Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban lelkileg elég mély gödörben voltam, depresszióval is küzdöttem és az evésbe menekültem. Gyakorlatilag reggeltől estig ettem, ez volt a stresszlevezetés, az örömforrás, a menekülés. Rengeteget híztam emiatt, és nagyon hálás vagyok a barátnőmnek, hogy kitartott mellettem ebben az időszakban és nem hagyott el. Most lelkileg kezdek rendbe jönni, és megbeszéltem a párommal, hogy segítsen fogyni azzal, hogy nem hagy kísértést, ne legyen szem előtt ez-az, stb. De mintha a falnak beszélnék.. amikor szóvá tettem, hogy pl ne rendeljen meglepi pizzát, akkor még ő volt felháborodva, hogy csak jót akar nekem. Annyira ellentétesen viselkedik, hogy már kezd az az érzésem lenni, hogy nem akarja, hogy fogyjak. Pedig közös érdek lenne, mert lassan már semmilyen kinti programot nem tudunk csinálni; az életterem nagyon beszűkült és sok mindenben az ő segítségére szorulok. Ennek ellenére miért nem támogat?
2023. jan. 21. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Élvezi hogy rá vagy utalva.
2023. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
És amúgy nagyon toxikus, én otthagynám, de lehet ha majd sikerül lefogynod akkor ő fog otthagyni téged
2023. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért hagyna ott, mert lefogyok?
2023. jan. 21. 20:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet inkább elvisel kövéren, mert így más nőnél (szerinte) nincs esélyed, vagy tetszel neki így ahogy vagy jelenleg.
2023. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez az etetes szerintem a konttollrol szol. Hogy o gyakorolja a knottolt. Elso korben ne add ki a kezedbol az iranyitast az eleted felett. Ha rendel pizzat, ne edd meg.
2023. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ywerd ***** válasza:
83%

Lehet valami abban amit írtak feljebb a kontrollal kapcsolatban.

És abban is lehet igazság,hogy nem gondolja hogy kövéren majd elkelsz.

Persze rosszul gondolja, rengeteg olyan férfi van aki a duci csajokat kedveli ( én is) ,de nem lehet hogy neki is jobban bejössz így ?

Vagy egyszerűen már nem érdekled? Az intim együttléteitek hogy alakultak normál súllyal és most , túlsúllyal?

Testbeszéde , gesztusai mit mutatnak?

2023. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem az a lenyeg, hogy a parjanak koveren is bejon, hanem, hogy o fogyni szeretne, es nem ebben tamogatja, hanem meg akadalyozza is.
2023. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszed meg a meglepi pizzát és annyi. Megmondod hogy köszönöd szépen de akkor egye meg mert te nem fogod. Ha nem ért majd a szavakból idővel sem akkor érdemes lenne elgondolkoznod az elhagyáson.
2023. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 az alapprobléma az, hogy rossz az étellel való viszonyom, és pont azért kértem arra, hogy ne legyen itthon csábítás


Együttléteink vannak, és élvezetes is, azt leszámítva, hogy lassan már alig tudjuk csinálni. Mozgás is nehezemre esik, kizárt, hogy ez neki bármilyen formában is ideális legyen.

2023. jan. 22. 20:31
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig itt neked kell erosnek.lenned a sajat erdekedben. O elvezi, hogy nala van a kontrol es nem tudsz nemet mondani
2023. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!