Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegségem miatt rámtámad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegségem miatt rámtámad a párom és elköltözik, szakít?

Figyelt kérdés

Koronavírus voltam, kórházba is kerültem tüdögyulladással. Azóta is tüneteim vannak. Nem nyertem vissza a szaglásom, ízérzékelésem, illetve valami miatt szédülök, nem tudok egyenesen menni mint aki részeg. Minden vizsgálat negatív, a covidra fogják az orvosok és majd elmúlik. Már 4 hónapja ennek. A párom most bejelentette, hogy emiatt részéröl vége a kapcsolatnak, mert ilyen korlátozottan nem lehet élni az életet. Síelni szeretett volna menni, ide-oda de velem így nem lehet. Van egy 4 éves gyerekünk is, már a hátam mögött ki is vett egy albérletet maguknak. Azt mondja ö most fiatal még (32 éves) és már csak 3 éve maradt egy normális, egészséges párt találni, akivel lehet évekre elöre tervezni és nem a kórházban tölt heteket. És hogy gyerekkel neki még nehezebb lesz, így most még idöbe lép.


Amíg nem voltam beteg nyoma se volt ennek a viselkedésnek, minden rendben volt. De tényleg! Nem csak én mondom, a környezetem is értetlenül áll.


2023. jan. 28. 13:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%
Kivi vagyok ugyanilyen relatíve megértőek lennének a válaszolók az elhagyóval, ha az lenne a férfi és a kérdező a nő.
2023. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
#11! Bocs, de ki mondta, hogy nem ő a férfi?
2023. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
#9. vagyok. Elnézést kérek, félreolvastam a posztot, de most látom, hogy nincs benne meghatározva, hogy ki micsoda. De akármilyen nemű is legyen az elhagyó fél, akkor is egy rohadt féreg. Szóval elnézést kérek, hogy csak férfit emeltem ki, ha a nő az elhagyó, akkor rá is ugyanúgy vonatkozik a véleményem. Az ilyen emberek hatalmas nullák és remélem egyszer ugyanezt visszakapja majd, ha ilyen szituációba kerül. Undorító emberek vannak. Szóval kedves kérdező, örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen embertől. Kívánom, hogy épülj fel mihamarabb teljesen, aztán te is keress magadnak egy normális szerető társat. De ha rendbe jössz és visszakuncsorogná magát az exed, akkor szépen csapjad az arcába az ajtót, mert egy nulla ember, bármilyen nemű is legyen. Egyedül a gyereketekkel foglalkozzál majd, őt szeressed és törődj vele mindig.
2023. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Undorító.. ne is sajnáld,nem érdemli meg.
2023. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%
És akkor a kérdés: te melyik vagy? A nő vagy a férfi? Kedves kérdező.
2023. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi! Nem voltam egyértelmü.
2023. jan. 29. 08:55
 17/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tök egyedül maradok a bajban, nincs senki aki segítene nekem. Közeli barátaim nincsenek akikre számíthatnék, Apám nem él, Anyám idös, beteg, szociális otthonban él, testvérem Németországban kezdett új életet, más rokonom nincsen. Egyedül maradtam úgy érzem és betegen, amikor nem tudok kiállni magamért, nagyon rossz! Nem tudok a sarkamra állni mert nem vagyok önmagam és sebezhetö vagyok. És még ilyenkor rúg belém átvitt értelemben a legnagyobbat! Amikor magamat ellátni is nehezen tudom sokszor, illetve nem tudok rendesen dolgozni sem.
2023. jan. 29. 09:00
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
Nőként mondom, hogy nőkből is vannak alja népek. Szőrnyű.....
2023. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%
Kitartást neked kérdező! Lehet az egészséges új párja ezt teszi majd vele is ha ilyen helyzetbe kerül. Szegény gyereket sajnálom. Ennek ő issza meg a levét.
2023. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy lehet eldobni, lecserélni így mindent? És ha az új szuper párja rákos lesz pl? Akkor mi van? Nincsenek szuperemberek sajnos! Gyönyörü, irigyelt, modell külsejü felesége van a fönökömnek, senki sem tudott róla akkoriban, de mellrákja volt a csajnak. Akkor is csak irigyelte mindenki, mert nem tudtak róla, kívülröl minden happy volt.

Munkatársam is rákos volt, a felesége hozta-vitte a kezelésekre, intézett mindent, volt hogy felkelni sem tudott szó szerint és a wcre nem jutott el. Gondolhatjátok! A felesége mindent megcsinált szó nélkül! Azt gondoltam ha bajom lesz, az én párom is kiáll majd mellettem. Azt hittem, ha nem divatozó cicababát keresek, hanem okos, átlagos nöt, akit a müvészetek érdekelnek, nem a külsöségek, akkor okosan döntök. Most látom, hogy semmi összefüggés a kettö között!

2023. jan. 30. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!