Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak lejjebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak lejjebb adtam az igényeket de nem működik a szex?

Figyelt kérdés
Mindig csinos nőre vágytam, de sajnos nem jött össze, mert alacsony vagyok és gebe és nem vagyok az a jó pasi, beesett arc és társai. Így adtam esélyt egy duci kedves aranyos nőnek az elején még tök jó volt a szex is működött, de fél év után elkezdtem ácsingózik az ilyen nagyon vonzó csinos lányok iránt, most már ott tartok hogy nem működik a szerszám, barátnőm persze teljesen ki van hogy mi van nem vonzódom hozzá, de nem akarom bántani hogy nem, pedig lehet jobb lenne hogy lesz így barátnőm, feleségem, társam, lassan 40 éves vagyok.. Ti hogyan tudtátok lejjebb adni az igényeket?
2023. jan. 22. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Soha a büdös életbe nem adtam és nem is fogom lejjebb adni. Inkább leszek egyedül mit sem egy olyan emberrel akit nem tudok szeretni csak azért hogy elmondhassam kapcsolatban vagyok. Ha neked ez így megéri...
2023. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1. Pedig itt mondják ezt nagyon soan, itt tanácsolják ezt legtöbben
2023. jan. 22. 20:34
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Barátnőd nem tudna olyan irányba változni,hogy jobban nézzen ki?
2023. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki az igazat és szakítsatok. Soha ne add lejjebb az igényedet, akkor se, ha nem lesz senkid.
2023. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Az nem nagy igény, hogy vonzódni akarsz a párodhoz.

Ha tudtok változtatni (pl. ő lefogyni, és be is vállalja a kedvedért), akkor működhet. Ha nem, tényleg rabolod az idejét.

2023. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Attól sokan azt mondják add lejjebb még nem kell. Azzal csak a saját boldogságodat teszed tönkre na meg a másikét mert azt hiszi szereted...
2023. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Magadon kell javitani, nem igenyeket leadni. Soha nem keso.
2023. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Add lejjebb az igényeket" = Ne egy darázsderekú, Harward-on végzett topmodellt akarj magad mellé.


Attól még olyan nőt keress, akit vonzónak gondolsz.

2023. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Sosem szeretted igazán ezt a lányt, csak jobb híjján voltál vele. Megérdemelne egy társat, aki önmagáért szereti.

Téged pedig ha ennyire csak a külső érdekel, sosem lesz igazánjó kapcsolatod.

2023. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Majd amikor jóval 40 felett jársz, majd te is lejjebb adod, hidd el!

Viszont egy bizonyos szint alatt tényleg az lesz, ami veled történik. Ha kicsit sem vonzó, nem lesz normális a szex. Én is így vagyok, negyvenes létemre még mindig nem vonzanak a kövér alacsony nők és a tenyeres-talpas, férfias nők sem. Pedig a válás óta sokkal lejjebb tettem az elvárásaimat, ami régen alap volt, ma már elengedtem.

Van néhány típus, akiktől viszolygom, gondolom egy csomó nő meg az én típusomtól van rosszul, de így van ez jól. A személyiségben is alkalmazkodóbb lettem, de bizonyos dolgokban meg következetesebb.

2023. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!