Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hajlandó levenni az exbarátjától kapott ékszert. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Azt mondja, semmit sem jelent, több éve rajta van (értsd: folyamatosan, éjjel-nappal, sosem veszi le), hozzánőtt.

Tényleg szép, meg hát drága darab is, de mégis csak az extől van. Szerintetek?


2023. jan. 23. 10:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarja, hordja - bocs.
2023. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem ilyen közöspoénos, közösemlékes, szívecskés dolog vagy jegygyűrű, attól én sem szabadulnék meg, mert használati tárgynak tekintem, és el tudok vonatkoztatni attól, hogy kitől kaptam, ha tetszik és ki tudom használni.
2023. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerelmemtől kapott kis madaras nyakláncomtól sose szabadulnék meg, pedig immár 8-éve férjnél vagyok, és nem az első szerelmem vett el.

Szép emlékek fűződnek hozzá, de semmilyen érzelmem nincs az első szerelmem felé, az tini szerelem volt, viszont még emlékszem arra mennyire boldog voltam, mennyire új érzés volt az, és néha jó ezeken merengeni ahogyan múlik az idő.

Konkrétan már nem is emlékszem arra, hogyan nézett ki pontosan a srác, van egy emlékképem róla, talán felismerném ha összefutnánk, de nem tudom felidézni a hangját, már nem tudom felidézni pontosan a vonásait. Tehát kimondható, hogy konkrétan nem felé vannak érzéseim mikor ragaszkodom a tőle kapott kis ezüst ékszerhez, hanem azokhoz az érzésekhez amik bennem voltak mikor kislány/kistini voltam.


Nem mellesleg, nagyon szép is az ékszer. A férjem tudja, és sose kérte számon, neki is van olyan tárgy amit extől kapott, könyv pontosabban.

2023. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!