Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

1 hete nem találkoztunk erre megbeszéltük hogy ma átmegyek hozzá. Kérdezte voltam e boltban nasiért, mondtam hogy nem (nem volt nálam pénz) erre ocsmányul beszélt és viselkedett velem. Otthagytam, eljöttem tőle de még neki áll feljebb.

Mit tegyek?

20/L


2023. febr. 4. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a vele való találkozást!
2023. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha a barátod, lehet kidobni. Mit bunkózik 1 kis nasiért? Majd elmegy ő. Ne engedd, hogy rosszul bánjanak veled!
2023. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te fizetsz a szexért? Mogyorót a mogyoróért? Vagy miért kötelező a nasi?
2023. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Hol szeditek össze ezeket a barmokat?

Eszem megáll!

2023. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mit tegyél? Ez most komoly? Tilt és töröl.
2023. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem vegyél neki nasit, és kérjél bocsánatot. Most komolyan, ez valami troll kérdés?
2023. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És még lepontoztak az előbb, mikor azt írtam, hogy elviselhetetlenül sok itt a nő, aki nem látja, hogy szakítani kéne.
2023. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, mi mást? Nem barátnőnek tart, akit szeretni és becsülni kell, 1 hét után örülnie illett volna, hogy lát. Ő meg a nasi miatt káromkodott? Jól tetted, hogy otthagytad, de még jobb lenne ha pontot tennél a kapcsolat végére is.
2023. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehetne egy ilyennel csinálni? Otthagyni a fenébe!
2023. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!