Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak lejjebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak lejjebb adtam az igényeket de nem működik a szex?

Figyelt kérdés
Mindig csinos nőre vágytam, de sajnos nem jött össze, mert alacsony vagyok és gebe és nem vagyok az a jó pasi, beesett arc és társai. Így adtam esélyt egy duci kedves aranyos nőnek az elején még tök jó volt a szex is működött, de fél év után elkezdtem ácsingózik az ilyen nagyon vonzó csinos lányok iránt, most már ott tartok hogy nem működik a szerszám, barátnőm persze teljesen ki van hogy mi van nem vonzódom hozzá, de nem akarom bántani hogy nem, pedig lehet jobb lenne hogy lesz így barátnőm, feleségem, társam, lassan 40 éves vagyok.. Ti hogyan tudtátok lejjebb adni az igényeket?
2023. jan. 22. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

Ha lassan 40 evesen nem talaltal szamodra megfelelo not egy kapcsolatra .. itt gondolom en azt hogy talaltal csak a xsajszik nem akartak toled semmit.. igy ennel fogva azt gondolom hogy a kinezetedhez kepest irrealisan szep lanyt szeretnel.


Az irasodbol itelve 40 eves alacsony gebe vagy aki szerintem meg helyesnek se helyes ne akarjon egy topmodelt osszeszedni

2023. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
És csóri csaj teperjen, hogy dugható legyen őkelmének... hihetetlen.
2023. jan. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézegess topmodell csajokról képeket. Illetve kérdés, hogyha ritkábban vagytok együtt és nem maszturbálsz, akkor sem működik a dolog?


Nekem azért fura az, hogyha a barátnőd megpróbál felizgatni, akkor sem megy. Elvileg ingerlésre fel kéne állnia, akkor is, ha nem kifejezetten szép a nő, még nem vagy annyira idős.

2023. jan. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
40 evesen meg rosszabb hisz akkor mar a nok kulseje jobban oregedik, rancok, osz tincsek, petyhudtebb...ott is max a gazsag nok tudjak karban tartani maguk avokado lazac konfiterem plasztika. Neked ilyen nem fog jutni.
2023. jan. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezt a tulajdonságodat nem fogod már elhagyni, ha 40 vagy. Arra már rájöttél, h a külsőd miatt nem nagy eséllyel indulsz az általad áhított lányoknál, de arra még nem, h nem csak a külső számít. Egy felszínes ember lehetsz. Hagy el a mostani párod, h esélye legyen egy őt megérdemlő normális partnerhez.
2023. jan. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ne nézegess topmodell csajokról képeket. Illetve kérdés, hogyha ritkábban vagytok együtt és nem maszturbálsz, akkor sem működik a dolog?


Abszolút nem, egyszerűen nem vonzó....örülök hogy te ilyen gép vagy hogy izgatják akkor feláll, csak tudod van aki agy is kell a szexhez...

2023. jan. 23. 06:45
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát, ha szexnél mindig agyalsz akkor abból nem fog jó kisülni.
2023. jan. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
18. Tudod én többek között ettől vagyok különbb az állatoknàl, hogy nem ész nélkül szexelek hanem gondolkodom...
2023. jan. 23. 07:52
 19/19 anonim ***** válasza:
19. Khm... Nem érted, amit írok. Azt, hogy kivel fekszik le, persze átgondolja az ember, ha van egy kis esze, de amikor ez már eldőlt és a szexnél tart, akkor már nem agyal,mert, ha igen, akkor nem sok jó sül ki belőle. Nem is értem, mit kell ezt magyaráznom olyan embernek, aki volt már nővel. Kamu az egész, azt hiszem.
2023. jan. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!