Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ott kellene hagynom ezt a pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott kellene hagynom ezt a pasit?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk össze, az elején minden jó volt. Aztán fokozatosan lett passzív agresszív, ha valami rossz történik azt rajtam vezeti le, mondván én miattam van, "azt vezeti le rajtam amit én okozok". Pedig én főzök, mosok, takarítok rá. Ha valamit elfelejtek megcsinálni (pl. nem takarítom ki a macskaalmot) azért is belém köt. Állandóan azzal fenyegetőzik ilyenkor hogy hazaküld. Nagyon nem vagyok már boldog, szexben is csak magára gondol. Alig nyal, nem vagyok ezáltal elég nedves és ennek ellenére is elég keményen megdug, ami fáj nekem. Azt nyilván elvárja hogy sokáig szopjam.

Tudom hogy ez így nem normális. Igazából nem tudom azt se hogy szeretem egyáltalán. Ő állítása szerint szeret, de nem tudok hinni neki.


2023. jan. 28. 00:13
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáfűznék hogy borderline személyiségzavarom van.
2023. jan. 28. 00:14
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ott kellene. Nem is kérdés. Nem vagy boldog és a leírtak egyáltalán nem elfogadhatóak.
2023. jan. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%

de legalább keményen megdug, gondolj bele ha fél perc alatt elmenne, nyalhatna napestig se lenne jobb a helyzet

amugy a kérdésre válaszolva, igen ez már toxikus kapcsolat és jobb lenne váltani.

2023. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul úgy érzem hogy a nők jobban vonzanak.
2023. jan. 28. 00:42
 5/19 A kérdező kommentje:

"de legalább keményen megdug, gondolj bele ha fél perc alatt elmenne, nyalhatna napestig se lenne jobb a helyzet"

Ezt hogy érted?

2023. jan. 28. 01:24
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologus. Addig menj haza.
2023. jan. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal otthagynàm az ilyen önző,tuskót.... jó nagy hülye vagy...
2023. jan. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kéne otthagynod! Alig van az oldalon "Megütött a pasim, mit csináljak?" című kérdés! Azt még azért várd meg!

Na jó, irónia vége. Szerintem ha tegnapelőtt összecsomagoltál volna, az is késő lenne.

2023. jan. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Ő a tökéletes pasi!


Szerintem maradj vele, szeresd őt, legyenek gyerekeitek, vegyetek fel 20 millió kölcsönt...


Ne légy hülye basszus...

2023. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Hagyd a francba ezt az impotens barmot. Ez nem férfi. 40f
2023. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!