Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hajlandó levenni az exbarátjától kapott ékszert. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Azt mondja, semmit sem jelent, több éve rajta van (értsd: folyamatosan, éjjel-nappal, sosem veszi le), hozzánőtt.

Tényleg szép, meg hát drága darab is, de mégis csak az extől van. Szerintetek?


2023. jan. 23. 10:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan tárgyam, amit még az exemtől kaptam.


Nagyon szeretem, sose válnék meg tőle - az, hogy az exemtől van, lényegtelen. Nem rá gondolok, ha az adott dolgot használom, hanem magát a tárgyat szeretem.

2023. jan. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincs gond. Simán lehet hogy valóban az ékszert szereti, nem pedig az exére emlékezteti. Gondolom nem jeggyűrű, mert az tényleg mas. En is felveszem az exemtől kapott nyakláncot, pedig csak bizsu. Ha igazi arany lenne, akkor meg főleg hordanám.

Ez a mindent kidobni szerintem hülyeség, főleg használati tárgyak esetén, vagy mint ez, hogy valóban érték.

2023. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem vegyél neki egy másikat, valami hasonlót, és akkor hátha lecseréli. Megszokta, hogy rajta van.

Ha ezek után is hordja, annak ellenére, hogy tudja, hogy téged zavar, akkor tényleg azért hordja, mert az extől van.

2023. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Én megértem. Van egy gyűrűm az egyik exemtől, amit mindig hordok. 22 éve! Az összes többi ékszerem tönkremegy, elveszik, ez még bírja a gyűrődést. Szívem szakadna meg, ha ennyi idő után elveszne. Azt az exem nagyon szerettem. AKKOR. Most meg semmi összefüggés az ékszer és az érzelmeim intenzitása között.
2023. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam 100 ezres karórát az exemtől, miért ne hordanám? Az csak egy óra, nincs belegravírozva a neve…
2023. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak az volt nekem furcsa, hogy tényleg sosem veszi le. Nem gyűrű, és igen, aranyról van szó.
2023. jan. 23. 11:00
 7/23 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, van olyan ember aki materialista, nekik nem léteznek ilyen összefüggések. A tárgynak csak pénzbeli értéke és funkciója van. Átvitt értelem, eszmei érték, szimbólum - ezek nem számítanak.


Te nem értheted őket. Igaz ők sem téged.

2023. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is van egy gyűrűm, amit 16 évesen kaptam az első szerelmemtől, és lassan 30 éve hordom. Nagyon sajnálnám, ha elveszne, többek között ezért is hordom mindig.

Csak nekem van annyi eszem, hogy a férjemnek nem kötöttem az orrára, hogy kitől van. Annyit tud, hogy egy nyaralásra emlékeztet. Így nem is zavarja.

Amúgy azt a férfit valószínűleg már fel se ismerném, nem is tudom, hogy mi van vele. Egy szép emléknél többet nem jelent.

2023. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

8

Pont ezt akartam írni. Nem kell közölni, hogy honnan van, aztán kész.

2023. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%

Van egy ismerősöm, aki a komplett ruhatárát lecseréli minden szakítás után, hogy ne emlékeztesse semmi az illetőre...

Amúgy én is megtartanám az ékszert, de nem kötném senki orrára, hogy kitől kaptam.

2023. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!