Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hajlandó levenni az exbarátjától kapott ékszert. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Azt mondja, semmit sem jelent, több éve rajta van (értsd: folyamatosan, éjjel-nappal, sosem veszi le), hozzánőtt.

Tényleg szép, meg hát drága darab is, de mégis csak az extől van. Szerintetek?


2023. jan. 23. 10:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%

Vegyél neki egy ugyanolyat vagy szebbet - de elismerem elég meredek lenne ez is , mert én fogalmam sincs hogy mi áll a dolog pszichológiàja mögött:

Ha csak tetszik neki - akkor akár a felső gondolat meg is oldhatja a problèmát

Èrzelmileg kötődik hozzá - ezzel a részével nehèz mit kezdeni


Ja van egy olyan opció is , hogy uralkodsz magadon , és ignorálod.

2023. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

Én ebben semmiféle problémát nem látok, és nem is érteném, ha a párom problémát látna.

Nekem (férfi) pl. vett nyakkendőt egy korábbi barátnőm. Nehogy már ne vegyem föl, ha tetszik! Vettek könyvet is, azt is kézbe veszem, ha éppen arra vágyom. Véletlenül sem fogom kidobni vagy elajándékozni.

Ha párom ebben problémát látna, akkor megmondanám, hogy nem passzolunk egymáshoz. Nem szűz fiúként ismerkedtem vele, van múltam. Ha ezt nem fogadja el, akkor úgysem fog működni a kapcsolat.

2023. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Még is mi a francért kötődne egy ékszerhez amit régen kapott? Adott egy arany ékszer nehogy már levegyem eladjam vagy eldugjam a fiókomba és soha ne vegyem fel mert a jelenlegi párom egy idióta és azt hiszi hogy még szeretem az exem.
2023. jan. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 NTBS ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Esetleg vegyél helyette egy újat.
2023. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
50%
Dehat a mult megtortent, azt akkor szokas kiradirozni, ha trauma, vagy ha latvanyosan kell bizonyitani, hogy elmult.
2023. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én mindentől megszabadultam amit az exemtől kaptam. Bántalmazó kapcsolat volt, nem akarok semmire sem emlékezni, ami ő. Ha a férjemnek van is valamilye az exnőjétől, akkor azt nem mondta el, de nem is érdekelne.
2023. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem simán hihető, hogy így évek után már rég nem az exéhez köti és nem azért hordja, mert tőle kapta, egyszerűen csak tetszik neki és szereti azt az ékszert, azért van még mindig rajta. Persze ha más jelei is vannak, hogy még nincs túl rajta, akkor az más, de önmagában ez nem intő jel. Amúgy ha lenne számára plusz jelentése, akkor nem hiszem, hogy elmondta volna, hogy kitől kapta, inkább eltitkolná.
2023. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Soha nem kaptam ékszert pasiktól csak egyetlen egytől.

Nehogymár ne hordjam, mikor végre kaptam valakitől szeretetből.

A többi húsztól semmim nincs szinte csak jönnek d.gnak és nem marad belőlük utánuk semmi.

2023. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Azt hittem ilyesmin kiborulni a nők kiváltsága. Jó tudni, hogy tévedtem.
2023. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha hordja, akarja, neked ehhez semmi közöd.


Nem a bugyiját csókolgatja, vagy akármi, ez csak egy ékszer.


Én is hordok olyan ékszert, amit az extől kaptam, mert szép (a csávót utálom, mint a szr, de a nyaklánc tetszik).

2023. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!