a kapcsolatnak vége lenne, ahogy 25 is leírta, a 40-es nők egyszerűen már nem akarnak a kényszerszexszel foglalkozni, és én is ott tartok, hogy már bármi áron, de szeretnék kilépni ebből az egészből és levegőhöz jutni. Nálunk az nem működik, hogy fél évekig nem vagyok hajlandó aláfeküdni, állandóan szexeltetni kell, heti min. 1x különben megy a hoppendáré, úgyhogy remélem, ha egyre többször megtagadom a "kötelességem", akkor vagy ő maga akar szétválni vagy én magam fogom kimondani, hogy elég a hisztiből.
2023. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
89%
27. Az a nagy igazság hogy a férfiakat a p*na érdekli, a p*na meg nem náluk van. A piacgazdaság is úgy működik, hogy ha nagy a kereslet, akkor az eladói oldal diktálja a feltételeket. Amíg a világ a világ, a p*nára mindig is többszörös volt a kereslet, így a nők diktálnak. Azok a nők akik meg elbszták ezt az adu ászt, belül ők is tudják hogy rajtuk múlott. A krva életbe nem jutna a legnagyobb kan se p*nához, ha a nők nemet mondanának. Ott kezdődik a baj, amikor egy nő odaadja magát egy címeres balfsznak, aki sem a szerelemben, sem emberileg nem jó. Felesleges a fêrfiakat hibáztatni, kizárólag a te döntésed hogy kit engedsz magadba. A férfiak csak élnek a lehetőséggel, semmi egyéb nem történik. Te rendelkezel a világ legkeresettebb kincsével, ha rosszul döntesz, kizárólag önmagadat okold. A másik meg az, hogy nagyívben szrnak az emberek a másik bajára, gyakorlatilag egyedül te vagy aki létrehozza és megoldja a dolgokat. Nem én, nem a szomszéd, nem a pék mondta neked hogy kivel kúrj, kivel járj, kihez menj feleségül. Kizárólag te döntöttél erről. Nem én, nem a szomszéd, nem a pék kefélget téget, szóval minket ez nem igazán érint. Jó lenne ha most már mindenki felelősséget vállalna a döntéseiért, leginkább a nők. Nálatok van a p*na, válasszatok már normális, értelmes és szerethető férfit, de nektek általában elég a buta rózsaszín köd, utána meg a megalkuvás.
2023. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyetértek 29-el. Ezek nagyon szomorú történetek 28 és kérdező de könyörgöm áruljátok el, ha kezdettől rossz a szex miért alapítotok családot egy ilyen emberrel?? Azt megértem, hogy egy kapcsolatban megunják egymást a felek, ellaposodik a nemi élet stb, de ti azt mondjátok az életben nem volt jó velük a szex és mégis úgy ítéltétek kapcsolatra alkalmasak. Miért?
2023. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!