Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ebbe a nehèz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ebbe a nehèz helyzetben az èn helyembe ? Bővebben lent. 👇⬇️📩

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek !


Eléggé komplikált az én problémám.

De tudom hogy sok ember már előttem jár jóval ebben a tèmával ès meg is oldotta ezt a helyzetet.

Illetve tudom vannak pszichológia szerető emberek akik pont fel ismerik az adott tematikát s tippet avagy tanácsot tud nekem adni.

De Szimplán egy tapasztalt NŐ avagy FÈRFI is tud releváns segítséget avagy támpontot adni hol is kezdjek neki.


Bele is kezdek !

Mert NEM lesz RÖVID előre tudom hogy valakinek ez nem fog tetszeni!

(rövidebbre is tehetnèm a storyt ez igaz,de nekem így jobb)


Elsőnek is !!!


Èn egy 24 èves átlag csendes tiszta szívű s lelkű de picit csibèszes srác vagyok.(Sok gonddal.)


Mindig is komoly kapcsolatokba voltam(3db) nem szeretem az egy èjszakás kalandokat.


Így ebből adódóan nem sok nő tipushoz èrtek !


Jelen esetben !


Ismerkedek egy lánnyal

Mèg nem erősödött meg a kapcsolatunk hogy találkozzunk is.(nem vagyunk közel egymáshoz.

A lány nem bírja az autózást nekem kelle mennem)

A lány 20 èves ès mèg nem volt soha kapcsolata csókolózásig jutott kissè vissza maradott nem èrett a korához kèpest nem mer magába menni sehová szüleihez erősen ragaszkodik.


A fő problèmám amièrt kèrem a segítségeteket !


Az èrzelmeit nem adja àt nekem !

Nem nyílik meg

Nem szereti az èrzelmeskedèst

Nem szereti ha èrzèsekről van szó

Nem mondja el hogyan is èrez.

Magába folytja az èrzèseit.

Ès falakba ütközöm

Próbáltam nagyon gyengèden

Póbáltam már határozottan

Normálisan szèpen-csúnyán de nem tört meg a jèg.

Nagyon makacs ön fejű ès hirtelen haragú

Nagyon be tud tartani...azt jelenti ink nem beszèl velem napokig csak ne kérjen számon s ne kèrjen bocsánatot ha nagyon csúnyát vág a fejemhez

Sokszor rosszul esik amiket tesz avagy mond.



Sokszor van düh rohama

Ideges frusztrált

Mondta kicsinek se szerette ezt az èrzelmi dolgokat

Ha le írtam mennyire fontos mennyire szerethethő stb azt kaptam ne legyek nyálas mert nem szereti

Azt Kèrdeztem már tőle,

hogy akarja akkor a kapcsolatot èrzèsek nélkül ?

Mondom egy kapcsolatnak ez az alapja.

Meg bízva el mondjuk egymásnak mit èrzünk ki milyen lèlekkel van s èl.


Tudja hogy fontos.

Ès vannak èrzèsei de azt sosem fogja el mondani se ki mutatni...🤷‍♂️


Elèggè karakáns főnök tipusú nő lenne !

Nem ő a legèlesebb kès a fiókba csak van nèmi önbizalma külső szemmel ez jön le.

Kemèny ès sokszor flegmatikus

Nem szoktam rá hagyni semmit

Nem hagyom hogy el szálljon tudja hogy hol van a normális értékrend.

Sokat veszekszünk ez miatt !

Nèha elèggè rossz vège szokott lenni.


Ezèrt vagyok tanácstalan

Úgy èrzem nincs nálam a meg felelő kulcs ami nyitná az ő lelkèhez vezető kaput.

Úgy érzem mintha le dönthetetlen falakba ütköznèk.


Kèrlek.nők !

Lányok !

Adjatok betekintést a női gondolkodásba picit hogy miért lehet ő ilyen ?

Jobban meg szeretném érteni hogyan is működik ez.


Tényleg aki tud ehhez normális és pozitív építő jellegű dolgot írni s mondani az Ne tartsa magába !

Hogy èrjem el hogy meg nyíljon nekem ?

Bízzon bennem.

Ne legyen ennyire zárkózott

Magába tartós tipus ?

Nem normális az a rideg èrzelem kimutatás mentes viselkedès.

Nem bízik a fiúkba azt mondta

De azt is hogy èn soha nem szolgáltam rá de mèg is ilyen velem.

Ès ő ilyen..... nem szereti ki mutatni az èrzelmeit

De egyúttal van amikor szereti sajnáltatni magát

Akkor panaszkodik.

De semmi több....


olyanról szó hogy mennyire vagyok neki fontos ?

Mit érez ?

Mièrt rossz a kedve ?

Mièrt ideges

Miért Szomorú

Mièrt kedvel nagyon

Mit szeret bennem

Stb stb...ilyenről alig-alig.. vagy szinte nem volt szó

lelkem fázik mert az aki fel tudná melegíteni az nem gyújt lángot nekem !

Én mint férfi vagyok olyan érett hogy tudjak az érzéseimről beszélni hiszen fontos egy egészséges kapcsolat felépítéséhez elengedhetetlen.

Az előző barátnőim mind idősebb és érettebbek voltak az érzelem megbeszéléséről és kimutatásával nem volt semmi probléma.

Így nekem jelenleg nincsennek meg azok a képességek azok a pszichológiai eszközeim amivel rá tudjam venni hogy a lelkében életre kelt érzelmeket ne fojtsa magába


Ti mint tapasztaltabb előre járóbb emberek !

Akik már voltak ilyen helyzetben

És azokhoz is szólok akik ezzel a problémával már szembekerültek

Tippeket segítségeket Nagyon szívesen elfogadok komoly helyzet mivel van egy fiat nő aki érzelmileg kis híján analfabéta.és szenved az életben és ez miatt kapcsolat sem alakul ki köztünk ez megöli az egész fejlődését a kapcsolatunknak.

Ès csak szenvedünk én is, és ő is.

előrelépés még nincs.


Honnan kezdjek neki ?

Mi a tippetek ?

Milyen tanácsokkal tudnátok segíteni ?

Aki volt már ilyen helyzetben Nagyon szívesen meghallgatom az ő sztoriját az ő élethelyzetét hogy hogyan került ki ebből

Vagy ilyen hasonló nővel hogyan is jutott egyről a kettőre !????


Szerintem már mindenki érti hogy mit szeretnék és hogy mi a baj!



És tényleg a normális építő jellegű segítséget És tippeket történeteket

Iránymutatást

Előre is szívből hálásan köszönöm ! 🫶🙏🏼😇



#magába fojt #érzelmi analfabéta #Èrzelem kimutatás #Nem szereti kimutatni az érzéseit #Elnyomja az érzéseit #Magába tart
2023. febr. 6. 02:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Srác, a legnagyobb jóindulattal mondom, hagyd ezt a lányt, amíg még nem invesztáltál túl sokat ebbe a kapcsolatba. Nem szabad olyan emberrel összejönni, akivel az ismerkedési szakaszban is ennyi probléma van már. Vannak emberek, akik soha nem fognak neked vagy bárkinek megnyílni. Ez történik, ha az illető készen áll rá és akkor a közösen eltöltött idővel párhuzamosan szépen bontakozik ki köztetek ez az egész.


Ez a lány súlyosan sérült valamelyik korábbi kapcsolatában vagy még gyerekként, a szülők miatt. Ez egy nagyon sajnálatos dolog, de nem feladatod neked küzdeni ezzel. Normális esetben ezeket a csatákat az ember megvívja magával, mielőtt valakivel ismerkedésbe kezd.


Ez a lány érzelmileg nem nyújt neked semmit. Inkább azon gondolkodj el, hogy miért tekintesz rá úgy, mint egy ördöglakatra, amivel érdemes bajlódni, ahelyett, hogy keresnél valakit, aki mellett nem érzed úgy, mintha a falnak beszélnél.


Volt ilyen emberrel tapasztalatom, teljesen tönkretett érzelmileg, borzalmas állapotban voltam, mikor nagy nehezen sikerült elengednem az illetőt örökre. Sosem kaptam vissza azt a rengeteg szeretetet és odafigyelést, amit azért tettem, hogy egyáltalán szóra méltasson.

2023. febr. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Nálam egyházi segítség kellett szó szerint, hogy bizonyos dolgok eltávozzanak az életemből és GYÖKERES(!) változás kezdjen beállni!


Megkérdezted Tőle, hogyan áll a vallásos élettel? Templomba mikor járt utoljára? Hittanra vagy bibliaórára?


Nyugi, én is ilyen voltam még 20 évesen - sőt, később is egy darabig!

2023. febr. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Valami történhetett az életében ami miatt nem bízik a férfiakban.

Írásodból kiolvasható, hogy Te viszont nem egy hétköznapi srác vagy. Nem olyan mit akivel, akikkel nap mint nap találkozik, így előfordulhat, hogy éppen ez miatt történik ami.

Ha valóban érdekel a lány kitartasz, és megfejted a titkát, mert az van neki, ez 100%.

Minden esetre mond el neki mit érzel iránta, de vedd figyelembe amiket már kibogoztál a lelki világából.

Új neki a helyzet mert tapasztalatlan ilyen téren. Látásmódja szerint, Te akár ilyesztő is lehetsz a számára, mivel hozzá képest jelentősen magasabb az EQ-d.

2023. febr. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg nem is találkoztatok, milyen érzelmei legyenek? Komolyan, olyan irreális elvarasaid vannak, hogy az hihetetlen. A csajjal nem stimmel valami, de veled sem.


24N

2023. febr. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Az érzelwm számomra fontos dolog. Érzem például hogy éhes vagyok.
2023. febr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod szokták mondani, nagyobb a füstje, mint a lángja....

Szerintem ne akarj megmentősdit játszani.

Másik dolog, nem azért nem beszél az érzéseiről, mert nem mer, hanem mert esetleg nincsenek??

Amúgy neked milyen érzéseid vannak? Tulajdonképpen nem is ismered.


"Nem normális az a rideg èrzelem kimutatás mentes viselkedès."

Ha belegondolsz az se teljesen normális, amit te vársz el.


"Próbáltam nagyon gyengèden


Póbáltam már határozottan


Normálisan szèpen-csúnyán de nem tört meg a jèg.


Nagyon makacs ön fejű ès hirtelen haragú"

Én azt nem értem, hogy tényleg mit követelőzöl rajta.


"Kemèny ès sokszor flegmatikus

Nem szoktam rá hagyni semmit

Nem hagyom hogy el szálljon tudja hogy hol van a normális értékrend.

Sokat veszekszünk ez miatt !

Nèha elèggè rossz vège szokott lenni."

Ott a normális értékrend, ahol te azt gondolod?

Azért megnéznék egy ilyen beszélgetést...

Meg azt is, hogy az ő szemszögéből hogyan jönnek le ezek a dolgok.

2023. febr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom…hagyd békén és inkább tanulj meg írni!

Jobban jársz.

2023. febr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Itt jelen esetben mindkét fél mentális problémákkal küzd.

Tényleg érdekes hogy ezek az emberek mindig megtalálják egymást. De hogy erre az értelmetlen kérdésre is válaszoljak, ezt a lányt hagyni kell. Gyorsan. Nem mindegy miért olyan amilyen? Soha nem fogsz vele normális párkapcsolatban lenni.

Mondjuk mással sem...

2023. febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező még nem találkoztatok, de te azt akarod, hogy teljesen kinyíljon, bízzon benned.

Ez nem így működik. El kell telnie bizonyos időnek még akkor is ha már túl vagytok pár randin.

Ha folyamatosan háborgatod nem csodálom, hogy bezárkózik még jobban mint van.

Ráadásul nem tudható egyáltalán, hogy ha netán összejöttök, hogy megváltozik-e a viselkedése. Valami nagy dolog történhetett vele ami miatt olyan amilyen, vagy alapból ilyen típusú ember és te nem fogod tudni megmenteni, inkább az ellenkezőjét éred el.

Vagy azt csinálod, hogy csak beszélgetést vele elfogadod, hogy ő olyan és reménykedsz, hogy jobb lesz a helyzet, vagy békénhagyod.

2023. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar lelkizős emaileket váltogatni valakivel, akit még csak nem is ismer személyesen. Nem is értem a kérdést kb.
2023. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!