Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eljátszottam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljátszottam a barátnőm bizalmát. Hogyan nyerjem vissza?

Figyelt kérdés
Nála alapvető dolog hogy az exei tiltva vannak és az üzeneteket is törölte velük. Én nem törlök semmilyen üzeneteket sem és tiltva sincsenek. Azt kérte hogy töröljem ki amiket írtunk az exeimmel. És én rákérdeztem hog "jajj muszáj?" Itt nagyon nagyon megsértettem.Vagy 4 év eltelt az utolsó exem óta ,egyáltalán nem érdekel már egyik sem , de ő azt hiszi hogy még mindig érdekelnek, hiába mondom neki hogy nem. Azért kérdeztem ezt mert féltem hogy rosszul fog reagálni ha meglátja az üzeneteket és nem akartam előtte törölni. Nem akartam bántódást okozni neki. Ez 3 napja történt és akkor azt mondta hogy abban a pillanatban sikerült 100% osan eltaszítani magamtól. Aztán azt mondta hogy 50% on vagyunk és tegnap is amikor együtt voltunk azt mondta 50%. És hiába nyugtattam hogy minden exem a kukába van,nem hisz nekem. Azt mondta 5% ban bízik bennem .. mit csináljak hogy visszanyerjem a bizalmát? Tegnap volt egy szép kis programunk és feldobta az estét de nem tudom. Elhidegült egy kicsit.
2023. febr. 4. 11:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Hány éves a párod? 3?
2023. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
21 én meg 25
2023. febr. 4. 11:17
 3/21 A kérdező kommentje:
Féltékenykedik egy kicsit. Kicsi az önbizalma. Mély sebeket okozott neki az előző kapcsolata
2023. febr. 4. 11:18
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
Húzza az agyad h pitizz:D
2023. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%

Olyan téren ostoba vagy, hogy az exes beszélgetés látható helyen van. Egyszerűen úgy kell lementeni, hogy Word-be, elnevezed magadnak, utána mehet egy jelszavas rar-ba, amit legalább kettő helyen őrzöl, időnként megnézed jó-e még. Ha valamelyik rossz, akkor máshová mehet a biztonsági tartalék.


Így az életben nem lesz belőle ügy.

2023. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Jaj, muszáj? Azért ez elég gyerekes volt tőled.

Mondhattad volna normálisan, hogy bocsi, szivem, de nem törlöm, ezek az én üzeneteim, és én így látom jónak. Ettől még nem lesz a kapcsolatunkra hatással.

2023. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hm, rajtad múlik, hogy engedsz-e neki, viszont ha az önbizalommal vannak gondjai, akkor nem csak az exekre lesz féltékeny hanem bármely más nőre, akivel szóba állsz, vagy ránézzel. Neki kellene hinni neked, főleg úgy, hogy nem adsz rá okot, mármint a tiltáson kívül.

Valahol megértem őt, mert minek az ex ott ha nem érzel iránta semmit.

2023. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elkezdenél teperni a barátnőd bizalmáért, gondolkodj egy kicsit. A kapcsolatotok egyik alapja, a bizalom hiányzik. Nagyon nem szép dolog a jelenlegi partnert büntetni az előző partner disznóságaiért. Te így tervezed leélni az életed? El tudod viselni 6-7 évtizeden át, hogy a társad megszabja, kikkel tarthatod a kapcsolatot és milyen személyes emlékeket tarthatsz meg?
2023. febr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem tudod lezárni a kapcsolataidat? Miért féltve őrzött kincsként őrizgeted őket, ha már nem számítanak semmit? Ugye logika nincs benne, en sosem ertettem az ilyet, mi a fax előveszed és nézegeted mit mondott az exed 8 évvel ezelőtt? Most számít ez valamit ma már komolyan? Az új kapcsolatodban nem erezteti hogy szeret, ezért a múltban keresgelsz ego simit? Minden elmúlik egyszer. En ha rájönnék, hogy rendszeresen olvasgatod az exeiddel valtott üzeneteidet az egy dolgot jelent, hogy nem vagy túl rajta. Hogy a múltban rekedtél, ez nem önbizalom kérdése, ha lány lennel es a fiú exeid sms-it olvasgatnad akkor is ezt mondanám.
2023. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%

9.


Van olyan ember aki a 70 évvel korábbi első udvarlójának leveleit is megőrizte. A múlt az életünk része. Helyén kell kezelni, de megsemmisíteni...? Miért? "A múltat végképp eltörölni"?

2023. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!