Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hisz nekem?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok, még házas. Mondhatni a munkahelyemen ( másik cég, másik emelet de sokat találkozunk ) pár hónapja megismertem egy 39 éves nőt. Ő is házas. Mi barátkozni kezdtünk, semmi rossz szándék nem volt egyikünkben sem, mindkettőnk házastársa tud erről. Nem járunk el sehova, a munkában és neten beszélünk.


Időközben az én házasságom teljesen megromlott sajnos. Úgy érzem válni fogunk, már csak vívódunk. Nem emiatt, azonban időközben érezni kezdtem a másik nő iránt. Ezt én elmondtam neki, egy időben volt is köztünk egyfajta vibrálás, azonban mindig elutasított, mondván, ezt nem szabad, ő boldog stb stb.


Én elmondtam neki, hogy a mi házasságunk nem az igazi, azt is tudja, hogy nem vagyok boldog és válni készülök. Sokszor azt érzem nem hisz nekem, pedig okom sem lenne ebben hazudni neki.


Tegnapi napon összevesztünk, mondván, hogy én ne mondogassam neki, hogy így szeretlek úgy szeretlek. Ne azért, mert neki ezt nem lehet, hanem mert a feleségem szeretem. (féltékenységet éreztem.) Ekkor felhozta azokat a beszélgetéseinket, amikor mondtam neki, hogy a feleségem szeretem, csak nem működik. Szóval ezen kiakadt. Azt mondta, hogy én csak kompenzálok vele és ne hazudjak, hogy szerelmes vagyok belé. Közben amúgy szó nincs róla, hogy ő bármit is érezne irántam. Inkább azt érzem, hogy teljesen elzárkózik ettől. Sokszor azzal b..ztat, hogy én és a feleségem korábban gyereket akartunk, miért is akarnék én tőle bármit. Pedig tudja, hogy nem vagyunk jóban, nem is értem mi okom lenne hazudni, hiszen nem a szeretőm, akit álltatnom kellene.. én neki csak 2. vagyok..


A mai napon teljesen összevesztünk. Bementem reggel munkába és beszélgettünk. Részben a tegnapiról. Keresztkérdéseket tett fel, a gyerekvállalással kapcsolatosan, milyen vizsgálatokon voltunk, stb stb. Mikor elmeséltem neki, hogy én is voltam vizsgálaton és a feleségem is, kiakadt, hogy ezt itt lezártuk, őt ezt nem érdekli, én hazudok neki, minek mondom, hogy így szeretem úgy szeretem, amikor vizsgálatokra járunk a gyerekvállalás miatt.


Elmagyaráztam neki, hogy azért voltam vizsgálaton mert valami nem ok. Nem sikerül és ki szeretnénk deríteni miért, ha nem is egymással, mivel a házasságunk sajnos nem úgy áll, akkor talán neki majd mással lehetne és ne menjen felesleges vizsgálatokra ha nem muszáj mert nekem nem ok valami.


Konkrétan elküldött az anyámba, hogy én csak játszom vele, szórakozok, neki én mekkora csalódás vagyok, hogy én hazug vagyok és így minden egyéb. Hogy ezt zárjuk le, nem kell neki ez az egész, nem érdeklem őt, maximum mint barátok (???? korábban se volt semmi) .. és hogy én minek vallok szerelmet, ha közben gyereket akarok a feleségemtől.. (?) és hogy a mi házasságunk biztos jó, csak kamuzom neki..


Nekem most fáj ez, hiszen én tényleg szerelmes vagyok belé. Egy válóper szélén állok, költözés előtt. Tudni illik, hogy nem miatta válunk el, hanem a házasságunk tönkre ment már korábban. Ezért is tudott ez kialakulni. Az még a történet része, hogy gyakorlatilag az egész időszak alatt én voltam aki kalapolt. Milliószor szerelmet vallottam neki, milliószor hívtam őt kávézni, ebédelni, ő pedig sorra mondta le, mert nem szabad neki. Ha otthon volt én elfogadtam, hogy nem tudunk egésznap dumálni, elfogadtam, hogy nem lehetünk együtt, mindent elfogadtam. Nem értem az okát, hogy miért is hazudnék neki ? Most ő azzal vádol, hogy az én házasságom amúgy rendben van, csak neki azt a dumát adom be, hogy nincs... ő pedig nyíltan vállalja hogy rendben van a házassága. Közben ha dícsérem a feleségem neki, akkor meg az a baja, hogy én miért dicsérgetem.


Elmondása szerint volt időszak, amikor ő érzett irántam így, azonban én elutasító voltam vele. Én elmagyaráztam neki, hogy nem elutasító voltam, hisz boldogabb lettem volna mindennél, ha vele vagyok végre, csak mivel állandóan 2. voltam és ha akartam valamit elzárkózott, így mit tehettem volna? Ez amikor ő ennyire szeretett az elmondása szerint, valójában így nézett ki:

Összeveszett az férjével, mert állandóan nekem írogatott és látta rajta az ember, hogy ez már több mint barátság és ezért szólt neki, hogy ne írjon ennyit. Erről engem tájékoztatott, hogy kevesebbet fogunk beszélni, nekem pedig az volt rá a válaszom, hogy persze oké, megértem, a házasságod az első... erre ő azt mondta magában, hogy akkor biztos nem akarok semmit tőle.


Szerintetek mit rontottam el ?? Visszaakarom kapni őt. Nem akarom, hogy hazugnak tartson.


2023. jan. 31. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindazért amit felsoroltál.
2023. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen lenne a kapcsolat is. Tenyleg nem ő a te embered hidd el. Ilyennel sz.r lenne az élet is. Red flag. De hatalmas. Nem tudom a férje hogy bírja.
2023. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Istenem mi ez a kisregény...

Te egészen biztosan felnőtt ember vagy? Az idióta kiskamaszok szoktak így viselkedni. Minek kell traktálni a nőt magaddal és az érzéseiddel (,, Milliószor szerelmet vallottam neki, milliószor hívtam őt kávézni, ebédelni, ő pedig sorra mondta le, mert nem szabad neki"). Egyrészt tök szánalmas, hogy férjnél van, TÖBBSZÖR is visszautasított, de te még nyomod magad. Másrészt össze-vissza beszélsz, nem csodálom hogy nem hisz neked. Egyszer rossz a házasságod, de még csak,, úgy érzed válni fogtok", utána meg már,, válóper és költözés van".

Minek dicsérgeted a feleséged, ha amúgy rossz a viszonyotok és válni akartok? Főleg annak a nőnek, akibe állítólag halálosan bele vagy zúgva.

Mi okod lenne hazudni, ha nem a szeretőd? Hát pont az, hogy meg akarod dönteni. Te ennyire lassú felfogású vagy? Komolyan nem bírtad levonni a következtetést? Egészen pontosan azt a kamu dumát tolod amit a házas faszik szoktak amikor meg akarnak dönteni egy nőt. Csak te még béna is vagy mellé! Válj el, utána lehet fűzögetni mást! Tök logikus, hogy nem akarja hinni a baromságokat, gyerekvállalással kapcsolatos vizsgálatokra jártok, de amúgy jajj éppen váltok? Ki hiszi ezt el? Gondolom azt is mondtad neki, hogy szex sincs otthon,? ugye

2023. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnapi napon összevesztünk, mondván, hogy én ne mondogassam neki, hogy így szeretlek úgy szeretlek. Ne azért, mert neki ezt nem lehet, hanem mert a feleségem szeretem. (féltékenységet éreztem.) Ekkor felhozta azokat a beszélgetéseinket, amikor mondtam neki, hogy a feleségem szeretem, csak nem működik. Szóval ezen kiakadt. Azt mondta, hogy én csak kompenzálok vele és ne hazudjak, hogy szerelmes vagyok belé. "


Egyetértek vele teljes mértékben.


"Egy válóper szélén állok, költözés előtt."


Nem váltál el, még a papírokat sem adtad be!

Hagyd békén, úgysem hagyja ott a férjét miattad, leszerepeltél

nála totálisan!

2023. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Azért nem hiszi el, mert az is ilyeneket mond, aki amúgy nem is akar válni, csak szexelne egyet és valóban vannak olyan jelek, ami miatt azt érzi, hogy te is ezt csinálod és csak játszol vele, ami dühíti. Ez a megromlott a házasságunk, válni fogunk, de kíváncsiságból közben járunk vizsgálatokra, hogy kiderüljön miért nem jön össze a gyerek a legócskább hazugságnak tűnik.


Amúgy is annyiszor visszautasított már, fogadd el, hogy ebből nem lesz semmi. Jól esik az egójának az érdeklődésed, de valószínűleg részéről ennyi.

2023. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Tök mindegy, te mit akarsz, a csaj a férjével akar lenni, ezen az se segítene, ha nem beszélnél össze -vissza, de így pláne. Egyszerűen nem látja, hogy megérné miattad dobni a házasságát és ezt rendszeresen megerősíted benne, azokkal, amiket összehadoválsz. Normális ember nem dicsérgeti válás előtt a feleségét, pláne nem az állítólagos szerelmének. Meg ez a gyerek dolog is. Nyilván amiatt ment tönkre a házasságotok, de nem pusztán szívjóságból csináljátok végig a vizsgálatokat, hanem azért, mert döntő lehet abban, hogy együtt maradjatok-e. Pl.ha kiderül, hogy egyikőtöknek se lehet, akkor egyikőtök se "fogja vissza" a másikat ebben, tehát akkor együtt is maradhatnátok.
2023. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Azzal bizonyítanál, ha tisztelnéd annyira, hogy nem törsz rá az érzéseiddel addig, amíg nem vagy szabad ember. Illetve ha kivárnád, ő tudja - e ezt viszonozni, akár az eddigi életét is feladva.

Ott rontottad el, hogy átlépted a határait. Első lett volna egy jó munkakapcsolat felépítése, majd bizalom és érzések megszületése, végül a közeledés hozzá, mint nőhöz. Ajtóstul rontani a házba mindig félelmetes benyomást kelt, normális embereknél...

2023. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!