Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 2-3 együttlét?

Figyelt kérdés

Leginkább azok véleménye érdekelne, akik szintén heti 2-3 alkalommal vannak átlagban a párjukkal szexuálisan, dolgoznak, együtt élnek, vagy minimum egy környéken laknak.

A párommal 3 éve vagyunk együtt. Szinte végig megfelelő volt számomra ez az arány,néha nyilván volt több v kevesebb, de ez az átlag. Azért sem igényeltem többet, mert sosem volt hüvelyi orgazmusom, tehát nekem a szex mint olyan csak maga a testiség, párom iránt érzett szerelem és vonzalom miatt jó.

Viszont mostanában nagyon rá kattantam agyban, hogy kevés a "darabszám", sőt, talán jobban is igénylem. Azonban a páromnak továbbra is ezt látom ideálisnak, fizikai munkát végez, így is vannak alkalmak, amiket hulla fáradtan, "lustán" húz végig, míg másik alkalmakat pedig olyan lelkes odaadással...

Lényegében az lenne a kérdés, hogy valóban kevés két felnőtt, együtt élő, dolgozó ember számára a heti 2-3 szex, vagy csak a média tömte már tele a fejem azzal, hogy minden a szex körül forog?

Köszönöm, 25N


2023. jan. 29. 09:12
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Jézusom.. Semmilyen szájhigiéniáról nincsen szó, nekem gyenge a floram. Szűz lányként is folyton beteg voltam, előző párom is folyton fertőzést okozott szájjal. Erről csak a szervezetem tehet. Olyat meg nem tudok hiányolni, amiben nem volt részem, aka hüvelyi orgazmus
2023. jan. 29. 10:52
 32/50 anonim ***** válasza:
86%
Libidó eltérés van, vagy vársz rá vagy elhagyod, más választás nincs.
2023. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
78%

"meg nem tudok hiányolni, amiben nem volt részem, aka hüvelyi orgazmus"


Téves.

Mivel a tested igényli a kielégülést, és ezt te érzed is.

Viszont a hüvelyi orgazmusró le akadhatnál, arra van nekünk a csikló, hüvelyi orgazmus meg a nők többségének nem megy, de minek is frusztrálnánk magunkat ezen, mi csiklóval élvezünk.

De ezért hagyni hogy a palid csak ürítőtartálynak használjon, szégyen :D

2023. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
9%
33, okádék egy ember vagy te.
2023. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
72%
Tipikus példája, hogy ha nincs probléma, akkor kreálni kell.
2023. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
67%

Oromtancot jarna a parom a heti 3-4 tol... havonta jut neki ennyi , mert a fogamzasgatlo 0ra olte a libidomat.

Persze mas vedekezes neki nem jo igy marad ez. Hiszti az van, hiszen a gyogyszer elott reggel-delben-este akartam🤔

2023. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
58%

"Persze mas vedekezes neki nem jo igy marad ez."



Imádom hogy ilyen herét ti magatokba birtok engedni, van undorotok lefekudni olyannal, aki megmondja, nem védekeztek olyan modon, ami nem karos az egeszegetekre XDDDD

Szolgalelkű nők

2023. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
27%
#37 Hát figyelj vannak ilyen fiúk akik bebeszélik maguknak hogy gumiban nem áll fel és akkor tényleg nem is fog. Megszakítást meg nem akar mert fél hogy teherbe ejt. Akkor mit lehetne tenni?! Eddig egy sráccal voltam csak akit ez zavart és tett is ellene, ment urulógushoz meg potencia növelőt is bevett, neki mondjuk pont szervi baja volt nem lelki. De a lelkibajos fiúk nem mernek ezzel szembenézni és tényleg elhiszik hogy hát sajnos nekem nem áll fel. De ha amúgy minden jó a kapcsolatban a lány miért szakítson? Főleg olyan lány aki már szakított és megint ilyet fogott ki...
2023. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
38%

38 "Akkor mit lehetne tenni?!"

En azt teszem, hogy ismerkedés elején, mikor szóba jön a szex, közlöm vele, hogy csak gumiba, vagy elkoszonunk egymástól.

Nem megkérdezem, hogy ez neki megfelel e, nem kötök kompromisszumot se semmi, nem teszem kockára az egészségemet egy heréért sem, olyantól meg instant undort kapok, ha neki fontosabb a farka, mint az én egészségem, szóval ott vége az ismerkedésnek.

Biztos vagyok benne hogy neked fogalmad nincs igazából a fogamzásgátló tabletta összes mellékhatásáról.

Rengeteg pali van, akinek teljesen jó a gumi, de valamilyen szinten örülök, hogy léteznek ilyen manipulálható, cseléd lányok, mint te, legalább nekünk értelmesebbeknek nem kell az olyan önző hímribikkel szenvedni, mint a te palid.

Boldog szex és egészség nélküli életet.

2023. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
82%

"Azért sem igényeltem többet, mert sosem volt hüvelyi orgazmusom, tehát nekem a szex mint olyan csak maga a testiség, párom iránt érzett szerelem és vonzalom miatt jó."

Nem ártana utána nézni a csikló működésének,

anatómiájának. Kicsit megkönnyítem az utánanézést, bemásolok ide pár fontos momentumot.


"Egy nemrégiben végzett kutatásból tudjuk, hogy az emberek harmada nem tudja, hogy hol van a klitorisz. Ez igaz a nők és a férfiak egyharmadára is. Ez azt is jelenti, hogy az emberek nem kis része nincs tisztában azzal sem, hogy a női orgazmus hogyan érhető el.


A csikló (klitorsz) az egyetlen olyan emberi szerv, amelynek kizárólagos funkciója az örömszerzés, a testi gyönyörök és az orgazmus elérése.


A csikló rendkívül beidegzett és érzékeny női szerv, a női nemi szervek közül magasan a legérzékenyebb. Sok ezer, sőt tízezer idegvégződéssel rendelkezik, így nagyon intenzív érzéseket okozó, igazán érzéki szerv.


A CSIKLÓ MAKKJA


Ha a csiklóról beszélünk, általában egy kis rejtett vagy kiemelkedő részre gondolunk a külső női nemi szerv felső részén a kisajkak felső találkozásánál. Ez igazából nem a csikló, csak a csikló makkja (glans clitoridis). Ez a csikló közismertebb része, mert ez látszik, ezzel kerülhetünk közvetlenül kapcsolatba az önfelfedezés, az önkielégítés vagy a szex során.


A csikló makkjának a mérete egyénileg nagyon változó. Rejtőzhet a teljes észrevehetetlenségig belesimulva a női testbe, vagy lehet akár több centiméteres is, mindez teljesen normális.


A csiklónak ez a része a leginkább beidegzett, így rendkívül érzékeny. A csikló is képes a péniszhez hasonlóan erekcióra. Szexuális izgalom hatására megduzzad, megnő, erektáltá válik.


A CSIKLÓ SZÁRAI


A csikló nem csupán a felszínen található kis rész, hanem ennél sokkal nagyobb, egyénileg változó, de átlagosan 8-12 cm hosszú szerv, amely majdnem teljesen egészében a test belsejében helyezkedik el, körülvéve a hüvelyt és a húgycsővezetéket. A csikló szárai (crura clitoridis) szivacsos és barlangos testből (corpora cavernosa) állnak.


A pénisz is szivacsos és barlangos testeket tartalmaz, amelyek szexuális izgalom hatására vérrel telnek meg és így jön létre a pénisz merevedése.


Meg kell említeni Sigmund Freud nevét, aki annak idején azt állította, hogy a hüvelyi vagy vaginális orgazmus az amely az érett személyiség sajátja, a csiklóorgazmust pedig infantilisnak, éretlennek tekintette. Mindezt az állítások nem valódi tudományos alapokon állítottak, hanem sokkal inkább a korának megfelelő közvélekedés és az anatómiai, élettani információk hiányának köszönhető. Nem sokkal később a hivatalos tudományos álláspont is cáfolta ezt, megállapítva egyrészt azt, hogy miden orgazmus jó és egyenértékű, és azt is, hogy a klitorális és hüvelyi orgazmust is leginkább a clitoris különféle ingerlései okozzák, így nem is különböznek annyira, mint Freud gondolta.


Lényegében közvetett csiklóorgazmusról van szó, amely a csikló különféle részeit ért ingerek okoznak."


Itt van egy szintén nagyon hasznos videó, amit többek között érdemes lenne megnézni.

[link]


Egy párkapcsolat két emberből áll. A szexuális együttléteknek nem arról kellene szólnia, hogy csak a párod elégül ki.

Nyugodtan ingereld aktus közben a csikló makkját is, ha eddig nem tetted.

Az, hogy belül is van egy jókora része a csiklónak, fontos szerepet kap a női orgazmusban.

2023. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!