Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 2-3 együttlét?

Figyelt kérdés

Leginkább azok véleménye érdekelne, akik szintén heti 2-3 alkalommal vannak átlagban a párjukkal szexuálisan, dolgoznak, együtt élnek, vagy minimum egy környéken laknak.

A párommal 3 éve vagyunk együtt. Szinte végig megfelelő volt számomra ez az arány,néha nyilván volt több v kevesebb, de ez az átlag. Azért sem igényeltem többet, mert sosem volt hüvelyi orgazmusom, tehát nekem a szex mint olyan csak maga a testiség, párom iránt érzett szerelem és vonzalom miatt jó.

Viszont mostanában nagyon rá kattantam agyban, hogy kevés a "darabszám", sőt, talán jobban is igénylem. Azonban a páromnak továbbra is ezt látom ideálisnak, fizikai munkát végez, így is vannak alkalmak, amiket hulla fáradtan, "lustán" húz végig, míg másik alkalmakat pedig olyan lelkes odaadással...

Lényegében az lenne a kérdés, hogy valóban kevés két felnőtt, együtt élő, dolgozó ember számára a heti 2-3 szex, vagy csak a média tömte már tele a fejem azzal, hogy minden a szex körül forog?

Köszönöm, 25N


2023. jan. 29. 09:12
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
74%
Több ilyen embert mint a 40es. Kevesebbet akik nő létükre terjesztik a "CSAK neki legyen jó az számít" és "én CSAK azt élvezem ha a pasim élvez" féle "coolgirl" kamunőket. Amíg ez a hozzáállás nem kopik ki, rengeteg más nő is megszívja, a sok elkényelmesített, önző pasas miatt.
2023. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
7%
Azért maradjunk már annyiban, hogy a legtöbb nőre nekem sem állna fel. Szóval elhiszem én azt, hogy sok csünya nőnek kellene a szex non-stop, de a férfiaknak is van azért ízlése és gusztusa. Ha választanom kellene hogy egy átlagos nő vagy a cölibátus, inkább maradnék az utóbbinál. Persze sok olyan pasi is va, akiknek lyuk-lyuk aztán jólvan. A libidó meg nem más, mint az, hogy az adott pár tagjai személyesen mennyire kívánják a másikat. Voltam már ezen és a másik oldalon is. Van nő akinél extra magas volt a libidóm, meg volt olyan is, ahol meg kellett erőszakolnom magam. Felesleges leírni a férfiakat, az van hogy te nem váltasz ki belőle szexuális vágyat. Volt olyan nő, akinél én mondtam azt, hogy az orál kizárva. Nem lehetett volna rávenni. Volt olyan is, ahol meg egy hétig nyaltam volna. A libidó nem állandó dolog, 99%-ban személyhez között. Szar ügy amikor nem te vagy az akire gerjed a hapsid. Mondjuk ez fordítva is igaz, csak a nők kitalálnak keret sztorikat hogy önmagukat feloldozzák az aló, hogy szexuálisan nem vonzó a párjuk.
2023. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
82%

Tipikus nem a mennyiség hanem a minőség számítson.


Nem olvastam végig, csak az első-2. oldalt, de mi lenne, ha azt céloznátok meg h neked is jó legyen vele. Szerintem baromi kiábrándíto h vele nem akarsz orgazmust, csak neki legyen jó. Nem csodálom h nem akar többet.


Nem ugyanaz kielégülni egy vibritől mint a szerelmed farkától. Inkább erre koncentrálj

2023. jan. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
73%
42 incel létedre milyen válogatós vagy..
2023. jan. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
9%

44. Azért mert van véleményem máris incel vagyok? Ezt a debil felfogást, édes istenem. Ritka egy putri oldal, főleg ez a szánalmas betenyészet akik nyakig belesüllyedtek ebbe a jajj de okos vagyok, jajj de osztom az ész, jajj de jó ez én életem(kizárólag a gyk-n), jajj de sikeres vagyok(kizárólag a gyk-n). Egyébként meg lehetek is válogatós. Mindenem megvan, több mint 20 éve nős, gyerekek, család, ház, autó, karrier, jó test. Te hol tartasz? Ezekről csak ábrándozol mi?

Persze nyugodtan gondolj annak aminek csak akarsz, én ezt a pici örömöt nem veszem el tőled! :)

2023. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
14%

Szia.

Olvasom itt a hozzászólásokat és nem is tudom, hogy sírjak, vagy nsvessek-e.

Én összetenném a kezem heti 1x, de akár 2heti 1x alkalomért is.

Mi 10 éve vagyunk házasok.

Nálunk a feleségem utasít vissza engem, hivatkozik mindig másra, hogy most éppen miért nincs kedve egy kis huncutságohoz. Magyarul nekem kevés a kb havi 1x szex.

Ez már vagy 4 éve így megy.

Pedig sosem voltam önző.

De hát ez van.

32/F

2023. febr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
11%

46. Miattad van minden, egy önző szexista primitív bunkó vagy. Ne hogy már egy ilyen zsarolja ki a feleségétő a szexet. Egyetlen egy nőnek sem lenne kedve hozzád, ásd el magad.


Gondoltam gyorsan összefoglalom a gyk vér feminista, többségi női halálbrigádjának a véleményet. :)

2023. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
12%

azért az egyértelműen férfiaktól származó lepontozáson látszik, mennyi frusztrált nő nyomul itt.

Képtelen elfogadni bármilyen véleményt, ami nem őt nyaldossa, hízeleg neki.


elképesztő mennyiségű fájdalom, álarc és hazugság van itt, és főleg túlsúly. :D

2023. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
70%

Kiscsillag, az megvan, hogy a “férfiaktól származó lepontozàs” azt jelenti, hogy férfiak pontozták le?

Fuss neki még egyszer!

2023. febr. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
24%
49. Azért csak kihámoztad a 17IQ-dal a lényeget! Ja, éljen a feminizmus, halál a férfiakra! Ezt elfelejtetted habzó szájjal közölni. Egy kivétellel, a te szuper, mindenben a legjobb, legtökéletesebb háziállatod kivételêvel. Őt már beidomítottad, vagy lmbtq herceg? Á, tök mindegy, te és ő vagytok a világmindenség urai.
2023. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!