Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bicskanyitogató kérdés !...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bicskanyitogató kérdés ! Barátság extrákkal? Se veled se nélküled ?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy hónapok óta tart egy viszony köztem és egy férfi között . Fura lesz amit írok hiszen szinte mindig fordítva hallani a történetet de én voltam az aki, nem állt készen egy kapcsolatra nem a férfi . Hónapok óta nem történik semmilyen irányba változás így meg húzzuk egymás idejét . Elengedni se tudjuk egymást . Közbe tartok tőle , hogy sikeresen eltaszítottam magamtól valakit aki szeretett volna . Nem tudom azt mondani határozottan hogy vele el tudnám képzelni az életem és szeretem de azt se hogy akkor hagyjuk egymást . Ezzel az egésszel csak szivatom

Mindkettőnket . A megorules határán vagyok . Szeretnék egy boldog párkapcsolatot végre , félek én cseszem el mindig. Forduljak pszichológushoz, mert beteg vagyok és képtelen vagyok kotodni és tisztelni másokat ? Tanácstalan vagyok :(


2023. febr. 4. 22:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van? Én is voltam így, pedig nő vagyok. Szerelmi bánatomban kerestem egy pótlékot. Ha a szex működött volna, még jó is lehetett volna. Valószínű nem tett túl jót az önbizalmának az ágyban, hogy tudta, hogy másra vágyok. Onnan kezdve nem lehetett folytatni, amikor érzelmeket akart belevinni. Kezdett szemrehányó lenni, ha egy nap nem jelentkeztem, rengeteg időt akart velem tölteni, azt akarta, hogy szerelmes legyek. Nem is bírtam tovább.

Ha békén hagy ezekkel az érzelmekkel és a szex jobb lett volna, tarthatott volna tovább is.

2023. febr. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 NTBS ***** válasza:
Belefér. Majd tovább lépsz, ha megjön a lelki társ.
2023. febr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!