Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés szex miatt sok vita?

Figyelt kérdés

A probléma nálunk,mint annyi párnál,az eltérő szexuális igények...

33 éves férfi vagyok,parom 34.

14 hónapja vagyunk együtt,az első 3-4 hónapba tökéletes volt a szex, neki előttem 1 parja volt,akivel nem volt jó a szex.


3 hónap után elkezdett csökkenni a mennyiség, most beallt arra hogy amikor nem menstrual akkor heti 2-3-4, egyebkent 0, es sajna nagyon zavaros a menstruációja, van hogy 2 hetig is eltart,olyankor nincs szex.


2-3 naponta ilyenkor is van orál,vagy kézi levezetés.


Nem akarom elhagyni,szeretem,o is engen es vitank csak ebből van.


Nem tudom mitévő legyek .


Szivesen fogadnék hasonló helyzetben lévőktől tippeket, javaslatokat.


Köszönöm


2023. jan. 31. 16:37
1 2 3 4
 1/39 Appassionato2022 ***** válasza:
46%
Menstruáció közbeni szex téged is zavar vagy csak őt? Magyarul: az ő ellenérzése miatt nincs ( azért, mert 'undi') vagy olyankor egyszerűen nem kívánja?
2023. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Engem egyáltalán nem zavar, az elején ot se zavarta.


Amiert nincs szex: nincs libidoja

2023. jan. 31. 16:51
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Mit csodálkozol?

"beallt arra hogy amikor nem menstrual akkor heti 2-3-4, egyebkent 0, es sajna nagyon zavaros a menstruációja, van hogy 2 hetig is eltart,olyankor nincs szex.


Hormonokkal lehet gond, inkább orvoshoz kiserd el ha nem jár hozzá.

Egyébként örülj, hogyha megvan neki kielégít, más hozzád se érne.

2023. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Jár nőgyógyászhoz.
2023. jan. 31. 16:55
 5/39 anonim ***** válasza:
42%
Cimbi! Isten hozott a klubban! Nálunk a szex mennyisége havi 1, az is nagy durcik közepette. Heti 2-3-4? Ember! szedd már össze magad! Én heti eggyel is már kibékülnék. Ja, tudom, ez az egész miattunk van, szóval szégyeljük magunkat!
2023. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Appassionato2022 ***** válasza:
81%
Valljuk be őszintén: arről kevéssé tehet a nő, ha 'nincs libidója'. Szed gyógyszert? Mert az befolyásolja a hormonszintet és az meg kihathat a libidora- ezt érdemes nőgyógyásszal tisztázni. Viszont a menszeszhez kapcsolódó 'szünet'lehet tényleg eü probléma, de lehet 'kibúvó' is, mondván: 'révbe értem' ill. tudat alatt is lehet 'undor' a vér miatt.Érdemes erről beszélgetni ill. kipróbálni menzesz alatt pl kádban, vagy síkosítóval, sok-sok izgatással vagy direkt izgatás( szex) nélkül, csak szeretgetéssel, dédelgetéssel- azt hangsúlyozva, hogy Te ilyenkor is kívánod, de ha nincs szex, hát nincs, ettől még szereted. És megnézni, hogy hoz-e valami eredményt.De első körben nőgyógyász, hormon szint ellenőrzés.
2023. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Jár nőgyógyászhoz, állandóan cisztaja van. :(


Most probalnak beallitani neki egy gyógyszert ami majd talan rendbeteszi.


Tavaly a fogamzásgátló eléggé rosszt harassal volt ra :(


Akkor pontositok: havi 4-7 alkalommal van szex

2023. jan. 31. 17:01
 8/39 anonim ***** válasza:
77%
Két különböző libidó az örök ellentétet és feszültséget fog eredményezni. A feleségem nekem is elmondta 20 év után, hogy nem én vagyok álmai férfija külsőre, így a szexet sem kívánta velem soha. Hát az van kedves kérdező, hogy az elején egy nőnél is működik az újdonság varázsa, de ahol nem jó a szex, ott 99.99%-ban az van, hogy az egyik félnek nem vonzó szexuálisan a másik ember. Erre kitalálnak maguknak valami mesét, ebből élnek meg a szexuál pszichológusok.
2023. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
64%

#8:

"A feleségem nekem is elmondta 20 év után, hogy nem én vagyok álmai férfija külsőre, így a szexet sem kívánta velem soha."


Te jó ég! Akkor miért ment hozzád? Milyen kedves hogy 20 év után szólt!

Ez valami gazdasági életközösség? Pénzügyi alapon köttetett házasság? Egyesítettétek a földeket, jószágokat vagy mi? :)


Kérdező, a ciszta okozhat elég sok problémát. Kicsit legyél most türelmesebb hátha beválik az a gyógyszer amit most próbálnak nála beállítani. Azért ez így ahogy leírtad még nem olyan rossz arány, mint amiket itt az oldalon lehet olvasni. Van akinél évek óta NULLA szex van.

Várjátok ki türelemmel hogy hat e nála a gyógyszer.

2023. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van valami nőgyógyászati, hormonális oka a dolognak. Erre utal az ingadozó vérzés, és hogy hol van kedve, hol egyáltalán nincs. Tudom, hogy ferfiként nehéz elképzelni, de sok nő nem véletlenül nem akar szexelni ha menstruál, egyszerűen fáj. Görcsben van olyankor ott minden. Remélhetőleg sikerül a nőgyógyászával rendbe tenni a dolgokat.
2023. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!