Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bicskanyitogató kérdés !...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bicskanyitogató kérdés ! Barátság extrákkal? Se veled se nélküled ?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy hónapok óta tart egy viszony köztem és egy férfi között . Fura lesz amit írok hiszen szinte mindig fordítva hallani a történetet de én voltam az aki, nem állt készen egy kapcsolatra nem a férfi . Hónapok óta nem történik semmilyen irányba változás így meg húzzuk egymás idejét . Elengedni se tudjuk egymást . Közbe tartok tőle , hogy sikeresen eltaszítottam magamtól valakit aki szeretett volna . Nem tudom azt mondani határozottan hogy vele el tudnám képzelni az életem és szeretem de azt se hogy akkor hagyjuk egymást . Ezzel az egésszel csak szivatom

Mindkettőnket . A megorules határán vagyok . Szeretnék egy boldog párkapcsolatot végre , félek én cseszem el mindig. Forduljak pszichológushoz, mert beteg vagyok és képtelen vagyok kotodni és tisztelni másokat ? Tanácstalan vagyok :(


2023. febr. 4. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolat van köztetek?
2023. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted akkor miért nem lehet belőle párkapcsolat?


Előre sajnos úgysem tudod, hogy mi meddig fog tartani. Gondolom szakítás után voltál azért nem tudtad elképzelni a kapcsolatot.


Egy párkapcsolat fokozatosan épül fel és alakul ki, erősödik meg.. nem varázsütésre. Ha érzel iránta valamit akkor beszélj vele erről.

2023. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Barátság extrákkal kb . Nincs meg az elkotelezodes , nem alakult ki bennem .
2023. febr. 4. 22:27
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes , semmi ilyen nem alakult ki bennem, de elengedni se tudom. Félek, hogy senkit se tudok szeretni és nincsenek érzéseim :(
2023. febr. 4. 22:28
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Lélektelen dugás az egész.
2023. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 😂😂😂😂😂😂


Sima testi kielegules az egesz igen. Fel h nem lesz f#@$z. 🤣🤣

2023. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom azt mondani határozottan hogy vele el tudnám képzelni az életem"


Erre a részre mozdulj rá.

2023. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Nahh akkor felvilágosítalak mint nő a nőt vagy mi. :D

Az a szitu, hogy legyezgeti a hiúságod és jót tesz az önbizalmadnak, hogy van egy pasi a közeledben aki kielégíti a vágyaidat és pont. Ezt a pasit használod. Mondhatnánk, hogy kihasználod, de mivel a tudtával és beleegyezésével történik, ez nem feltétlenül igaz. Ő egy állomás az életedben, majd jön az, aki a lelkedre is hatással van. Nincs ezzel baj, de kár túldramatizálni. Neked most jó, így nehezen engeded el, mert a semminél jobb. Ő meg szegény lehet azért nézi el, mert full szerelmes beléd és reménykedik...

2023. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8. Látom van benne tapasztalatod.
2023. febr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van.
2023. febr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!