Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti feladnátok a túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti feladnátok a túl kevés szex miatt a házasságotokat?

Figyelt kérdés
Havi 1-2 alkalom, 10-15 éves kapcsolat.
2019. márc. 17. 06:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Rengeteg házasság pont emiatt megy tőnkre. Szex nélkül egy kapcsolat nem házasság, hanem barátság. Egy baráttal is együtt lehet élni, de egy valódi TÁRSSAL azért sokkal érdemesebb.
2019. márc. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Amíg nem jön be egy harmadik fél, addig nem szoktåk feladni. Férfiak esetében még

ezek után is marad a házasság. Tisztelet a kivételnek.

2019. márc. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Az 1es válaszolta meg, a barátommal simán tudnék együtt élni szex nélkül, de az nem házasság. Még az is lehet, hogy máshol megkapja a szexet, ami mögött, ha nőről beszélünk biztos, hogy van érzelem. A "házasság" meg egy biztos bástya ilyen helyzetben, összetartó erő lehet a gyerek, az anyagiak, a félelem a magánytól egyedül léttől.
2019. márc. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Apám feladta 20 éve voltak együtt és igen ezt én megértem. Anya mindig elutasította igazából bele kényelmesedtek a házasságba. Hiba volt.
2019. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem,ha nagyon szerelmes lennék, akkor sem tudnám elfogadni hogy a nőm nem szeretkezik velem eleget,tönkre tenném vele a kapcsolatot is,mert ingerlékeny,feszültebb lennék és rosszul esne hogy nem akarna annyit mert más az igénye,az a legrosszabb érzés mikor kívánom a nőt és nem akar.Úgyis mindig nyúkálnék,próbálkoznék,a végén ebből konfliktus lenne és szakítás,keresek olyan nőt akivel egy az igényeink és nem utasít vissza,ha azt akarom hogy orgazmusa legyen.Ennyi a történet lényege.Azt a nőt hagyni kell majd lesz olyan neki aki ugyanúgy havi 1-2 alkalommal elvan,de mint az én esetembe akinek nem havi hanem a napi 1-2 alkalom is kevés az tuti nem kezd egy ilyen igényű nővel.
2019. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Fel, pont azért, amit az #1-es írt. Elvileg egy kapcsolatban/házasságban az egyik plusz dolog, hogy az ember csak az illetővel fekszik le. Ha ez nincs meg az egyik fél részéről, de a másikról igen, akkor ott elég problémás helyzet alakul ki.

Volt egy több éves kapcsolatom, ahol a kezdeményezés elég egyoldalú lett. Közöltem a lánnyal, hogy ez így nem lesz jó, fél évig próbálkoztam, aztán szakítottam.


#2: Nőknél is ugyanannyi esetben marad.

2019. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#5-ös 30as éveink elején vagyunk mindketten.
2019. márc. 17. 11:07
 9/16 A kérdező kommentje:
#6os oké, hogy olyannal jössz össze akivel egyeznek az igényeitek, na de honnan tudod mi lesz 10év múlva?
2019. márc. 17. 11:09
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Mennyire jellemző hogy 10 év múlva tehát 30 éves korára lecsökken ennyire a libidó?

Ha meg igen sok minden állhat a dolog mögött,ha meg mégiscsak normális lenne nála,akkor az bizony szívás.

2019. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!